Moderatorius: Astro-Meška

Parašė Vvol
#288875 Geriau pries kokius 7 metus AD, gal keturias rusis isbandziau, bet kadangi man nerimas, tai skiria tokius AD kurie slopina, o kai slopina tai ir nuslopina :) vaikstai kaip per galva maisu gaves. Nuo visu tik dar sunkiau budavo susikaupt. Net neisivaizduoju kaip su tokiais protini darba galima dirbt, bet gal cia tik man taip nepasiseke... Paskui 7 metus geriau tik raminamuosius ir migdomuosius kai reikdavo, o dabar galva visiskai nebedirba ir kuo toliau tuo blogiau. Buna kad visai nesusivokiu aplinkoj arba dingsta atmintis. Simptomai kitokie negu anksciau, zodziu einu rytoj pas gydytoja, israsys agomelatino ir lauksiu stebuklo. O tau stiprybes taip pat, zinau ka reiskia tokios krizes.
Parašė Juozukas
#291584 nu įdomu, kaip Vvol sekas, ar sulaukei stebuklo, ką gero tas agomelatinas?

Vvol rašė:Geriau pries kokius 7 metus AD, gal keturias rusis isbandziau, bet kadangi man nerimas, tai skiria tokius AD kurie slopina, o kai slopina tai ir nuslopina :) vaikstai kaip per galva maisu gaves. Nuo visu tik dar sunkiau budavo susikaupt. Net neisivaizduoju kaip su tokiais protini darba galima dirbt, bet gal cia tik man taip nepasiseke... Paskui 7 metus geriau tik raminamuosius ir migdomuosius kai reikdavo, o dabar galva visiskai nebedirba ir kuo toliau tuo blogiau. Buna kad visai nesusivokiu aplinkoj arba dingsta atmintis. Simptomai kitokie negu anksciau, zodziu einu rytoj pas gydytoja, israsys agomelatino ir lauksiu stebuklo. O tau stiprybes taip pat, zinau ka reiskia tokios krizes.
Parašė Vvol
#292007 Nezinau ar savaime praejo ar agomelatinas padejo, bet jauciuos truputi geriau. Susitvarke miegas, ryte normaliai atsikeliu, einu i darba, susikaupt truputi lengviau, tik su atmintim vis dar problemos. Gal tas nuovargis del nemigos buvo, nezinau. Agomelatinas jau ka daro, tai tikrai sutvarko paros rezima. Dabar einu miegot 22h, keliuosi 8h. Ziuresiu kaip bus toliau, sake 3 menesius gert.
Parašė metaa
#316613 Sveiki,

Esu naujoke sitame forume :) Taciau pagaliau radau kažka su panasiais i mano simptomais. Galvojau pasidalinsiu ir as savo istorija, kadangi kaip zinot tokius dalykus supranta tik tie kurie su tuo jau susidure, kitiem pasakoti net neverta, kadangi jie vistiek sito nesupranta ir nesupras... Viskas prasidėjo kai man buvo 19 m. studijavau, pajauciau panasius simptomus, galvojau, kad tai taip pat pervargimas ar koks nervinis issekimas.. Miegodavau istisas dienas ir naktis, pradejau praleidineti paskaitas, nes nesugebedavau atsikelti net 2 valanda dienos. Paskaitose niekaip nebesusikoncentruodavau. apie istisai kankinanti nuolatini ir labai stipru nuovargi jau net nebekalbu, net namie bandant nuvalyti dulkes po 5 min pavarkdavau taip lyg buciau visa diena sunkai dirbus. Niekas manes nebedomino, viskas paliko nebegrazu, muzika erzindavo, noredavau tik ramiai sau miegoti, daugiau nieko. Iki to labai mekdavau puostis, labai priziurejau savo isvaizda, nuolat vaiksciodavau su aukstakulniais, taciau kai viskas prasidejo, noredavau tik sokti i treningus, kad jauciausiu kuo laisviau, net neturedau jegu ir noro nueiti i dusa.. Galvojau, kad tai pervargimas nuo mokslu ir visu problemu, nusprendziau vasara praleisti prie juros ir ilsetis, nieko neveikti, neapsikrauti saves, taciau nuo to niekas nepasikeite. Perejau visus imanomus gydytojus, kurie nieko ypatingo nenustate, kol galiausiai kreipiausi i psichiatre, kuri diagnozavo perdegimo sindroma, skyre gerti Paroxetina. Geriau, geriau as ji metus laiko, taciau jokio zymaus pagerejimo niekaip nesulaukiau, tik nuolat vel miegodavau. Pakeiciau gydytoja, kuri zinoma skyre kitus vaistus, nes pasirodo pirmieji netiko. Pradejau vartoti Sertralina, sake, kad jis suteiks man energijos, nebemiegosiu, tapsiu darbingesne. Aisku pirmosiomis savaitemis taip ir buvo, taciau jau geriu ji apie puse metu ir vel viskas is naujo, vel ta pati bloga savaijauta, niekas nepadeda. Man tik 21 metai, o as niekaip nesugebu issikapstyti is sitos duobes, jau pradau vilti pasveikit, pastaruoju metu verkiu ir verkiu ir niekaip negaliu suprasti, kada vel jausiuosi taip gerai kaip iki sito ligos atsiradimo...
Vartotojo avataras
Parašė groowax
#316698 Mėta, tavo situacija visiškai panaši į mano, nors man jau 33 ant dienų. Įstojau į universitetą 2000 metais kai man buvo jau 19, bet liga jau rodė savo nagus. Jei norėsi apie tai pabendrauti štai mano kontaktai:

1. Skype: romas.v15
2. Email: vareika.romas@mail.ru

Nepasiduok!!!!
Parašė metaa
#316703
groowax rašė:Mėta, tavo situacija visiškai panaši į mano, nors man jau 33 ant dienų. Įstojau į universitetą 2000 metais kai man buvo jau 19, bet liga jau rodė savo nagus. Jei norėsi apie tai pabendrauti štai mano kontaktai:

1. Skype: romas.v15
2. Email: vareika.romas@mail.ru

Nepasiduok!!!!



Dekui uz palaikyma :) O sakykit ar per tiek metu isgijot ar bent buvo koks pagerejimas ? Nes as tai jau rankas baigiu nuleist...
Parašė Baran
#414977 Laba diena, turiu toki klausima, kiek esu geres antidepresantu, dabar Venlafaksina, man visiskai sutrikes virskinimas, nevirskina beveik visai, nors ir vartojau Mezym ( 40000), po dvi tabletes ( viena 20000 V), po kiekvieno valgio, man vistiek nevirskina, kame cia problema? Is ryto pavalgau ir vakare atsiraugioju rytiniu maistu. Gal kokius kitus vaistus reikia vartoti virskinimui? Gydytoja sake, reikia neguleti, o daugiau judeti, tada virskins, bet nors ir judejau man nevirskina pilvas. Kam taip yra buve ar taip yra? Jau senokai ta beda, kai tik nevartoju vaistu ( antidepresantu, priesepileptiniu, neuroleptiku) pradeda atrodo virskinimas susitvarko.