Moderatorius: Astro-Meška

Parašė Silent Silence
#202594 Labai liūdna istorija, bet autorius manau puikiai aprašė depresija sergančio žmogaus būseną...
Parašė best
#212183 o manoji yra kitokia,bet kartu ir panasus tie etapai... tiesiog sugebeciau trumpiau ir aiskiau apibudint ir nuo vikystes kildavo minciu nusizudyt,noras mirti,bet niekad nebandziau...persilpnai noredavau matyt... visad manydavau,kadjau nuo 20m senti pradesiu ir po kokiu 5m galeciau ir mirt, dabar laikui beant pradejau vertint gyvenima,bet buna atsiranda egzistenciniu klausimu ir pergyvenimu,kad nezinau ka as veikiu siame pasaulyje ir kad nesimegauju pilnaverciu gyvenimu,o galeciau, daug kas neisbandyta,neatrasta... statau save i remus ,bet tuo paciu ir labai isaukstinu ir manyje labai daug arogancijos, bet kartais kaikuriose sferose jauciuos priesingai ir manau,kad tai ne man, kad esu niekas ir pan... turiu begalo aplink daugybe man gera linkinciu artimuju,bet nuo mazens mano mintyse liudesys,o prie ju esu linksmumo ir geru emociju isikunijimas...veidmainiauju,aisku buna pratrukstu ir visiems roau agresija,liudesi,nerima,asaras... viskas kas bloga, netgi bulimija,paranoja, nemiga,o kartais mieguistumas, nesidomejimas niekuo ir apatija viskam,kas ir turetu buti svarbu...pati puikiai suprantu ,kad tai blogai,bet net nesiruosiu pagalbos kreiotis,nes net mane nervuoja psichiatrai,psichologai.. buvo bandymu paauglysteje pakalbet su psichologais,psichiatrais,bet jie mane tiesog arba mintyse juokidavo,atrodo vaidina suinteresuotais,nu tiesiog juokinga...arba tiesiog nervisaki veikia,klausia nesamoniu del kuriu man net pikta budavo,bet atsakydavau su sypsena ir netgi ne tai ka manydavau,nes galvojau nereik man cia dar prikibs,dar teks bendraut ir manydavau,akd jiem patiem truputi negerai su galvele... karyais apima mane altruizmas,o kartais panieka.... manyje tuno daugybe emociju...viena diena liudna,o kita jau noriu eit su draugais,linksmintis.... tiesiog dauguma kam atsiveriu daugiau,psakau keleta minciu visi sako,kad esu idomi,keista...daznai netgi moku psichologiskai paveikt zmones,daryt itaka...megstyu bendraut su 'ivairaus plauko'asmenybem,ir juos lygint,rusiuot pagal charakteri ir tas domejimasis nuo vaikystes...daug pasakot galiu,bet esme ta,kad nezinau kaip sau adeti ir ar reikia istikruju oagalbos,nes ir toji pagalba gali kelt neigiamu emociju...nors kai buna liudni periodai tai norisi uzuojautos,demesio...sureiksminu viska ir dramatizuoju tada...labai tikiu savo isitikinimais ir principais....
Vartotojo avataras
Parašė maingirdas
#243150
linjurga rašė:Stebėtinas įžvalgumas. Viskas taip tikra iki skausmo. Viskas ir pačios išgyventa. Štai kokia JI, daugiaveidė kalė, vardu DEPRESIJA...
Tikra depresija tai baisi liga.Skausmas,kancios ,nemiga ir juodas gyvenimas.
Vartotojo avataras
Parašė linjurga
#243164
maingirdas rašė:
linjurga rašė:Stebėtinas įžvalgumas. Viskas taip tikra iki skausmo. Viskas ir pačios išgyventa. Štai kokia JI, daugiaveidė kalė, vardu DEPRESIJA...
Tikra depresija tai baisi liga.Skausmas,kancios ,nemiga ir juodas gyvenimas.


