Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė pasaulis
#246649 kiekvieną naktį sapnuoju košmarus, baisius kiek ne vaizdo, bet psichologine prasme, kupinus nerimo, baimės ir labai tikroviškus, sunku prabudus susivokti. sapnuoju beje tik paryčiais (nenuostabu, nes būna tuo metu REM miego stadija) ir prabundu nuo jų.

skaičiau daug internete ir sužinojau, kad dėl SSRI pakilęs serotonino kiekis naktį nemažėja, kaip turėtų būti pas nevartojančius AD žmones, todėl sapnuojam ryškius sapnus.

kalbėjau su savo psichiatre, tai visai nenuramino, tik pasakė "jo, gali būti dėl vaistų".

bet kai kievieną naktį taip būna, tai fizinė savijauta nekokia, širdis dreba, daužosi.

kol nevartojau ad, tai išvis nesapnuodavau, t.y. neprisimindavau nieko, deje viskas pasikeitė kardinaliai

nuomonės, patarimai, istorijos?
Parašė mariusss
#246650 Aš irgi sapnuoju įtempto turinio sapnus, būtent paryčiais, bet, kad būtų kokie nors baisūs košmarai - nėra.
Labai norėčiau sužinoti, ar yra galimybė vaistais, tuos sapnus kažkaip slopinti, kad nesisapnuotų ?
Parašė mariusss
#246651 Beje, man dar asmeniškai padeda malda. Kai pasimeldžiu, atrodo, kad naktis būna ramesnė t. y. sapnai be įtampos.
Vartotojo avataras
Parašė arcturus
#246657
mariusss rašė:Beje, man dar asmeniškai padeda malda. Kai pasimeldžiu, atrodo, kad naktis būna ramesnė t. y. sapnai be įtampos.


visi dvasiniai ritualai mažina įtampą :)
Vartotojo avataras
Parašė maingirdas
#246738
pasaulis rašė:kiekvieną naktį sapnuoju košmarus, baisius kiek ne vaizdo, bet psichologine prasme, kupinus nerimo, baimės ir labai tikroviškus, sunku prabudus susivokti. sapnuoju beje tik paryčiais (nenuostabu, nes būna tuo metu REM miego stadija) ir prabundu nuo jų.

skaičiau daug internete ir sužinojau, kad dėl SSRI pakilęs serotonino kiekis naktį nemažėja, kaip turėtų būti pas nevartojančius AD žmones, todėl sapnuojam ryškius sapnus.

kalbėjau su savo psichiatre, tai visai nenuramino, tik pasakė "jo, gali būti dėl vaistų".

bet kai kievieną naktį taip būna, tai fizinė savijauta nekokia, širdis dreba, daužosi.

kol nevartojau ad, tai išvis nesapnuodavau, t.y. neprisimindavau nieko, deje viskas pasikeitė kardinaliai

nuomonės, patarimai, istorijos?
As irgi nuo vaistu sapnuoju kosmarus ,as pradedu galvoti ,kad sapnai pasako apie zmogaus liga.
Vartotojo avataras
Parašė pasaulis
#246756 na, taip, košmarai gali būti streso, nerimo, liūdesio pasekmė, bet šiuo metu mano liga stabilizavosi, todėl tai tikrai vaisų poveikis
Vartotojo avataras
Parašė Mellisa
#246789 As irgi taip manau. Tokio bieso prisapnuoju! Atsibust baisu!
Vartotojo avataras
Parašė raimis200
#247162
pasaulis rašė:kiekvieną naktį sapnuoju košmarus, baisius kiek ne vaizdo, bet psichologine prasme, kupinus nerimo, baimės ir labai tikroviškus, sunku prabudus susivokti. sapnuoju beje tik paryčiais (nenuostabu, nes būna tuo metu REM miego stadija) ir prabundu nuo jų.

skaičiau daug internete ir sužinojau, kad dėl SSRI pakilęs serotonino kiekis naktį nemažėja, kaip turėtų būti pas nevartojančius AD žmones, todėl sapnuojam ryškius sapnus.

kalbėjau su savo psichiatre, tai visai nenuramino, tik pasakė "jo, gali būti dėl vaistų".

bet kai kievieną naktį taip būna, tai fizinė savijauta nekokia, širdis dreba, daužosi.

kol nevartojau ad, tai išvis nesapnuodavau, t.y. neprisimindavau nieko, deje viskas pasikeitė kardinaliai

nuomonės, patarimai, istorijos?



As kai vartojau seroxat, puse metu ir sapnavau kosmarus, zaibus, ju saudymai i mane ir t.t. Prabusdavau visas slapes.
Vartotojo avataras
Parašė Būsena
#247168 Aš irgi sapnuodavau. Tikroviškus iki negalėjimo. Pavyzdžiui, kad esu mažas vaikas ir turiu užgesint visas miesto žvakes, nes kitaip mano mama mirs...
Neatsimenu tikslios šito laikotarpio trukmės, bet jei neklystu sapnai liovėsi savaime kažkur po pusmečio. Ar tik ne tada, kai daktarė leido negerti AD ? :kazokas
Vartotojo avataras
Parašė dddeganti
#252464 patiriu sita dalyka, cia kalti tiktais vaistai
Vartotojo avataras
Parašė EniGmO
#254679 Žinoma vaistai...juk jie susuka visą pasąmonę....čia gaunasi ne saldus poilsis o kova su vaistų išauktais demonais....žinau,ką tai reiškia.,čia dar viena priežastis kodėl nevartoju vaistų...nes hell o hell kaip baisu....
Parašėhappymouse
#254789 aš irgi sapnuoju košmarus. nors anksčiau jų žymiai rečiau pasitaikydavo, aišku, būdavo košmarai ir prieš užmiegant (bet čia bent žinau, jog buvo šizoafektinis sutrikimas). O dabar kiekvieną naktį ką nors sapnuoju ir paksui būtinai dar atsimenu viską ir, kas pikčiausia, kiekvienam sapne kažką sau pasidarau, dažniausiai nusižudau, nors praeitą naktį sapnavau ligoninę ir kad jau turėjo išleist, bet kad rankas iki kaulo susipjausčiau, toks kraupokas vaizdelis. gal todėl, kad kaip reikiant nepailsiu naktį (nes vyksta kova su savo demonais sapnų pasaulyje) ištisą dieną pjauna žiovulys. eisiu trečiadienį pas psichologę, gal patars, kaip kontroliuot (bent minimaliai) savo sapnų turinį, nors puikiai suvokiu, kad tai yra be galo sunku padaryt.
Vartotojo avataras
Parašė Paukstis
#262685 Mane kosmarai po nesekmingu pagiru kankindavo :bloga
Vartotojo avataras
Parašė Revenant
#267979
mariusss rašė:Beje, man dar asmeniškai padeda malda. Kai pasimeldžiu, atrodo, kad naktis būna ramesnė t. y. sapnai be įtampos.


As taip pat pries miega meldziuosi, bet vistiek kasnakt kosmarus sapnuoju. Pasipasakosiu gydytojui, gal ras kokia iseiti
Vartotojo avataras
Parašė maingirdas
#268006 as tik persizegnoju... :angel