Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė maingirdas
#286764 giminej pas mus moteris geria nuo depresijos vaistus ir lankosi pas psichiatra ,nors yra protinga ,uzemusi aukstas pareigas ,bet skyrybos padare savo ,tai dabar uz akiu ja vadina psiche ...
man baisu ...
Parašė briga6969
#286774
maingirdas rašė:giminej pas mus moteris geria nuo depresijos vaistus ir lankosi pas psichiatra ,nors yra protinga ,uzemusi aukstas pareigas ,bet skyrybos padare savo ,tai dabar uz akiu ja vadina psiche ...
man baisu ...


Žiauru, tai tik dar kartą įrodo, kad bet kuris galim susirgti. Mane tai pavadina ir paranojike, jau pripratau.
Vartotojo avataras
Parašė ledi
#286776 briga zinok mes geru 10 metu kaip kartu is ju jau beveik 4 metai kaip sergu, zinok nenustebciau jei issiskirtume jis jau pavargo nuo tokios ligones kaip as:( juo labiau dabar dar isterijos vadinu visaip ji, o jis mane:( o del supratingumo tu teisi zinok niekas nesupras musu serganciu depresija, sveikiem atrodo, nu kaip jie cia serga, tiesiog issigalvoja, o mums taip sunku depresantams:( juk ne is malonumo depresuojam,, mazai miegam, nervinam kitus, as pvz viska dezinfekuoju ar plaunui rankas kas minute, juk ne is malonumo visa tai:(
Parašė briga6969
#286951
ledi rašė:briga zinok mes geru 10 metu kaip kartu is ju jau beveik 4 metai kaip sergu, zinok nenustebciau jei issiskirtume jis jau pavargo nuo tokios ligones kaip as:( juo labiau dabar dar isterijos vadinu visaip ji, o jis mane:( o del supratingumo tu teisi zinok niekas nesupras musu serganciu depresija, sveikiem atrodo, nu kaip jie cia serga, tiesiog issigalvoja, o mums taip sunku depresantams:( juk ne is malonumo depresuojam,, mazai miegam, nervinam kitus, as pvz viska dezinfekuoju ar plaunui rankas kas minute, juk ne is malonumo visa tai:(


Taip suprantu labai tave. Man yra net kelis kartus sakęs, kad neždinkis iš mano gyvenimo, atsibodai ir pns. Bet susitaikom kažkaip, bet juk tie barniai amžinai nesitęs, trūks jo arba mano kantrybė. Jau kelis kartus net buvo užsiminęs, kad mums geriau išsiskirti, bet po to kažkoks jis liūdnas paliko, tai susitaikėm, bet viskas veda ne prie gero. Aš žinau, kad nesu irgi šventa, bet jei ne ta liga, manau būčiau ramesnė ir nenervintų manęs kiekvienas jo žingsnis.
Vartotojo avataras
Parašė ledi
#286968 Ir as jei buciau sveika tai tikrai butume laimingi, kaip pagalvoju kokie buvom laimingi iki mano depresijos tai tik ir noreciau tokio gyvenimo, bet pati nesugebu valdyti saves ir savo minciu :( Suprantu ir aplinkinius kad jie pyksta bet kaip jiems sakau, JUS ISIVAIZDUOKIT KAIP MAN SUNKU, KAIP TAIP VISKO BIJAU :(((
Vartotojo avataras
Parašė intentions
#286979 Sakau, geriau jau bl* veziu sirgciau, nei situ shudu...
Tada bent suprastu, palaikytu. O depresija - sveikam zmogui nesuvokiama, galop meta per borta.
Vakar issiskyrem po beveik 7 metu kartu...
Vartotojo avataras
Parašė maingirdas
#286981 intentions ,po 7 metu issiskirti baisu ...
Vartotojo avataras
Parašė Mellisa
#286990 Kaip liūdna.... Negali būti..... :bloga
Vartotojo avataras
Parašė ledi
#287022 na bet gal dar susitaikysit ir viskas bus gerai :jap
Parašė briga6969
#287102
intentions rašė:Sakau, geriau jau bl* veziu sirgciau, nei situ shudu...
Tada bent suprastu, palaikytu. O depresija - sveikam zmogui nesuvokiama, galop meta per borta.
Vakar issiskyrem po beveik 7 metu kartu...


