Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė DiDi
#148825 Kai pradėjau gertin AD, pradingo bet koks noras. O orgazmą pasiekti išvis reikia titaniškų pastangų.
Parašė svecias
#186452 Dabar siuo metu kai depresija kai artimas zmogus isvaziaves, tai apie joki seksa net minties nera, nors siaip pasukt i kaire megdavau kai ji budavo. O dabar nera net tokio noro ar jausmo.. Nu vnz supratot :D
Vartotojo avataras
Parašė deadcandance
#186454 Joa, kai buna bloga ir lovoj raitaisi, visvien yra tas sexo poreikis kazkoks..Tad drisciau sutikti su autoriumi...As bent jau toks esu :) ..Man reikia kiekviena diena..Hehe..ir belekokios savijautos man to noro neatitolina...na tik vos vos..
Parašė Aušrinė
#188758 Vienintelis AD padedantis atsipalaiduoti sekse man yra Remeron. Bet jis turi pašalinį poveikį - labai auga nuo jo svoris. O taip nesinori turėti antsvorio...
Vartotojo avataras
Parašė psichas
#206166 Paskaitau cia ir galvoju, ar jusu nepazystu, nes esu kalbejes su ex, apie visas nuotaiku kaitas sekso ir po jo metu, tai tiesiog draugiskai kalbedamas apie ja vadinu ja depresante. Nezinau ar as nesu dar tokioje gilioje fazeje, ar del to, kad dar jaunas erzilas, taciau sekso poreikis buna nuolatinis, taciau jau sekso kokybe kitas reikalas. Merginos kaip sako - atrodo lyg po gero sekso, taciau pats jauciuosi lyg atlikes tik darba ir tiek. Galbut del to, kad nebuna stipriu dvasiniu rysiu, suartejimo, pastovios partneres? :song
Parašėdragonfly
#222165 mires reikalas :sad: depresijos metu
Parašė reddevil
#236279 Beveik visi antidepresantai sukelia libido sumazejima apart Valdoxan'o .. Galiu pritarti minciai kad kiek apmazeja noras.. bet velgi del to kad paprasciausiai buna nerimas, bloga nuotaika.. + chemija.. va ir kokteiliukas :) Bet kaip sabonis sake... sportuot negalima, nesiot nieko egalima.. to ano negalima.. liko tik sexas gyvenime.. :) Tai kai jau ir sexas bus visishkai nebeidomus.. tai tikrai reikia laaabai smarkiai susirupinti..
Vartotojo avataras
Parašė dangiska
#236280 na zoloft man mazina libido..ir gana stipriai
Parašėnegative
#236281
reddevil rašė:Beveik visi antidepresantai sukelia libido sumazejima apart Valdoxan'o .. Galiu pritarti minciai kad kiek apmazeja noras.. bet velgi del to kad paprasciausiai buna nerimas, bloga nuotaika.. + chemija.. va ir kokteiliukas :) Bet kaip sabonis sake... sportuot negalima, nesiot nieko egalima.. to ano negalima.. liko tik sexas gyvenime.. :) Tai kai jau ir sexas bus visishkai nebeidomus.. tai tikrai reikia laaabai smarkiai susirupinti..


ir man, kiek vartojau AD, tik valdoxanas visiškai nepakenkė seksualiniam gyvenimui.
Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#236282
psichas rašė: jauciuosi lyg atlikes tik darba ir tiek. Galbut del to, kad nebuna stipriu dvasiniu rysiu, suartejimo, pastovios partneres? :song


Pažįstamas jausmas. Man lygiai tas pats. Tačiau nors ir yra dvasinis ir emocinis ryšys, nėra noro, o jei būna tai kažkoks mechaninis tas seksas būna.
Vartotojo avataras
Parašė Žiežula
#236952 eehh, man niekada seksas nebuvo kažkas būtino, kaip pvz. išsimiegot :achtung bet pradėjus gydytis tai ojėzusmarija.. galiu ramiausiai gyvent be minties apie tai, orgazmo nesu patyrus nuo vaistų vartojimo pradžios (na dar tik 5 mėn.) :( liko tik džiaugsmas matyti, kad vaikinui malonu.
Tiesą pasakius, man beveik dzin dėl to, tik vaikinas labai jau nerimauja, jaučiasi nepilnavertis..
Vartotojo avataras
Parašė Mellisa
#247909 [/quote]

Pažįstamas jausmas. Man lygiai tas pats. Tačiau nors ir yra dvasinis ir emocinis ryšys, nėra noro, o jei būna tai kažkoks mechaninis tas seksas būna.[/quote]



:dream: taip, zodziu, partneris kap ir nuskriaustas
Vartotojo avataras
Parašė intentions
#255038 pravalas... pradejau vartoti vaistus, tai pasiekti orgazmo beveik neimanoma. nei vienai, nei su kazkuo, bet kokia trukme, nu zodziu... pasiskundziau :bloga
Parašė Saulegraza
#255044 Siuo metu galvoju, ar vartoti AD, bet kai skaitau ir suprantu, kad nuo ju dingsta lytinis potraukis?????O siaube!!!As per ta depresija visiskai nieko nebenoriu,pasidariau frigidiska, nors anksciau jausdavausi labai sexuali moteris, ir tikrai TO reikejo....sakau, jei pradesiu gydytis, atsiras ir potraukis, o cia ziuriu atvirksciai... :x
Parašė Saulegraza
#255045 Siuo metu galvoju, ar vartoti AD, bet kai skaitau ir suprantu, kad nuo ju dingsta lytinis potraukis?????O siaube!!!As per ta depresija visiskai nieko nebenoriu,pasidariau frigidiska, nors anksciau jausdavausi labai sexuali moteris, ir tikrai TO reikejo....sakau, jei pradesiu gydytis, atsiras ir potraukis, o cia ziuriu atvirksciai... :x