Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė aviete
#268901 O ka tokio padarei,kad manai tavo kalte,kad issiskyret?
Parašė WindesKind
#268969 Tikriausiai per du metus esu ir blogą žodį pasakęs, ir įžeidęs. Bet tai iš abiejų pusių. O daugiau nežinau. Kai žmogus pasako, kad nori būt laisvas, sunku suprasti, gal labiau priimti tai kaip realybę, negu suprasti.
Parašė WindesKind
#270421 Kalbėjau šiandien su savo buvusia, išsiaiškinau, kad jau susirado kitą, keliasi į kitą miestą, nes nori viską pradėti nuo nulio.
O man pavydas toks skausmingas kyla, kad och. Atrodo, stogas dar labiau nuvažiuos ir su savim nebesusitvarkau, vaistai net atrodo nebepadeda.
Vartotojo avataras
Parašė sandrita
#270424 Vadinasi ji nebuvo tau skirta.vadinasi ir paciam reik pradet gyvenima is naujo."kas musu nenuzudo-padaro stipresniais" :angel .
Vartotojo avataras
Parašė intentions
#270427 Kamuoja, kad pasaulyje labai daug pykcio, kitokiu blogu jausmu, zmones negerbia nei vieni kitu, nei gamtos... Labai man del to sirdi skauda. Noreciau gyvent idilijoj.
Vartotojo avataras
Parašė maingirdas
#270432 mane slegia ,gal as kaltas del vaiku gyvenimo...
Vartotojo avataras
Parašė Mellisa
#270495 Nepakeisi jau nieko.
O norėtusi....
Parašė briga6969
#279590 Darbo netektis, ir baisi baimė ieškotis naujo darbo. Nes sename buvo labai geras kolektyvas, labai gerai sugyvenome, o naujo ieškotis paniškai bijau.
Parašė All_Of_It
#279593 bijau , kad nualpsiu ir numirsiu betkada.
Vartotojo avataras
Parašė Kandis
#280008 Savyje - pasamoneje siuksliu nesiojimas, kaip vaikystes, paauglystes traumos, kurios iki siol atsiliepia, ir itakioja depresija.. Dabar, uzbaigus viena is svarbiausiu etapu, po kurio esu visiskai laisva. Siuo metu vyksta tikslu paieskos, nors daug ka atradau per kelis pastaruosius metus, bet dabar truksta motyvacijos, energijos kazka naujo padaryti, ir tai slegia, tikslo neturiu dabar, turbut ir del to man siuo metu depresija... :( O kai nera varikliuko, kuris uzvestu gyventi, tai ir dabar gyvenimas nuobodus, bet stengiuos su tuom kovoti, sau sakau, tai tik laikina krize, po kurios prasides naujas etapas, tik dar savyje reikia daugiau pasikapstyti,susitvarkyti. :)
Parašė briga6969
#280032 Teisingai, vaikystės krizės ir traumos, gal labiau net ne vaikystės, o paauglystės. Mokykla. Fui baisu prisiminti.
Vartotojo avataras
Parašė Samanta
#280064 Man atrodo, kad visi manimi bjaurisi, ir kad niekas niekada man nepades.
Parašė All_Of_It
#280449
Samanta rašė:Man atrodo, kad visi manimi bjaurisi, ir kad niekas niekada man nepades.


man tas pats.
Vartotojo avataras
Parašė Samanta
#280475 Man patinka sita selo daina..
Parašė All_Of_It
#280476
Samanta rašė:Man patinka sita selo daina..


man ji patinka , bet as negaliu jos klausyt nes pradedu kazko bijoti ir uzeina nerimas didelis.