Moderatorius: Astro-Meška

Parašė magde
#17047 atsiprasau jei tokia tema jau buvo,gal neatidziai ieskojau...tiesiog norejau gal kiek informacijos nzn. nuomoniu apie pasveikima.ar isvis imanoma pasveikti nuo depresijos?nes jau pradedu nebetiket...
Vartotojo avataras
Parašė AUmba
#17058 Yra. nežinau procento, bet man atrodo kad 50. Aš vaistų nebevartoju pusė metų. kol kas viskas gerai ir be jų :)))
Vartotojo avataras
Parašė vikute
#17112
AUmba rašė:Yra. nežinau procento, bet man atrodo kad 50. Aš vaistų nebevartoju pusė metų. kol kas viskas gerai ir be jų :)))


isdrisiu paklaust o kiek laiko gerei vaistus?jautiesi pasveikus?
Vartotojo avataras
Parašė AUmba
#17177 vienus turbūt metus. kitų užteko pusmetį - ir pastatė ant kojų :) tiko. trys paskutiniai mėnesiai - jau buvo stabilizavimas. jaučiausi gerai, buvo palaikomoji dozė kad neatkrisčiau
Vartotojo avataras
Parašė Jozhik v'tumane
#19740 Aumba, o kaip tu supratai, kad jau pasveiki?..
Vartotojo avataras
Parašė AUmba
#20051 Dingo depresijos požymiai. gerai jaučiasui, nebeverkdavau, dingo panikos priepuoliai. tiesiog grįžau į senas vėžes
Vartotojo avataras
Parašė oksana
#20053 Tai sakai yra sviesa tunelio gale? :? O koks tas stebuklingas galetu buti receptas =)
Vartotojo avataras
Parašė AUmba
#20055 Yra, tikrai yra. mano atveju: vaistai + psichoterapija + aromatinės vonios :heart
Vartotojo avataras
Parašė Jozhik v'tumane
#20953 Aciu, Aumba. Tu suteikei vilties. Ir as isitikinau, kad dar nebaigusi vieno epizodo, jau ilipau i kita. Nes rudeni as jau saumiai jauciausi... Posimts, jei nebutume susilpnine to antidepresanto, gal butu ir man pasibaige laimingai... Nieko - sviesa tunelio gale yra. Labai dziaugiuosi del taves... :flo
Vartotojo avataras
Parašė driezhas
#21147 Labai saunu kad tau pavyko :flo
As taip pat jauciuos kur kas geriau bendraudama su draugais, tevai net pastebejo, kad net tik rengimasis(spalvos-ryskesnes) bet ir piesiniai, bei bendravimas pasikeite i geraja puse...tiesiog turi pats tvarkytis su savo liga, ja iveikti yra ivairiu budu...stai mano:draugai! :jap
Vartotojo avataras
Parašė Inga D
#21171 Aš irgi išsikapsčiau, nors jei būtų kas pasakę, kad jausiuos kitaip prieš kokius 8 metus būčiau nepatikėjus.
Turėkit vilties - yra ta šviesa, ir yra pasaulis už tunelio sienų. Tai depresija tas tunelis.
Vartotojo avataras
Parašė Sandra
#21206 as dabar matau vieninteli kelia pasveikimui - tikejima i Dieva....
Vartotojo avataras
Parašė Lota
#110559 Inga,
Gal gali parašyt, kaip tu pasveikai, ką darei, kas atitiko tavo gyvenime? Ar tebegeri vaistus? Aš jau beveik praradau viltį, nes kiekvienas vaistų nutraukimas baigiasi tuo, kad vėl tenka priejų grįžti. Gal kas nors turit patirties nutraukiant vaistus?
Vartotojo avataras
Parašė Melisa
#110574 Aš nebetikiu jau. Praradau viltį labai seniai. Kol nepakeisiu aplinkos, net nekalbos negali būt apie pasveikimą...
Parašė Miyavi
#110585 o as neturiu vilties. noris kad geriau jausciaus ir buciau normalus, bet kad pasveiksiu, tai nemanau.