Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė wait-wait
#351684
qwerty rašė:
LIXXA rašė:
KAI PASIKLAUSAU TIKRAI LABAI LABAI BAISU DAROSI :x
niekada nebuvau istroskusi sexo...bet dabar naudojant AD ,isvis nebeliko jokio noro,visikai..einu su vyru i lova vakare ir bijau net..nezinau ka reikes pasakyti kad vel nenoriu,,ir net galvot nesinori apie ji..nes kaip kazkas rase del asaru po sexo,man taip daznai buna,,jauciuosi vos ne kaip isprievatrauta savo vyro :sad:
ir baigti jau nebegaliu....tai tiesiog slegia labai labai,,ir nebezinai ka daryti..nes myli savo vyra,nori buti su juo..bet lovoje jo nebenori..baisu tik tai,,kad vyras bunant tokiai situacijai nepasuktu kur ne tuo keliu ;boba :verysad:
net nebezinau ka daryti..jauciuosi visiskai niekam tinkanti...ka daryti :verkiu :verkiu :verkiu


Aprasei mane. Labaiusiai gaila vyro, kuris pas mane isties yra itin aukstu libido. (Pirmaisiais metais tikraja ta zodzio prasme neislipdavom is lovos)
O dabar skriaudziu ji stipriai :verysad:

Skaitant susidaro įspūdis, kad nėra atvirumo santykiuose, jeigu bijoma, kad antra pusė pasuks į šalį. Gal tas žmogus net nežino apie jūsų situaciją/depresiją? O jei žino, tai turėtų suprasti, kad tai dėl jūsų ligos, o ne dėl to, ką jūs jam jaučiate. Jei net ir po to nesupranta, tai ne jūsų kaltė... Moterys apskritai pernelyg linkusios į savęs kaltinimą ir graužatį.
Parašė Graikas
#403894 Pradejus gerti AD (fluoksetina), neuroleptikus (tiaprida) bei anksiolitikus (zolpidem) ,- visiskas libido dingimas,jokios erekcijos. Net nupurto pagalvojus apie mylejimasi. Esu vedes. Toks vaistu salutinis komplikuoja. Bet dar be situ simptomu yra :apatija,mieguistumas,apetito stoka,nemiga ( vargiai padeda zolpidem),nuolatinis irzlumas.
Parašė Graikas
#403908 Sorry uz off topic'a.Penktadieni pas psichiatre.Prasysiu,jog pakeistu vaistus,butent,del praeitame post'e ivardintu salutiniu. Kaip manote,jei prasyciau is AD: aglomentin'a (valdoxan) arba bupropion'a. O neuroleptiku kazka is atipiniu del mazesnio salutinio poveikio. Kokios jusu nuomones?
Vartotojo avataras
Parašė Vaiduoklis
#403909 Tiapridas didina prolaktiną, tau tai reiktų kur kuo mažiau didintų arba išvis nedidintų, fluoksetinas kaip ssri neigiamai veikia, agomelatinas neblogina seksualinių, bupropionas netgi pagerina, bet jis aktyvinantis.