Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Lukrecija
#19757 Super sunkiai bendrauju su savo sunum, dar pries metus buvo viskas puiku, nors jau buvo paauglys, bet dabar jam beveik 17metu, nsusikalbu, nesuprantam vienas kito, jis mane kaltina kad as sergu,net izeidineja,kai papasakojau savo daktarui jam manes ziauriai gaila pasidare, kad pasake kita karta atsivesti ir ji kad pasikalbetu su juo "vyriskai" nezinau ka daryti? siap po kiekvieno ispuolio noriu to pokalbio Ju su daktaru, bet ar nekaltins po to manes kad kazkam skundziuosi :verysad:

visa laika ilindes i kompa,nera tarp musu jokios kalbos, penktadieni isejo vakare i miesta, neblaivus papuole i policija, nekaltinau, nemoralizavau, net nekalbejau tik parasiau laiska,kad ji suprantu, kad visiems taip pasitaiko, kad nesmerkiu, kad visada padesiu kad ir kas bus, kad myliu ji B) ir kad jis taip bsielgdamas mane skaudina
perskaite, atejo pabuciavo, apsikabino, pasake aciu mama kad mane myli, o po to ir vel kompas, uzsidarymas savyje, jokio bendravimo, tik kaltinimai ir pagieza kad sergu depresija, jokio palaikymo, jokios uzuojautos, jokio supratimo ir mirtina tyla tarpusavy, arba rietenos, del smulkmenu,kad paprasau ka padaryt, kad paruost pamokas, nebegt is mokyklos, neisgerinet, net nenoriu kartu su juo gyvent, nors savo namus ir vyra palikau del jo kad jis nebutu skaudinamas, o dabar esu skaudinama as, nes palikau teva, anksciau jie aabu buvo didziausi priesai, dabar abu kartu susimoko pries mane i tyciojasi, ypatingai vyras, o vaikas ka girdi kaip papuga viska atkartoja ir kaltina ne savo o JO kaltinimais, nebegaliu pavargau jau, sstengiuosi ieskot savyje jegu eiti i prieki bet toks elgesys tiesiog uzstoja kelia, stengiuosi pergalet liga bet patycios meta i duobe, gal jums neidomu, o gal turit panasiu problemu, parasykit, pasidalinkim savo skausmu, jei jus toki turit
Parašė Perla
#19762 Niekada nepagalvojei kad tavo sunus gal taip pat serga kazkoke gal ir lengva forma depresija ar paanase liga?parodyk kas cia ira virsesnis parodyk kad esi jo mama kad gerbtu tave,butinai nusivesk ji pas savo gydytoja dar bandyk kalbetis su juo kaip tau skaudu ir panasiai,ribok laika prie kompiuterio.paskirk darbus kurie namuose butu atlikti...
Vartotojo avataras
Parašė Lukrecija
#19764 kai parodau kad as mama tai galiu sulaukti ri smurto, musu santykiai daejo iki to ir juos vis astrina mano vyras, piktybiskai, kad mane iskaudintu daugiau, mano vaikas jauciasi nuo niekieno nepriklausomas, o apie darbus namie tai reikia pamirst, nes kaip tik ko paprasai gaunasi idelis priesiskumas, nieko neklausia siandien ieskau savo kompo ausiniu, sako paskolinau draugui ir jis tai padare manes neatsiklauses, o balso tonas toks kad belieka pasislepti po pernyksciais lapais jei nenori dar daugiau susigadinti nervu
Parašė Perla
#19767 o tai nemanai kad serga jis?
Vartotojo avataras
Parašė Loreta
#20045 labas liukrecija pas mane gan panaši situacija tik man visa tai atseina dvigubai. ves auginu du vaikus dukra kurei tuoj bus 15 ir 11 metu sunu. Kai prieš trys metus skyriaus. situacija buvo tokia; exs muše mane, terorizavo, prievartavo ir visa tai vaiku akivaizdoje, ne viena karta ir vaikai gaudavo, mergaitė netgi su melynėm po akim i mokykla eidavo. per naktis nemiegodavom pasislėpe kur nors. vaikai praše maldavo kad paliktume tėti. žodžiu išgyvenok košmara terora jautėm ir po skyrybu apie metus. petgi teko mirčiai i akis ne viena karta pažiūrėti kai mane su vaikais mėgino užmušti. kai suradau drauga viskas apsivertė aukštin kojom jis be galo dideli dėmesi pradėjo rodyti vaikams papypila juos dovanomis kuriu aš dėja nupirkti negaliu su leisti. pasiima juos savaitgaliais, pramogauja. ir vis sakydamas na va jai jus butumete su manimi mes taip kiekviena diena gyventume. vaikai grižta pripumpuoti visokio marazmo, kokia aš bloga, ištvirkus, alchogolikė, netgi narkomanė..... žinoma mergaitė jau didelė ir ji tuūri savo nuomone, jai dar neišblėse atsiminimai.... o mažylis sunku net kalbėti mane ignuoruoja kalba tėvo lupomis. netiki nei vienu mano žodiu nors aš jiems niekad nemeluoju, bet tiki kiekvienu tėvo žodžiu kuris pasako ir niekad neištesi. KOŠMARAS. dabar situacija tokia, tiesa vaikai mane myli lygiai taip kai ir as juo ir kol kas klauso, bet yra taip jie vienas kito nekenčia. nes jaučia konkurencija (net nežinau kaip tai pavadinti kai tevas vienam t. t. sunui viska o kitam ši bei ta kad labai neskaudėtu). man labai sunku žiūrėti kai jie pešasi netgi mūšasi kai vadina vienas kita baisiausiais žodžiais, kai sako kad geriau tu mirtum ir kad taves nebutu. tada man širdis krauju užsilieja, užsidarau vonioje ir verkiu nes man tai labai skaudu.

