Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė emar
#364965 Keičiant požiūrį, reakciją, nuostatas, save :) Na, ir, žinoma, gyvenimo būdą. Nėra vieno teisingo atsakymo, kiekvienam individualiai. Tiesiog turi pats užtikrinti tą serotonino kiekį smegenyse, kad jį gautų. Kokiomis priemonėmis, renkiesi pats.
Vartotojo avataras
Parašė maumau15
#364966
emar rašė:Keičiant požiūrį, reakciją, nuostatas, save :) Na, ir, žinoma, gyvenimo būdą. Nėra vieno teisingo atsakymo, kiekvienam individualiai. Tiesiog turi pats užtikrinti tą serotonino kiekį smegenyse, kad jį gautų. Kokiomis priemonėmis, renkiesi pats.


girdejau kad sokoladas gerai uzkelia serotonina :D reikes pabandyt :flo
Vartotojo avataras
Parašė emar
#365012 sportas? Toks, kuris būtų tau pačiai įdomus? Nebūtina tampyti(s) (ant) treniruoklių...
Vartotojo avataras
Parašė maumau15
#365551 israse man ad. tikiuosi dings tas nuovargis ir nuotaika pageres.galvoju gal man depresijos atkrytis?
Vartotojo avataras
Parašė paulina
#365952 Ir as kazkaip pasilpau. Dirgli pasidariau visokiem s... mintys lyst pradejo blogos.. kad as nevykele kazkokia... zinot ta jausma? Man reik jusu demesio...
Vartotojo avataras
Parašė paulina
#365953
paulina rašė:Ir as kazkaip pasilpau. Dirgli pasidariau visokiem s... mintys lyst pradejo blogos.. kad as nevykele kazkokia... zinot ta jausma? Man reik jusu demesio...


Plius, apetitas dingo.. jau seniai dinges bebuvo..
Vartotojo avataras
Parašė maumau15
#365979
paulina rašė:
paulina rašė:Ir as kazkaip pasilpau. Dirgli pasidariau visokiem s... mintys lyst pradejo blogos.. kad as nevykele kazkokia... zinot ta jausma? Man reik jusu demesio...


Plius, apetitas dingo.. jau seniai dinges bebuvo..


man ir visai apetitas dingo, Pliusas kad numesim svori :D
Vartotojo avataras
Parašė paulina
#365980 Mhm, gal greiciau medziagu apykaita tiek suletes kad vel svoris augs greiciau :D zodziu, gyvenimas negailestingas.