Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė LaumeRaganele
#324893 na mane tai nemiga ziauriai kankina. pora naktu atsimucinu nemiegojus po to nakti miegu... arba lyg uzmiegu, bet tas miegas kazkoks netikras..
Vartotojo avataras
Parašė Opaque
#331190 Perskaičiau, gal padės. Bet vistiek paprašysiu daktarės, kad išrašytų vaistų.
Parašė kosmėja
#336576
Vėjo rašė:Man patiko 9 punktas, nes niekada nepagalvojau, kad kai neužmiegu reiktų kuo nors užsiimti :achtung


Na aš jei apie 40 min neužmiegu, keliuosi ir mezu. Ir ramina, ir rezultatas matosi. Dar kartais paskaitau. Irgi akys pavargsta. :super
Vartotojo avataras
Parašė Vėjo
#336639
kosmėja rašė:Na aš jei apie 40 min neužmiegu, keliuosi ir mezu. Ir ramina, ir rezultatas matosi. Dar kartais paskaitau. Irgi akys pavargsta. :super


Aš kai neužmiegu, nerimauju, nes žinau, kad jei ilgai nepamiegosiu, tai jausiuos blogai. Nors dabar jau gan ilgai miegu gerai. Net košmarai nebe taip sapnuojasi.. :)))
Vartotojo avataras
Parašė Spalvininkas
#351092 9. Eikite į lovą kai esate pavargę ir išjunkite šviesas. Jei neužmingate per 15-20 minučių, atsikelkite ir užsiimkite kita veikla kolvėl pajusite nuovargį. Ilgas neproduktyvus bandymas užmigti tik sukelia stresą ir pasunkina užmigimą.

Man vis dar mistika šis skyrius , miego medicinos knygoj 10 minučių minima . Šiaip jau metai be nemigų bet be 1-2 h niekaip neužmiegu .