Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Antitezė
#337742 humoras, juokas, kūrybinis įkvėpimas, pokyčiai, jūra, drąsūs žmonės, kurie įkvėpia.
Parašė Deode
#337747 ledai
Vartotojo avataras
Parašė Marse
#337751 Man padeda veikla mėgiama, dabar piešimas. Tikėjimas gydymu, psichoterapija, susikalbėjimas su artimaisiais i draugais, bendravimas. Bandymai suprasti save.Aplink daug gerų žmonių, netgi gydytojų.[/list]
Vartotojo avataras
Parašė DDarijus
#337755 Meilė :heart
Vartotojo avataras
Parašė Elenitaa
#337776 Padeda tikėjimas, kad aš ir tokie patys kaip aš, kad mes ne vieni...Tikėjimas, viltis, gerumas leidžia kažkiek primiršti ta blogį
Parašė pasimetelis
#344803 Adrenalinas(laime) nuo krepsinio pergales + :girtas + garsi muzika(3 milijonai) ir depresijos lyg nebuta. Kaip gaila, jog si busena tesiasi iki pirmo miego :(
Vartotojo avataras
Parašė Katinas
#346404 Mirtis.
Parašė aloyzassenas
#347674 Iš tiesų. Labiausiai gydo, nuoširdus pokalbis ir darbas su savimi. Man labiausiai išgyti padėjo. Pokalbiai su nepažįstamais žmonėmis, kurie atrodo atsirado tinkamą akimirką ir tinkamoje vietoje. Bei psichologinės knygos, straipsniai ir panašūs dalykai. Nes prieš tai ilgai sirgau. O dabar jaučiuosi sveikas. Bet darbas buvo su savimi ilgas ir alinantis.
Parašė aloyzassenas
#347677
aloyzassenas rašė:Iš tiesų. Labiausiai gydo, nuoširdus pokalbis ir darbas su savimi. Man labiausiai išgyti padėjo. Pokalbiai su nepažįstamais žmonėmis, kurie atrodo atsirado tinkamą akimirką ir tinkamoje vietoje. Bei psichologinės knygos, straipsniai ir panašūs dalykai. Nes prieš tai ilgai sirgau. O dabar jaučiuosi sveikas. Bet darbas buvo su savimi ilgas ir alinantis.


Kadangi redaguoti negaliu, tai parašysiu šalia, Man labai padėjo šito žmogaus mintys. Nors jis daugiausia šneka apie pardavimus, bet jo psichologinė patirtis yra neįkainojama. Peržiūrėjau turbūt visus video su juo susijusius. Ir jeigu sutikčiau kada šį žmogų gatvėję tikrai paspausčiau ranką. Nes jo video radau sunkiausiu gyvenime momentu ir jis man padėjo pakilti į viršų. Sėdėjau, žiūrėjau ir užsirašinėjau mintis į sąsiuvinį. Nes į kompą rašyti kažkaip nesuveikė. Tada gulėdavau lovoje permąstydavau. Kas ir kaip ir po truputį atsitiesiau. Išnyko kvailo auklėjimo padariniai, pradėjau pasitikėti savimi ir pan. Jeigu kam nors dar padės, tai tikrai džiaugsiuosi. Nes jo video žiūrint atrodo, kad pats buvai tokioje pats situacijoje. Čia tikrai ne REKLAMA. Bet man padėjo, užtat labai noriu pasidalinti su jumis pirmu video, kuris buvo kelias į pasveikimą. Tik žiūrėdami būtinai rašykit sau artimas mintis. Duodu nuorodą tik į pirmą video, visi kiti eis iš paskos. Aš peržiūrėjau visus. 14 metų prasirgau depresiją. Ko tik negėriau, o vienas gyvenime sukrėtęs įvykis privertė ieškoti kažkokios pagalbos ir staiga radau jo video. Kuris padarė stebuklą. Keista. ir labai tau Ačiū Ramūnai.Video
Parašė Olegas
#348093 Būdamas ligoninėje mečiau rūkyti. Grįžęs namo prieš miega visada jaučiau nerimą ir dėl to būdavo sunku užmigti. Pradėjau vėl rūkyti ir nerimas prieš miegą dingo...