Moderatorius: Astro-Meška

Parašė C'est la folie
#269499 Man kažkaip kaip tik kai itin blogai būdavo, tai libido gan aukštas buvo. Kai gliučinaus neuroleptikais ir ssri, tai kažkaip neypatingas tas potraukis buvo, bet negaliu sakyti, kad jo nebuvo, nuo snri taip jau į didesnę pusę, o dabar kai bupropiona geriu, tai šakės yra, susilaikyt neina, visur, visada ir belekaip, tiesiog piestu einu, plaukai šiaušiasi, dažniausiai net nebūna refrakcijos, vasara kai geras oras nuostabu gamtos apsupty :da
Vartotojo avataras
Parašė EniGmO
#269557 smagu kai yra tu kuriem dar norisi :lakstau :lakstau :bloga
Parašė C'est la folie
#269584 Nuo bupropiono bet kam norėtus, grynas afrodiziakas =) ko gero geriausi vaistai kokius esu vartojęs su maloniu šalutiniu poveikiu.
Vartotojo avataras
Parašė Revenant
#269588 Paskutiniu metu itartinai greitai susijaudinu - uztenka vos pabuciuoti mylimaji ir susijaudinu.. Taip pat labai greitai baigiu, bei pats seksas yra daug malonesnis. Nesuprantu kodel - nei vaistu pakeiciau, nei oras pasikeite.. Bet man patinka! :lakstau
Vartotojo avataras
Parašė intentions
#269595 kazkur rasiau, vartojau bupropiona, bet nieko gero nenutiko. tiesa, ji paskyre prie cipralexo, bet kazkokio ypatingo pokycio nepajauciau...
Parašė C'est la folie
#269606
intentions rašė:kazkur rasiau, vartojau bupropiona, bet nieko gero nenutiko. tiesa, ji paskyre prie cipralexo, bet kazkokio ypatingo pokycio nepajauciau...

Cipraleksas, kaip ir kiti ssri smarkiai numuša libido. Geriau ir aš cipralexa, man nuo jo jokiu teigiamu poveikių nebuvo, kaip tik viskas tik blogėjo, vienas draugas irgi serga, vartoja kažkokius ssri, pavadinimą pamiršau, jau beveik metai laiko, o jam kaip negerėja, taip negerėja. Aš kažkaip skeptiškas ssri klausimu, kiek teko bendraut ligoninėse su žmonėm, tai tesutikau tik vieną moteriškę, kuriai ssri tikrai padėjo. Dar ypač kai ssri yra patys komerciškiausi ad, jų pardavimai patys auksčiausi, pas daugumą psichiatrų tie lapeliai cipralex, zoloft, gauna matyt gerų dovanų iš farmacininkų, kad tokiais žmones girdo. Baisiausi atvejai tai iš vis kai paskiria tuos ssri, žmogui mėnesiais kaip negerėja taip negerėja, tai užvaro visokiu neuroleptikų. raminamųjų ant viršaus, kad atseit čia gydo, kai iš esmės turėtų keist ad.
ParašėZaibuke
#269626 Jokiu vaistuku nevartoju, bet kai buna blogai tai tik sexiukas nuima stresa ir tikrai buna gerai :DD
Vartotojo avataras
Parašė Vitalija
#269630 ...aga - ir man labai nuima stresa...jei ilga laika nebuna, tai prasideda net ,,lomkes'' ir stogas raunas.... :bloga :baubas
Vartotojo avataras
Parašė intentions
#269637
C'est la folie rašė:Cipraleksas, kaip ir kiti ssri smarkiai numuša libido.

Nieko nepajauciau, nes ne seksas galvoj buvo tuomet, kai bukai gulejau lovoj iki wc ir virtuves vos pora kartu per diena atsikeldama :achtung norejau tiktai rupescio ir nieko kito.
Parašė C'est la folie
#269655
intentions rašė:
C'est la folie rašė:Cipraleksas, kaip ir kiti ssri smarkiai numuša libido.

Nieko nepajauciau, nes ne seksas galvoj buvo tuomet, kai bukai gulejau lovoj iki wc ir virtuves vos pora kartu per diena atsikeldama :achtung norejau tiktai rupescio ir nieko kito.

Būtent, ne tas galvoj buvo. Nuo bupropiono būna tokių atvejų, kad moterims pasitaiko savaiminių orgazmų, tiesiog iš lempos =)
Vartotojo avataras
Parašė Samanta
#276974 Nei sekso, nei meiles, nei jokio kito artumo man nesinori. As jau daug metu gyvenu be viso sito, jauciuos per nelyg bjauri savo vidumi, kad noreciau dalintis savo gyvenimu su kazkuo kitu. As esu sau nusibrezus, kad kol neislipau is sito baisaus savo gyvenimo etapo, nera prasmes kazka bandyti myleti. As nuolat dvejoju savo veiksmais, ir ypac savo jausmais. Be to, neturiu ir laiko, ir jegu. Nors praktiskai jokia veikla neuzsiimu, bet del nuolatines itampos kovojant su savimi, as jauciuos visiskai issekus.
Parašė All_Of_It
#280450 jau daug metu sekso nesinori , liga uzvaldzius smegenis , siuo metu atrodo , kad seksas tik is gero gyvenimo jis nebutinas , be jo gyventi lengvai galima.
Parašėhappymouse
#280464 prieš pradėdama gydymąsi ligoninėj, dar kažkiek gal ir norėjosi, bet ir tai nebelabai. ir šiaip, dažniausiai po sekso būdavo jausmas, lyg būčiau koks skuduras + po visko užeidavo psichozės, dažniausiai gan lengvos, bet yra buvę ir rimtų atvejų. o dabar jau daugiau daugiau nei dveji metai gyvenu be sekso, nes paprasčiausiai nejaučiu tam poreikio. vis dar nepraėjęs savotiškas frigidiškumas. bet dėl to anaiptol nesijaučiu kaip nors nemaloniai ar dar kaip. tiesiog galiu gyventi visavertį gyvenimą ir be sekso. =)
Parašėmarronnier
#280474 Depresija ir seksas - du nesuderinami dalykai.
Parašėhappymouse
#280481 gal kiek patikslinsiu: depresija ir malonus seksas.