Moderatorius: Astro-Meška

Parašėnemoku
#210180
maumuo rašė:Ne, ne paranoja
pirma - Julius Kvederauskas kažkaip labai keistai internete ir spaudoj tituluojamas "klinikiniu psichologu", bet Vasaros 5 (kur turėjau garbės pagulėti 4mėn) jis dirba klinikiniame skyriuje, bet medicinos psichologu, o ne psichologu-psichoterapeutu kas rodo jog jis nebaigė ne medfaką ir nepraėjo bendrosios med rezidentūros, o tik psichologijos fakultetą, na gal būt kelias stažuotes užsienyje, už kurias gavo gražius diplomus kurie įrėminti puikuojasi ant sienos kabinete :)

Ar žinojai, kad baigus psichologijos bakalaurą gali rinktis magistro pakraipą klinikinė psichologija? O po to, baigus psichologiją, galima mokytis psichoterapeuto specialybės?
Vartotojo avataras
Parašė maumuo
#210193
nemoku rašė:Ar žinojai, kad baigus psichologijos bakalaurą gali rinktis magistro pakraipą klinikinė psichologija? O po to, baigus psichologiją, galima mokytis psichoterapeuto specialybės?


Aha... žinau, tačiau recepto išrašyti negali :achtung
Parašėnemoku
#210197 Ne visiems recepto reikia šiaip jau.
Vartotojo avataras
Parašė maumuo
#210200
nemoku rašė:Ne visiems recepto reikia šiaip jau.

Taip, ne visiems... psichoterapija yra nemedikamentinė intervecija.
Aš norėjau pasakyti, kad receptus (ypač kai kurių medikamentų taikomų psichiatrijoje) gali išrašyti tik medicinos mokslų daktaro laipsnį turintis terapeutas... Apie tai ir norėjau pasakyti... nenorėčiau mokėti po 100Lt už vizitą terapeutui neturinčio aukščiau minėto mokslino laipsnio.
Parašėdragonfly
#222164 meluoja tada - kai tingi dirbt. Israso vaistus ir viskas be jokiu normaliu paaiskinimu (chia apie psichiatrus)
Vartotojo avataras
Parašė Ramu5
#312945 Aš manau, kad pats pirmasis punktas, kur parašyta: neatspėjai! (tegul tai bus mažytė paslaptis!) yra susijęs su tuo, kad psichologai patys yra prisikentėję nuo savų psichologinių problemų, ir niekas daugiau. :?
Vartotojo avataras
Parašė Spalvininkas
#313020 Meluoja tol kol ,tiesa tave gali labai zlugdanciai veikt , kai jau perlipi daugiau tada ir tiesos daugiau atskleidzia , o jei sedi ir gryba pjauni nepajudi is vietos tai tik pinigus metai . Tokia mano patirtis :)