Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Procyon
#284882 Sveiki.

Manyčiau, nemažai šio forumo dalyvių galėtų apšviesti, kaip ten viskas vyksta pas psichiatrą... Ar būna kokie nors testai ar pan.? Nežinau, ar pasiryšiu apsilankyti, bet... Kažkaip kyla abejonių, ar diagnozei neturi įtakos ir paties paciento nusiteikimas, išankstiniai nusistatymai.
Vartotojo avataras
Parašė Spalvininkas
#284886 Man pirmas apsilankymas pas gyd . po pokalbio pasake ,kad panasu i depresija i pasiule gultis i ligonine
Parašėnemoku
#284892 Buna, kad duoda testuku. Itakos turi tai, ka pats papasakosi. Kadangi psichikos ligos rentgeno nuotraukoje nepamatysi, tai ir diagnozuojama pagrinde is testu, paties paciento isvardintu simptomu ir dar kartais is to, kas paciam psichiatrui matosi.
Vartotojo avataras
Parašė Procyon
#284893
nemoku rašė:Buna, kad duoda testuku. Itakos turi tai, ka pats papasakosi. Kadangi psichikos ligos rentgeno nuotraukoje nepamatysi, tai ir diagnozuojama pagrinde is testu, paties paciento isvardintu simptomu ir dar kartais is to, kas paciam psichiatrui matosi.


Aišku, na, kažkaip panašiai ir įsivaizdavau... O diagnozavę kokį gydymą siūlo? Chemija arba psichoterapija? Kiek girdėjau, pastaroji gan brangoka..
Vartotojo avataras
Parašė intentions
#284895 Man nedare testu. Tiesiog papasakojau ir pasiule gultis i ligonine. Atsisakiau, israse AD ir lankytis pas psichologa.
Parašė Procella
#284896 Išrašė vaistų ir į DS pasiūlė. Atsisakiau. O šiaip keičiasi diagnozės su skirtingu daktaru, nors kaip supratau pats pirmas diagnozavęs buvo teisus.
Vartotojo avataras
Parašė Spalvininkas
#284897 Man po ligonines vidutine depresija ne pagrindine diagnoze tapo .
Parašėnemoku
#284898 Jei tu konkreciai apie depresija. Tai rekomenduojamas tiek medikamentinis gydymas, tiek psichoterapija. Taip, psichoterapija brangoka, "sustresni" virs 100 Lt/val ima, bet imanoma ir uz 50 rasti.
Vartotojo avataras
Parašė Spalvininkas
#284899 As kalnus testu atlikau kauno klinikose ir gyd pasake testai parode tai ka pasakojau. Vienas testas toks nemazas buvo 300 klausimu.
Vartotojo avataras
Parašė Procyon
#286936 Tiesa, o gal kartais per pirmą vizitą psichiatras dar nenustato diagnozės/diagnozių? Na, šiaip ar taip, po savaitės bus matyt, kas ten kaip, bet norėtųsi žinoti, ko daugmaž tikėtis.

Beje, kiek pasitvirtino jūsų pačių savidiagnozės?
Parašė Žalčių karalienė
#290097 Hi,
kai pirma karta lankiausi pas psichiatra, jis man ne visasi tikslai diagnozavo, bet tai del to, kad as tiesiog nedrisau pasakyti kaip ilgai mano busena uzsitesusi ir kokia ji sunki. Liga tikslaiu diagnozavo ligonineje, bet ir dabar psichiatras negali tikslai pasakyti kas man yra. Lyg ir depresija, lyg ir ne visai. Svarbiausia, kad dabar geriu vaistus, kurie man padeda :) O nuo savo psichiatro jokiu simptomu nebeslepiu. Pasitikiu juo, toks simpatiskas yra :)p
Parašė burial
#290622 du daktarai diagnozavo daugmaz ta pati, kas ir mano spejimas buvo, tik stacionare atlikus ilga testa, rado padidinta itaruma ir ipaise sizotipa, nors kita daktare pvz. su tuo nesutinka