Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė dangiska
#255047 nu nevisom nu...pasiekiu as ta orgazma ir su ad...ir sexo noriu...
Vartotojo avataras
Parašė Mellisa
#255053 Saulegraza

Po to gal susitvarkys. Buna.
Vartotojo avataras
Parašė Vitalija
#255059 ...o kame cia tokia problema, kd sexo nesinori?
Gyvenime gi pilna ka veikt ir apart to...

Nu gal kaip is 19 amzius prasnekau...Bet gal kaip tik tada galima atrast dvasini rysi pvz...

...nu gal ir nusipaisciau...sorry jei ka :achtung
ParašėŠiršė
#255067 Seksas netrukdo puoselėti dvasinį ryšį.
Vartotojo avataras
Parašė Mellisa
#255068 Vitalija, as irgi uz tai. Dvasiskai bendraut. :achtung
Vartotojo avataras
Parašė Vitalija
#255071 Man is vis atrodo, kad siais laikais sexas per daug sureiksmintas
Vartotojo avataras
Parašė intentions
#255074 Saulegraza, na, man noras kazkiek sumazejo susirgus, o ne pradejus vartoti vaistus... Ir isvis, cia gi labai individualu ;)


Seksas netrukdo puoselėti dvasinį ryšį.
Pritariu. Cia gi niekas apie ji nesneka kaip apie svarbiausia santykiu komponenta.
Parašė Saulegraza
#255125 na, cia tokia uzvesta tema apie sexa, todel ir samprotaujam...:) Manau, kad depresija yra dvasine liga, todel,be to stipraus dvasinio rysio, kai viskas uzblokuota, didelis sastingis, nebejauciamas malonumas, todel maniau, kad kai pradedi gerti AD pagereja savijauta...atsiranda noras ir gali atverti savo jausmus...:) is didelio rasto isejau is krasto vadinas...:) :DD Norejau kazka labai protingai israityt :D nesureiksminam sexo...:)
Vartotojo avataras
Parašė Ramu5
#255127 No S.E.X. po diagnozės (aš taip manau). Jokio!
ParašėŠiršė
#255147 Saulėgrąža, vaistai kurį laiką gali nuslopinti bet kokį norą, tačiau pasveikus viskas grįžta į savo vėžes, tad juos gerti tikrai verta. Nesigydant viskas gali užtrukti daug ilgiau.
Parašė Saulegraza
#255215 Aciu labai. Labai gaila, kad viskas truks dar ilgiau...juk tai ne tik liecia mane, bet ir partneri...Juk vyras yra vyras, nuo mano depresiju, isteriku ir nenoro, jam nuo to taip pat blogiau ir sunkiau...Galbut ir nesureiksminom labai jau to sexo, bet neapgaudinekim saves, tai yra pakankamai svarbu 2- ju jaunu zmoniu gyvenime...Tai tiek...na nieko laikysimes, ir gydysimes:)
Parašė kurmis
#256979 kad ir be sekso galima rasti daug dalykų, tik reikia veikti veikti veikti. ypač sunku kai aplink visi "seksuoja"...
Vartotojo avataras
Parašė Paukstis
#262684 Man vaistus vartojant norejosi ne sekso, o kad manimi kas rupintusi lyg mazu vaiku, tik niekam to nesakiau nes begediskai skamba. Siaubas koks.
Vartotojo avataras
Parašė Revenant
#268399 Kol nevartojau vaistu (o taip buvo keleta kartu po kelis menesius) myledavomes po 2-3 kartus i diena ir visada patirdavau orgazma. O vartodama vaistus nesijauciu labai horny, o ir orgazma pasiekti sunku.. Meginom myletis bent 3 kartus i savaite, bet man nepavykdavo pasiekti orgazma ir tai erzino. Dabar mylimes vos po karta i savaite, tam pasirenkam laika, kai abu atsipalaidave, pailseje, geros nuotaikos, o as kelias valandas pries tai lepinuosi vonioje svajodama apie mylimaji manyje. Visi sie dalykai padeda atsipalaiduoti ir pasiekti maksimalu malonuma, taigi patiriu orgazma kiekvienos sueities metu :heart
Parašė svetimapalata
#268910 man tai kažkaip net minčių apie seksą nekyla......