Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė maingirdas
#242591
Lifelover rašė:Išties, TIK pats žmogus gali sau padėti. Niekas kitas nepadės taip, kaip pats žmogus sau. Eilėraštis primena mane.
Labai protingi zodziai .TIK PATS ZMOGUS GALI SAU PADETI .Reikia ieskoti daug keliu ,kuriuo geriausia eiti.Vieniems uztenka gero zodzio,kitiems reikia vaistu. :angel
Vartotojo avataras
Parašė Gr3ta
#242617 Ar geri žodžiai gali sugražint draugus, senus pomėgius, gyvenimo džiaugsmą? aš taip nemanau, o ir dėl vaistų abejoju.
Vartotojo avataras
Parašė EniGmO
#242707 naujas poziuris gali sukurt kitoki gyvenima...neaisku geresni ar blogezni..bet reikia rizikuot, kas nerizikuoja,tas nekeicia...
Vartotojo avataras
Parašė maingirdas
#243151
Ramu5 rašė:oi, dėkui. man kai gyvenant su vidutinio lygio depresija, šis eilėraštis duoda stiprios paspirties. [nežinau kaip būtų, jeigu ji būtų sunki]
mano irgi vidutinio lygio depresija ,bet labai sunkus galvos skausmai.
Vartotojo avataras
Parašė Mellisa
#244253
maingirdas rašė:
Lifelover rašė:Išties, TIK pats žmogus gali sau padėti. Niekas kitas nepadės taip, kaip pats žmogus sau. Eilėraštis primena mane.
Labai protingi zodziai .TIK PATS ZMOGUS GALI SAU PADETI .Reikia ieskoti daug keliu ,kuriuo geriausia eiti.Vieniems uztenka gero zodzio,kitiems reikia vaistu. :angel



Taip. Pats sau gali. + artimo palaikymas, supratimas. + vaistai.
Rezultatas turetu buti.
Bet deja....
Vartotojo avataras
Parašė Mellisa
#244255
maingirdas rašė:
Ramu5 rašė:oi, dėkui. man kai gyvenant su vidutinio lygio depresija, šis eilėraštis duoda stiprios paspirties. [nežinau kaip būtų, jeigu ji būtų sunki]
mano irgi vidutinio lygio depresija ,bet labai sunkus galvos skausmai.


Saulele, skausmai praeis. As jau ta perioda perejau. Keliausi ir guliausi su skaudancia galva. Tau reikia atreguliuoti vaistus. Tuoj nueisiu pas tave i dienorasti, pamirsau ka tu ten geri....
Vartotojo avataras
Parašė arcturus
#246658 Aš sunkiausią sau metą pries ~4-5m. išgyvenau žaisdamas MMORPG, buvau apsėstas vienu iš tų žaidimų, ten daug bendraudavau, kol galiausiai palengvėjo, bėda ta, kad ten pinigų uždirbdavau, ir todėl klampinau save i alkoholizmą...