Moderatorius: Katinas

Vartotojo avataras
Parašė Paukstis
#278297 Pasekmės pasireiškia kai nori vėl normalų gyvenimą gyvent be jų...Nervinėje sis-moje kai kas pasikeičia beveik negrįžtamai. Tad vien vaistų neužtenka. Reikia lankyti psichokorekcinę grupę ar kažką panašaus. Kad išstumti tuos dalykus iš pasąmonės. O tai galima tik juos iškrapščius.
Vartotojo avataras
Parašė Spalvininkas
#278298 as ne del ju susirgau ,bet zinau kaip jie apsunkina visus psi sutrikimus ir ligoninei ne viena zmogu sutikes kuris nuo ju susirgo
Vartotojo avataras
Parašė Kai
#286187 O as manau,kad kai kurie 'narkotikai' gali padeti sergant depresija.neturiu omeny kazkokio hardcoro,bet tokie reikalai,kaip marihuana ar mcatas galetu buti ne tik legalizuoti,bet ir skiriami vartoti kartu su AD.
IMHO.
Vartotojo avataras
Parašė Būsena
#286197 Mums psichiatrijos dėstytojas pasakojo, kad net lengvų narkotikų vartojimas turi savo pasekmes.
Kai kuriems pasiseka - o kiti išsibalansuoja savo psichiką negrįžtamai pavartoję vos pora kartų.
Parašė Vvol
#286999
Kai rašė:O as manau,kad kai kurie 'narkotikai' gali padeti sergant depresija.neturiu omeny kazkokio hardcoro,bet tokie reikalai,kaip marihuana ar mcatas galetu buti ne tik legalizuoti,bet ir skiriami vartoti kartu su AD.
IMHO.


Na nezinau... Daug AD slopina, o zoles parukes gali isvis nebeislipt is lovos :D be to juk poveikis priklauso nuo nuotaikos, jei bus bloga tai parukius bus dar blogesne. Cia nebent pataikysi ant manijos epizodo. O siaip seniau sergant deresija israsydavo amfos, padeda kol nepareina CNS ir neprasideda psichoze.
Vartotojo avataras
Parašė maingirdas
#287002
Būsena rašė:Mums psichiatrijos dėstytojas pasakojo, kad net lengvų narkotikų vartojimas turi savo pasekmes.
Kai kuriems pasiseka - o kiti išsibalansuoja savo psichiką negrįžtamai pavartoję vos pora kartų.
Busena ,jeigu lengvi narkotikai isbalansuoja psichika negriztamai,tai vaistu ilgas vartojimas padaro savo.As pajauciau ant saves.Nuo ilgo vartojimo Lorofen jauciuosi sukaustytas.Gydausi nemiga ,bet daktare siulo keisti i kitus. Nuo AD kol kas blogo poveikio nejauciu .
Jaunimui patarciau buti atsargiems su vaistais.