Moderatorius: Astro-Meška

Parašė zalvarnis
#22928 galima tuo paciu ir pakeisti pavadinima, kad ne taip reztu akis. man asmeniskai pats zodis "seksas" labai nemalonus, bet kad nera lietuvisko trumpo tikslaus atitikmens...?
ParašėTomash
#22930 Trumalaikiai santykiai gal
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#22933 prie ko čia trumpalaikiai santykiai? nieko nevyniosim į vatą. seksas yra normalus ir natūralus dalykas kiekvieno suaugusio žmogaus gyvenime.
Parašė zalvarnis
#22938
Tomash rašė:Trumalaikiai santykiai gal
o dieve NE :D
vienintelis man adekvatus yra imtymus santykiai...
tik tiek kad kai kam reiktu ibest nosi i lietuviu kalbos zodyna kad pamatytu kad imtymumas apima ir dvasini ir kitoki artuma...
Parašė zalvarnis
#23570 http://www.delfi.lt/news/ringas/lit/art ... d=15811766
G.Vaitoška. Ar atsilaikysime prieš seksualinį infantilizmą?

Gintautas Vaitoška, Tarptautinio šeimos ir santuokos instituto (Austrija) psichologijos profesorius, www.DELFI.lt
2008 sausio mėn. 31 d. 13:09

...Antra, paauglių seksualiniai santykiai yra neišvengiamai trumpalaikiai ir nestabilūs (60 proc. draugysčių pasibaigia per tris, o 80 proc. – per šešis mėnesius); intymių ryšių sudužimas sukelia emocinę sumaištį ir depresiją –...
Parašėnemoku
#124389 Seksas mane ir taip nelabai domino, pradėjus vartoti antidepresantus, potraukis bei susidomėjimas tuo išnyko visai ir dabar net prisiversti nebesugebu.
Vartotojo avataras
Parašė Edena
#128625 Man NIEKO nesinori.
Parašė Nematoma
#128631 Kad ir kaip būdavo ir esti sunku, atotrūkio nuo sekso nebuvo ir nėra.
ParašėKatinas
#130360 eeeeeeem,ziuriu,kad man ruja mazumyti.gal nuo AD,ar kam nors taip buvo?
Parašė Migle
#131622 Kai tik geriu AD,isnyksta visi norai,net galvot sunku apie tai,nors nelaikau saves visiskai salta.
Parašė Indre
#131625
Minerva rašė:eeeeeeem,ziuriu,kad man ruja mazumyti.gal nuo AD,ar kam nors taip buvo?


Man nesumazino AD jokiu noriu ir tikrai poreikis seksui nesumazejo. Taciau ir nepridejo papildomo poreikio :)
Vartotojo avataras
Parašė dangiska
#147771 anksciau man sexo reikejo daug...labai daug...ir efexor anksciau nemaise..
o dabar isvis vienodai...buvau uzsinorejus viena kat per menesi :) is sexomanes tapau frigidiska...taip nemalonu :( kazkoks keistas jausmas ..atgrasus pasidare sexas...na tikiuos cia , kad ligos pradzia..paskui praeis..
Vartotojo avataras
Parašė dziun
#147953 man ir kazkaip su AD nelabai yra noro, bet kadangi dbr jau vienisas esu tai nlb ir demesi kreipiu, gal taip ir geriau pokolkas :D
Vartotojo avataras
Parašė Smilgaa
#148693 Noras yra, bet po to labai verkt noris...
ParašėKatinas
#148694 aha,as tai pastoviai zliumbdavau po to