Moderatorius: Astro-Meška

Parašė violet
#184312 "Turi tai zinoti:
kurciam skausmui reikia draugijos;
astrus skausmas reikalauja, kad neliktume vieni.
Tad neik gulti;
geriau nelik patogiai issitieses,
net jeigu pajegtum guleti,
nes skausmas vienatveje tave uzvaldytu.
Ne, tu turi stoveti,
turi vaikscioti pirmyn atgal,
turi lankstytis i visas puses,
turi pats sau palaikyti draugija,
turi rasyti laiskus kazkam,
jeigu yra kazkas,
arba niekam, kaip kad as dabar.
Turi stumdyti baldus is vienos vietos i kita,
turi ka nors veikti virtuveje,
jeigu ja turi, o jei gali - vaikscioti.
Turi mastyti, jei pajegi mastyti,
arba uzsiimti rankdarbiais,
megzti kilometrinio ilgio kojine.
Turi palaikyti draugija savo skausmui,
turi uzimti ji visa laika,
kol pasirodys blanki ausra."


neatsimenu kieno cia eiliu vertimas, tik jas atsimenu mintinai
Vartotojo avataras
Parašė vikute
#184318 žodžiai tikrai teisingi...vienas iš būdų įveikti blogas mintis, ir kartais, nerimą, yra veikla.Šian eidama tą supratau.Kuo esi labiau užsiėmęs, tuio mažiau gailiesi savęs ir liūdi.Tačiau man nelabai išeina per negaliu atlikinėt darbus...
Vartotojo avataras
Parašė Vitalija
#184387 Zodziai teisingi, bet paciam sau palaikyt draugija buna be proto sunku...
Parašė gedass
#185902
vikute rašė:žodžiai tikrai teisingi...vienas iš būdų įveikti blogas mintis, ir kartais, nerimą, yra veikla.Šian eidama tą supratau.Kuo esi labiau užsiėmęs, tuio mažiau gailiesi savęs ir liūdi.Tačiau man nelabai išeina per negaliu atlikinėt darbus...
as sergu depresijos priepuoliais jau 18metu. labai palengvina siuo periodu jausmu isjungimas. as manau kad tai butina,nes jausmu jovalas nieko neduoda pasveikimui,o tik uzdelsia sirgimo perioda. o budamas bejausmis jauti,kad visaj gera galva turiu,o jausmai kolkas tegu gydosi.
Vartotojo avataras
Parašė nnijole
#186265 O kaip galima buti bejausmiu???Kaip isjungti jausmus???
Vartotojo avataras
Parašė smekla
#186278 Man vaistai viską išjungė ..visai.. aišku dar šokas daug užmušė
Vartotojo avataras
Parašė nnijole
#186283 O kokie vaistai taip isjungia?
Vartotojo avataras
Parašė smekla
#186297 Mane beveik visi.. Pagal mane negalima orentuotis nes mano organizmas nerealiai nenormaliai reguoja į absoliučiai visus vaistus, gėriau tiapridal, o dabar bandau buronil..
Vartotojo avataras
Parašė coffee
#186538 vaistai,fizinė veikla,pozityvesnis mąstymas,prisivertimas atlikti ką nors nauja bent kartą į sav.
reikia save lepinti ir mest tolyn visas kaltes.
padeda rūpinimasis kitais..minimaliai.kokį mažą darbelį.nes juk visi geri darbai grįžta atgal. :jap
Parašėdragonfly
#222168
coffee rašė:vaistai,fizinė veikla,pozityvesnis mąstymas,prisivertimas atlikti ką nors nauja bent kartą į sav.
reikia save lepinti ir mest tolyn visas kaltes.
padeda rūpinimasis kitais..minimaliai.kokį mažą darbelį.nes juk visi geri darbai grįžta atgal. :jap


kazkaip ne vuisada jauciasi tas dvasinis jausmas kai paciam sunku :(
Vartotojo avataras
Parašė Anteja
#226815 Pozityvus mastymas, bandymas imtis bet kokia veikla ir visa kita, kas galėtų padėti užmusti baisią būseną deja būna beverčiai tada, kai ji užklumpa. Kai būna šviesi galva, galvoji, kad kitą kartą jau tikrai visais naudingais patarimais ir savęs nuteikinėjimais pasinaudosi ir viskas bus gerai. Bet dažniausiai užėjus rimtesnei "fazei" visą pozityvą norisi siūsti kuo toliau, nes tai atrodo taip bevertiška. Baisiausia, kad dažniausiai net nesugebi blaiviai galvoti, jautiesi tarsi išplaukusi, nebejauti savęs.
Parašė medeja25
#237496 kokia gali buti veikla,jeigu neturi jegu net is lovos islipti, nusiprausti.
Vartotojo avataras
Parašė Ramu5
#237612 oi, dėkui. man kai gyvenant su vidutinio lygio depresija, šis eilėraštis duoda stiprios paspirties. [nežinau kaip būtų, jeigu ji būtų sunki]
Vartotojo avataras
Parašė Lifelover
#239668 Išties, TIK pats žmogus gali sau padėti. Niekas kitas nepadės taip, kaip pats žmogus sau. Eilėraštis primena mane.
Parašė saras35
#241881
coffee rašė:vaistai,fizinė veikla,pozityvesnis mąstymas,prisivertimas atlikti ką nors nauja bent kartą į sav.
reikia save lepinti ir mest tolyn visas kaltes.
padeda rūpinimasis kitais..minimaliai.kokį mažą darbelį.nes juk visi geri darbai grįžta atgal. :jap
:bloga