Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė paulina
#365992 Ką patartumėt išbandyti pasigaminti iš maisto? Ką patys gaminatės? Man taip įgriso maisto skonis, dėl to ir nėra apetito greičiausiai.
Vartotojo avataras
Parašė maumau15
#366002
paulina rašė:Ką patartumėt išbandyti pasigaminti iš maisto? Ką patys gaminatės? Man taip įgriso maisto skonis, dėl to ir nėra apetito greičiausiai.


uzsisakyk pica. ji visiems patinka:)
Vartotojo avataras
Parašė Kovotojas
#366006 tomas buvo daves gera recepta, vandens dubeni, cukraus pagal skoni ir duona smulkiai supjaustyta, cia panasiai kaip saltibarksciai :super
Vartotojo avataras
Parašė Laura_Palmer
#368140
Jozhik v'tumane rašė:Gal čia yra dar tokių, kurie patiria savo atkryčius? Kaip dėl to jaučiatės? Turite vilties visiškai pasveikti ar ne?

:flo

Sveiki, šiuo metu man atkrytis. Jei skaičiuot nuo 2004 metų, tai ketvirtas. Nesitikiu visiškai pasveikt niekada, noriu visą likusį gyvenimą patogiai ir ramiai gyvent su vaistais, tikintis iš jų maksimalios naudos. Manau, kad depresija yra lėtinė, pasikartojanti liga ir nereikia kelt neįgyvendinamų užduočių.
Vartotojo avataras
Parašė paulina
#368144
Laura_Palmer rašė:
Jozhik v'tumane rašė:Gal čia yra dar tokių, kurie patiria savo atkryčius? Kaip dėl to jaučiatės? Turite vilties visiškai pasveikti ar ne?

:flo

Sveiki, šiuo metu man atkrytis. Jei skaičiuot nuo 2004 metų, tai ketvirtas. Nesitikiu visiškai pasveikt niekada, noriu visą likusį gyvenimą patogiai ir ramiai gyvent su vaistais, tikintis iš jų maksimalios naudos. Manau, kad depresija yra lėtinė, pasikartojanti liga ir nereikia kelt neįgyvendinamų užduočių.


Sutinku su tavimi :) reikia pasiekt tokia gyvenimo kokybe, kad nebutu tiek sunku, nepatogu gyvent. O ar vaistu pagalba, ar ju alternatyva - tai visai nesvarbu..
Vartotojo avataras
Parašė Kovotojas
#368146 taip pat ie eziuk nesitikiu pasveikti, noriu kaip ir tu savo likusi gyvenima pragyventi maksimaliai gerai, kad dada nebereiks vaistu, nebeturiu tokios vilties, Strybes tau :flo
Vartotojo avataras
Parašė silvinija
#370216 Aš atkritau, ir vel.. ilga laika jauciausi gerai, kai bandydavau prisiminti kas yra depresija - nesugebedavau, ismeciau visus vaistus ir viskas buvo labai gerai, as gyvenau, švari.

Bet ji vel sugryzo, nei nepajauciau kaip atsiguliau i lova, kaip nustojau myleti save, tapau pikta savo dukrai, tapau baili, isivaizduojat, bijojau eiti toliau nuo namo nei koks kilometras, nes nzn ka reikes datyti jei man kas nutiks, jei pasijausiu blogai, jei prades ka skaudeti, ir pan. Anksciau tokios baimes nejauciau, tai beprotiska, o juk as taip megau keliauti :bloga

Jauciuosi bjauriai, ryt laukia pirmoji AD..
Vartotojo avataras
Parašė Vaiduk
#370233 Toks nerimas uzeidavo, kad atrodo jau mirsi, labai isvargina tokia busena. :oops:
Parašė Mėta
#399883 Sveiki, paskutinį kartą forume net lankiausi tik sausio mėnesį, visą šį laiką buvau tiek į visą gyvenimą įsisukus, kad jaučiausi tikrai gerai, jokių bėdų ir kažkas ėmė ir trūko prieš kelias savaites. Jaučiuosi taip prastai, nėra jokio džiaugsmo, nors nieko blogo nenutiko, tiesiog vėl kažkokia apatija, tiesiog nieko nieko nenoriu, nieko nereikia man, sunku net namuose kažką padaryti, atrodo, nieko nereikia, galiu sau pragulėti ištisas dienas, tik manęs nejudinkit. Taip viskas atsibodo, pati nuo savęs pavargau. Gyvenam kartą visada sau tai primenu, juk reik džiaugtis, džiaugtis kiekviena diena, o jausmas tik toks, kad švaistau savo laiką. Kai buvo blogai praeitais metais taip buvau susiėmus, labai daug dirbau su savim ir man kažkaip pavyko iš viso to išlipti, o dabar vėl tas pats.. kaip bloga nuo savęs, nėra visiškai jokių jėgų ar noro kažko imtis, keisti. Galvoju, reikia susiimti, vėl daryti viską, kad grįžčiau į normalias vėžes, bet taip sunku.. nėra jokio stimulo, nežinau, tas apatiškumas į viską, kas tik vyksta mano gyvenime mane žudo.. Kaip išlaikyti tą viduriuką kažkokį, kad net jei ir pasidaro liūdna, susiimi, išlaviruoji ir daugmaž normaliai gyveni. Ech, nežinau, ko imtis. Ir šiandien taip liūdna, verkiu atsisėdus tiesiog dėl kažko, pati nežinau dėl ko. Ir visur tas pats klausimas kyla, ar yra kažkokia prasmė bet kame, kam kažko imtis, kam kažką veikti, kažko norėti, kam, kokia prasmė, dėl ko viskas. Nežinau.
Vartotojo avataras
Parašė Vaiduk
#399891 Esi to tipo zmogus kuris pagal ciklus gyvena cia tiesiog uz3ina prasta savijauta ad nepades turi islaukt
Vartotojo avataras
Parašė emar
#399893 Man panašiai, tik ne taip blogai kaip prieš kelis metus. Bandau gerti jonažoles. Pozityvo nesikinkau, nes dirbtinis pozityvas dar niekada nepadėjo patiriant depresiją.