Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė DDarijus
#334801 Kiek ilgaiusiai yra trukusi hipomanijos būsena? Kas iš savo patirties pamena?
Parašė aaaa
#334828
DDarijus rašė:Kiek ilgaiusiai yra trukusi hipomanijos būsena? Kas iš savo patirties pamena?


man truko su didesniais energijos padidėjimais ir sumažėjimais apie 5 mėnesius. Nežinau ar tai "tradicinė", bet daug sportavau, susitikinėjau su draugais, turėjau daug pakilios energijos. ^^
Parašė aaaa
#334829
DDarijus rašė:Kiek ilgaiusiai yra trukusi hipomanijos būsena? Kas iš savo patirties pamena?


O Tau? ne vieną kartą, kas kiek laiko kartojasi? Kas kiek laiko depresija, kiek trukdavo (jei sirgai)? ^^
ParašėDramaComedy
#334836 apie 3-4 mėnesius, dažniausiai po šventinio laikotarpio prasidėdavo, šiemet gerai kad ir nebepasikartoja, nebenoriu vėl tiek pinigų ištaškyt.
Vartotojo avataras
Parašė biggie
#334865 Man truko apie 3 menesius manija, bet laiku sureagavau ir su vaistais susinormalizavo. Dabar buna tik trumpi hipomanijos epizodai, bet netrukdo
Vartotojo avataras
Parašė DDarijus
#334885 Nežinau ką gydytojai mano, bet gali būti, kad pas mane hipomanija nedidelė yra buvusi metų metais. Ryškesnis paūmėjimas yra buvęs kartą kažkur mėnesį. Depresijų turėjau apie 10, jos truko nuo pusmečio iki metų.
Dėl hipomanijos, tai man labai sunku atskirti kur yra hipomanija, o kur normali gera nuotaika
Vartotojo avataras
Parašė biggie
#334888
DDarijus rašė:Nežinau ką gydytojai mano, bet gali būti, kad pas mane hipomanija nedidelė yra buvusi metų metais. Ryškesnis paūmėjimas yra buvęs kartą kažkur mėnesį. Depresijų turėjau apie 10, jos truko nuo pusmečio iki metų.
Dėl hipomanijos, tai man labai sunku atskirti kur yra hipomanija, o kur normali gera nuotaika

Tam ir yra skirstomi bipoliniai sutrikimai, kitaip sakant visas spektras nuo bipolinio 1 tipo iki vienpoles depresijos. Paprasta depresija sergantis zmogus naturaliai geros nuotaikos netures, o bipoliniam pati depresija buna "atipine", ji reaguoja i aplinka ir nuo santykio su aplinka gali kilti hypomanija. Taip pat bipoline depresija pasizymi labai dideliu nerimu, kuri antidepresantai netgi pastiprina, paradoksas
Vartotojo avataras
Parašė DDarijus
#334993 Nerimas man būna labai retai ir nestiprus. Gilioje depresijoje labai stiprios fobijos, ypač sociofobija
Parašė aaaa
#335148 Laba visi,

Norėjau paklausti, gal manijos fazėmis susikuriat kokių didelių gyvenimo tikslų?

depresijos taip pat?

Jei taip, gal pasidalintumėt kokių?

:)))
Vartotojo avataras
Parašė DDarijus
#335154 Buvau suplanavęs pasidaryti kambario super remontą, dalį plano įgyvendinau, po to keletą metų kambarys stovėjo pusiau naujas pusiau senas :)
Vartotojo avataras
Parašė lovely_bastard
#336268
aaaa rašė:Laba visi,

Norėjau paklausti, gal manijos fazėmis susikuriat kokių didelių gyvenimo tikslų?

depresijos taip pat?

Jei taip, gal pasidalintumėt kokių?

:)))



Susikuriu tiek, kad nebeatsimenu. Vienąkart atsimenu buvau visą gyvenimą gan detaliai suplanavus ir ateities namus, kokie baldai stovės, kokios spalvos pagalvėlės ant sofos, kaip savo gyvūnus pavadinsiu.. O dažnai tuos planus manijos metu bandau įgyvendinti, gal ir gerai, kad pinigų viskam tam nelabai turiu ;d
ParašėDramaComedy
#336314
aaaa rašė:Laba visi,

Norėjau paklausti, gal manijos fazėmis susikuriat kokių didelių gyvenimo tikslų?


Būt doc.dr.habil.prof.. :(
Parašė aaaa
#336485
lovely_bastard rašė:
aaaa rašė:Laba visi,

Norėjau paklausti, gal manijos fazėmis susikuriat kokių didelių gyvenimo tikslų?

depresijos taip pat?

Jei taip, gal pasidalintumėt kokių?

:)))



Susikuriu tiek, kad nebeatsimenu. Vienąkart atsimenu buvau visą gyvenimą gan detaliai suplanavus ir ateities namus, kokie baldai stovės, kokios spalvos pagalvėlės ant sofos, kaip savo gyvūnus pavadinsiu.. O dažnai tuos planus manijos metu bandau įgyvendinti, gal ir gerai, kad pinigų viskam tam nelabai turiu ;d





įdomu:)))

Aš irgi buvau susigalvojus apie svajonių darbą...
Vartotojo avataras
Parašė Lifelover
#339786 Man taip įdomiai svyruoja. Vieną dieną labai blogai, gal į vakarą pasitaiso, tada kitą dieną jau geriau, bet vakare blogai ir kitą dieną vėl blogai ir pastaruoju metu taip keičiasi. Kai būna gerai, būna labai pakilusi nuotaika, daug optimizmo, daug planavimo, o kai pablogėja... Na, kai pablogėja, tai tiesiog paprasčiausia depresija ir tiek.
Parašė Klausiu89
#375837 Labas vakaras , labai noreciau, kad pasidalintumėte savo istorijomis , viska ka zinote apie sia liga... Mano mama susirgo, todel labai man svarbi informacija ir noriu suzinoti kas jums padejo pasveikti? Kiek laiko vyko gydymas? Koks tai buvo gydymas? Bet kokia informacija, istorijos man pades padeti mamai.
Liga pasireiske labai greitai, sirgo depresija du metus.. Pasveiko.. Ir po kurio laiko gal per dvi sav staiga susirgo Manija... Gulejo psichetrijos ligonineje tris sav... Bet rezultatas toks pats, naudoja vakare vaistus ( nepasakysiu pavadinimo, neisiminiau) .