Suprantu tave ir labai tave užjaučiu. Patikėk žinau ką tai reiškia. Nes maniškis šiandien pareiškė, kad jam per sunku su manimi, kad pyksta ant manęs dėl kiekvienos smulkmenos ir, kad nori pabūti atskirai kurį laiką, kad išvažiuočiau namo. Nes tipo pyksta ant smulkmenų visokių. O aš dėl šito naktim nemiegu. Pabundu kokią 4 ir užmigti negaliu, apsikabinu jį, raminu save, kad dar viskas bus gerai. Bet jau dabar suprantu kaip bus sunku, nes artėja pačios gražiausios metų šventės, o aš būsiu viena. Niekada per daug jų nelaukdavau. Kaip jis išsireiškė, tau gi niekada kalėdos nepatiko. Nepatiko, nes per vėlai supratau ką turiu. Iš dalies ir aš daug dėl ko kalta. Kaip mano psichologė sakė, kad kaltų po vieną nebūna. Daugiau mažiau abu kalti. O tu laikykis, palaikau labai tave ir suprantu, kad labai sunku, nes ir aš jau baigiu visiems nusibosti. O taip norisi bent apkabinimo, kad pasakytų viskas gerai. Tiesa liepė valdytis, bet tegul pats pabando. Kaip ir sakiau niekas mūsų skausmo nesupras kol pats nesusirgs ta liga. Niekam nelinkiu ja sirgti. Gal jai tėvai mane auklėje būtų kiečiau tada neturėčiau tokių problemų. Keista ir tas, kad guodsdavo ankščiau mane, apkabindavo, būdavo šalia, mylėdavo. Bet matyt per ilgą laiką nusibodo mano inkštimai. Tokia jau ta tiesa, bet beveik susitaikiau su tuo, nors tik dabar taip atrodo, grįžus namo bus labai labai sunku. Sėkmės visiems. Rasi dar savo puselę. :jap
Vartotojo avataras
Parašė ledi
#287110 sveikos B) na ziuriu mus sunku kam suprasti ar palaikyti:( ir mano vyras jau daznai kartoja, kad pavargo, kad galbut man reik galbut atskirai, kad suprasciau ka galiu prarasti ir ko netekti :( pati vis verkiu ir verkiu, kad aplinkiniams atrodo kad as visa tai darau is malonumo, bandau aiskinti kaip man sunku gyventi toki gyvenima, bet ar kas girdi:"( blpgai miegu atsikeliu ir galvoju, kad galeciau ta ar ta padaryt siandien, bet iskart mintyse kiek as kentesiu tai darydama, kiek nervinsiuosi ir iskart viduje silpnuma jauciu ir atrodo net kojos tirpsta:(
Parašė briga6969
#287111
ledi rašė:sveikos B) na ziuriu mus sunku kam suprasti ar palaikyti:( ir mano vyras jau daznai kartoja, kad pavargo, kad galbut man reik galbut atskirai, kad suprasciau ka galiu prarasti ir ko netekti :( pati vis verkiu ir verkiu, kad aplinkiniams atrodo kad as visa tai darau is malonumo, bandau aiskinti kaip man sunku gyventi toki gyvenima, bet ar kas girdi:"( blpgai miegu atsikeliu ir galvoju, kad galeciau ta ar ta padaryt siandien, bet iskart mintyse kiek as kentesiu tai darydama, kiek nervinsiuosi ir iskart viduje silpnuma jauciu ir atrodo net kojos tirpsta:(


Mes labai panašios :) Sveiki žmonės niekada nesupras, bet aš pradedu galvoti, kad kai ką nors prarandi tai dar daugiau atrandi.
Vartotojo avataras
Parašė ledi
#287184 bet taip nesinori prarast artimo:(
Parašė briga6969
#287267
ledi rašė:bet taip nesinori prarast artimo:(


Suprantu tave.. man irgi nesinori, bet bus kaip bus, bent jau man, o tu tikėkimės neprarasi. To tau ir linkiu, nes puikiai suprantu kaip nežmoniškai sunku prarasti artimą žmogų.
Vartotojo avataras
Parašė ledi
#287276 mus turbut laik otik musu vaikas, o taip tsi jau senai butu metes mane:( tikiuosi kad su daktaru pagalba pasveiksiu, dziaugiuosi kad greit jau pas juo vaziuosiu, ziuresiu ka pasakys jie:)