- 2012 11 13, 21:46
#286275
manau yra keli variantai, ukiskai ir glaustai issakysiu savo nuomone:
1. nera piliules kuri issprestu tavo problemas gyvenime, priverstu kitus tave megti, pasitiketi savimi, ispildytu tavo luekscius, uzdirbtu pinigu. spesti teks tau paciam. su vaistais apmazeja umi reakcija i gyvenima jei padetis netelpa i normalaus gyvenimo savoka. Jei depresija sukelta situacijos, padeda pagrinde psichologas ir kazkiek vaistai, priklauso individualiai. Vaistai nuima busenos ir situcijos suvokimo umuma.
2. Isgyventos traumos, sukretimai, praradimai, ypac jei esi suvokimo "as esu" perkeles i artima kurio netekai, sukelia reakcine depresija, arba potrauminio streso sindroma. Vaistai + psichologas.
3. del insulto, persirgtos infekcijos, sutrikusios smegenu kraujotakos, fizines negalios ir kitu organiniu priezasciu sutrinka smegenu chemija ir viskas komplikuojasi. Tada reikia taisyti smegenu neurotransmiteriu chemine pusiausvyra. tada - vaistai... + psichologas kalbant apie busena sukeliancias, uminancias priezastis.
4. paveldimumas. zr 3 punkta. Gali keisti mintis pas psichologa iki apsivemimo, pries organika nepakovosi meditacijom.
gal dar kokie variantai yra?
vaistai yra chemija, musu mintys irgi yra chemine reakcija, tam tikru cheminiu medziagu kurias gamina musu organizmas [vadinamu neurotransmiteriais - serotonino, dopamino, ir berods noradrenalino] perdavimas lasteles lygmeniu. taip vyksta musu mintys, veiksmai, jausmai ir tt ir panasiai. Kad mastymas itakoja chemine grandine tai faktas. Todel psichoterapija ar darbas su psichologu tikrai svarbus. bet kokiu atveju. esme - ismokstama priimti situacija, ligos simptoma, tarpasmeninius santykius... gauti moralini pendeli ir keistis, atleisti, paziureti kitaip.
tai tiek :angel
abilify 30 mg, quetiapine 200 mg, paroxetine 40 mg, valdoxan 50 mg