tikra tiesa, todėl ir sakau, kad ir pačios tai išgyventa...
Vartotojo avataras
Parašė EniGmO
#243231 depresija...remai...kada tiesiog negali aprept daugiau..ikalintas suvarzymu, ir egzistavimas tik savam suprantamam mazam pasaulyje....labai gaila,.nes pasaulis tai kurkas didesnis...bet apmaudu, kad tu jo paprasciausiai nepastebi....
Vartotojo avataras
Parašė maingirdas
#243587 Bet as pradedu galvoti ,kad depresijos skirtingos buna.Visiems pasireiskia kitaip ,si liga turbut buna nuo didelio streso.Cia paskaicius tai si liga yra jaunu zmoniu,bet serga ir vyresni.
Vartotojo avataras
Parašė Ramu5
#243662 tooks man gan ilgokas 10 pslpių darbas, gal kada reiks į wordą įsiseivyti ir atsispausdinti skaitymui, kai ko nors lauki.

:aciu
Vartotojo avataras
Parašė Mellisa
#244260
maingirdas rašė:Bet as pradedu galvoti ,kad depresijos skirtingos buna.Visiems pasireiskia kitaip ,si liga turbut buna nuo didelio streso.Cia paskaicius tai si liga yra jaunu zmoniu,bet serga ir vyresni.



Oi nesakyk. Ne tik jaunu. Mano dedei 75 , puske jau nebezinojo ka daryti.
Pagulde cia kiek uz Santariskiu , ligonine yra. Labai patvarke. Galiu tiksliau suzinoti, bet manau inete yra.
Gal kas buvo?
Vartotojo avataras
Parašė Mellisa
#244262 Perskaiciau ta pirma istorija....Liudna.
Labai dekui autoriui.....
Parašėnemoku
#244271
maingirdas rašė:Cia paskaicius tai si liga yra jaunu zmoniu,bet serga ir vyresni.

Aisku, kad cia paskaicius gali susidaryti ispudis, kad serga daugiausiai jauni zmones. Logiska, nes cia yra internetas, o internetu jaunimas daug aktyviau naudojasi, nei pagyvene zmones.
Vartotojo avataras
Parašė Mellisa
#244278
nemoku rašė:
maingirdas rašė:Cia paskaicius tai si liga yra jaunu zmoniu,bet serga ir vyresni.

Aisku, kad cia paskaicius gali susidaryti ispudis, kad serga daugiausiai jauni zmones. Logiska, nes cia yra internetas, o internetu jaunimas daug aktyviau naudojasi, nei pagyvene zmones.


Faktas!
Parašė dali59
#248689 [quote="Spindulelis"][quote="nemoku"][quote="maingirdas"]Cia paskaicius tai si liga yra jaunu zmoniu,bet serga ir vyresni.[/quote]
Aisku, kad cia paskaicius gali susidaryti ispudis, kad serga daugiausiai jauni zmones. Logiska, nes cia yra internetas, o internetu jaunimas daug aktyviau naudojasi, nei pagyvene zmones.[/quote]

[i]Faktas![/i][/quote]

Sveiki.Man vakar suejo 53 metai.Ta problema turiu daug metu.Taip,kad ja serga visokio amziaus zmones.
Vartotojo avataras
Parašė Mellisa
#248694 Taip...
Vartotojo avataras
Parašė MiesteRuduo
#248698 kalba buvo apie tai, kad internetu naudojasi jaunesni žmonės, o kad depresija serga bet kokio amžiaus- visi žinom.
Vartotojo avataras
Parašė maingirdas
#248725
dali59 rašė:
Spindulelis rašė:
nemoku rašė:
maingirdas rašė:Cia paskaicius tai si liga yra jaunu zmoniu,bet serga ir vyresni.

Aisku, kad cia paskaicius gali susidaryti ispudis, kad serga daugiausiai jauni zmones. Logiska, nes cia yra internetas, o internetu jaunimas daug aktyviau naudojasi, nei pagyvene zmones.


Faktas!


Sveiki.Man vakar suejo 53 metai.Ta problema turiu daug metu.Taip,kad ja serga visokio amziaus zmones.
ANGLIJOJ dabar gyvena ladyruby ir randasi siame forume paieskok.