Aš pati užaugau su broliu ir sese mes vienas kitam nesam blogo žodelio pasake jau nekalbant apie peštynes.

o gal aš nemoku auklėt nežinau ka man daryti. rašau ir verkiu.

nepykit jai nelabai aškiai išdėsčiau savo mintis bet ši tema man yra begalo skaudi. PATARKIT
Vartotojo avataras
Parašė vikute
#20069 na laikykites, mamos....nesu mama, man iki vaiku toli, bet suprantu kaip jum be galo sunku...galiu tepasakyt is savo puses- kai subres supras kas buvo geras jiem( vaikam) kas ne.tiesiog darykit viska su meile.tokie vaikai ( paauglisko amziaus) yra sunkiausi zmones, persmelkti pykciu, neapykanta, nes patys nesupranta kas su jais darosi.as visad prisimenu save, kai buvau tokio sunkaus amziaus...laikykites...prasau Jusu visu mamu, nes Jus turite gyventi del savo vaiku. :jap :flo
Vartotojo avataras
Parašė Loreta
#20071 Ačiū vikute širdele B). mes gal kartais irgi per daug reikalaujam iš vaikų ir saves o negavusios norimu rezultatu puolam i nevilti.
Vartotojo avataras
Parašė Lukrecija
#20287 Loreta uzjauciu, pati viska isgyvenu, Vikute zinau kad praeis, bet man dabar skaudu, prisimenu, pati save kokia buvau, todel kartais noriu pateisint ji, nes pati tokia buvau, bet patarkit ar vestis ji pas savo gydytoja, kaip jums atrodo
Vartotojo avataras
Parašė vikute
#20289 Lukrecija manau bandyk, juk nuo to blogiau nebus. =)
Vartotojo avataras
Parašė Loreta
#20295 lukrecija as manau kad butinai reiketu, bet viena bedele kaip ji ten nuvesti is tavo pasakojimo manau kad jis kietas riesutelis. bet pabandyti galima. Stiprybes :jap mieloji
Vartotojo avataras
Parašė Lukrecija
#20308 :DD Galiudziaugtis tuo kad Jis mielai eitu kalbetis su mano daktaru, nes po meginimo nusizudyti labai rimtai i viska ziurejo ir vaziavo susitikti su gydytoju kuris buddejo ta nakti greitukej, pirko man vaoistus rupinosi, jei pasakyciau kad mano gydytojas nori su juo pasikalbeti apie mane zinau kad eitu, bet kai esu tiek daug kaltinama tiesiog bijau eilini karta but apkaltinta, kad kazkam skundziuosi,nors mano gydytojas labai korektiskas ir konkretus zmogus, labai vertinantis vaiku irtevu santykius todel manau kad neapsikiaulintu, bet kazkaip ir nedristu, bijau :ubju kadnebutu tokios reaakcijos :x :D
Vartotojo avataras
Parašė Loreta
#20801 jai sutinka tai ir nueikti, nemanau kad jis prades kaltinti, daktarai tokiose situacijose tikrai turi daug patirties, nes mūsu atvejai tikrai ne vienetiniai, dabar labai daug tėvu kreipasi i psichologus dėl nesutarimu su vaikai ir ka tu manai PADEDA.
Vartotojo avataras
Parašė Lukrecija
#20843
Loreta rašė:jai sutinka tai ir nueikti, nemanau kad jis prades kaltinti, daktarai tokiose situacijose tikrai turi daug patirties, nes mūsu atvejai tikrai ne vienetiniai, dabar labai daug tėvu kreipasi i psichologus dėl nesutarimu su vaikai ir ka tu manai PADEDA.


ACIU
Vartotojo avataras
Parašė ZNS
#20862 universalaus recepto auklėti vaikus nėra.
tuo labiau, kad vienos čia parašiusios motinos santykius su vaikais labai komplikuoja tėvas.

bet, mamos, kalbėkitės su vaikais. kaip galima daugiau. žiūrėkite jiems į akis. kalbėkitės apie viską, ne tik apie rimtus dalykus.
Lukrecijai labai siūlyčiau susidomėti, ką sūnus veikia prie kompiuterio. (gerąja prasme susidomėti). jei tai žaidimai, paprašyti pamokyti. per pomėgius lengviausia prieiti prie uždaro žmogaus.
Vartotojo avataras
Parašė Lukrecija
#20879
ZNS rašė:universalaus recepto auklėti vaikus nėra.
tuo labiau, kad vienos čia parašiusios motinos santykius su vaikais labai komplikuoja tėvas.

bet, mamos, kalbėkitės su vaikais. kaip galima daugiau. žiūrėkite jiems į akis. kalbėkitės apie viską, ne tik apie rimtus dalykus.
Lukrecijai labai siūlyčiau susidomėti, ką sūnus veikia prie kompiuterio. (gerąja prasme susidomėti). jei tai žaidimai, paprašyti pamokyti. per pomėgius lengviausia prieiti prie uždaro žmogaus.


aciu uz patarima,nepagalvojau apie zaidimus, anksciau kalbedavomes apie viska,dabar per kompa neturi laiko ir nenori,bet kartais man pasiseka, o jei stengiuosi kalbint,tai apkaltina kabinejimusi