Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Virtual
#313867 Labas Laura, as irgi siandien atsizymesiu - su pagreiciu
Parašė SimonaF
#364768 Sveiki, depresija sergu jau 7metus. Siuo metu geriu AD, jau atrodo kaip ir viskas susitvarke, savijauta pegerejo, ir stai vel po metu atrodo kaskas netaip. Toks jausmas, kad darausi nebesava, kyla vis minciu apie saves zalojima... Vis bandau nekreipti demesio i zenklus, savo nuotaika, emocine busena. Bijau pripazinti, kad vel atkritau, nenoriu tiesiog. Ir seima patenkinta ir laiminga, kad problema "sutvarkyta". nebezinau ir ka bedaryti. Nemanau kad ilgai dar galesiu ignoruoti kas vyksta manyje
Vartotojo avataras
Parašė emar
#364773 Na, teks aiškintis, kas negerai, niekur nesidėsi. Reikia rasti šaltinį, kas labiausiai varo iš proto ir keisti reakciją, požiūrį, atsaką ir tuo pačiu visą situaciją...
Vartotojo avataras
Parašė Antitezė
#364785
SimonaF rašė:Sveiki, depresija sergu jau 7metus. Siuo metu geriu AD, jau atrodo kaip ir viskas susitvarke, savijauta pegerejo, ir stai vel po metu atrodo kaskas netaip. Toks jausmas, kad darausi nebesava, kyla vis minciu apie saves zalojima... Vis bandau nekreipti demesio i zenklus, savo nuotaika, emocine busena. Bijau pripazinti, kad vel atkritau, nenoriu tiesiog. Ir seima patenkinta ir laiminga, kad problema "sutvarkyta". nebezinau ir ka bedaryti. Nemanau kad ilgai dar galesiu ignoruoti kas vyksta manyje


Nesijausk kalta prieš artimuosius jeigu jauties prastai. Neapsimetinėk dėl jų ramybės. Jeigu iš tikrųjų prasideda atkrytis reikia kuo greičiau kažko imtis - gal psichologo, gal pakeist vaistus ar dozę, gal užsiimti kokia malonia veikla, kuri palengvintų savijautą. Nes kuo labiau gniauži kokią nors emociją, tuo labiau ji stiprėja... Tikiuosi viskas bus gerai, laikykis B)
Parašė SimonaF
#364794 aciu uz paskatinimus, bet zinokit labai bijau.. nenoriu vel is naujo pereiti viska, o ir gydytoja ne is maloniuju o pasirinkti nera ka. :(
Vartotojo avataras
Parašė emar
#364797 iš naujo nebus. Bus nuo vidurio. Galbūt šį kartą nuo aukštesnio laiptelio. Arba dirbk su savimi: rašyk dienoraštį, aprašyk savo reakcijas ir mintis, ir čia pat parašyk, kuo jas keistum, kaip keistum požiūrį, kad jis būtų sveikesnis, kodėl dabar jis neveikia ir pan. Ne tik aprašyk, bet ir analizuok, stebėk save ir eik link tokios savęs, kokia tu pati norėtum būti (o ne tokia, kokia kitiems įtiktum)
Vartotojo avataras
Parašė maumau15
#364949
Kovotojas rašė:zinoma, kad gali, ir dar kaip..... cia mano asmenine nuomone.


o kas buna kai depresija progresuoja?
Vartotojo avataras
Parašė emar
#364951 nemiga, apatija, nesugebėjimas susikaupti ir dar daug dalykų.
Parašė SimonaF
#364956 Buvau šiandien pas gydytoja, tai tik išbarė kodėl anksčiau neatėjau ir padidino antidepresantu bei migdomuju dozes. Žiūresim, gal pagerės :(
Vartotojo avataras
Parašė emar
#364963 Aš nemanau, kad depresiją galima įveikti vien tik vaistais... Bet čia mano asmeninė nuomonė.
Vartotojo avataras
Parašė maumau15
#364964
emar rašė:Aš nemanau, kad depresiją galima įveikti vien tik vaistais... Bet čia mano asmeninė nuomonė.


o kaip dar galima ja iveikti?:)