Moderatorius: Astro-Meška

Parašė anonimas123
#319410
insomnia rašė:
Vitalija rašė:Tai, kad Insomnia, temos autorius teigia, kad neturi merginos. Tai tikrai nesuprantu kame problema :? :) Netgi priesingai iseitu.


Visiškai nesvarbu, kad temos autorius šiuo metu neturi merginos. Jis potencialiai jos ir negalės turėti, nes reta mergina pasiliks su vyru kuris lovoje neįgalus. Tokia problema uždaro vyrui net galimybę susirasti moterį. Nemanyk, kad vyrui libido smukimas reiškiasi taip kaip moteriai, vyrui tai yra siaubinga problema, o kiekvienas kuris sako: o kas čia tokio? ryškiai visiškai nepažįsta vyrų.

Anonimas123 svarbiausia nesijaudink, tai su laiku praeis. Nesakau kad greita praeis, bet praeis, man pačiam taip pora metų buvo. Čia susikrovė ir vaistai ir pati liga prisidėjo. Pasišnekėk būtinai apie tai su savo psichiatru.


Vaistų aš dar nevartoju. Vieną sykį buvau pas psichologą, kai išėjau iš darbo po dviejų savaičių, tad galvojau kad čia man dėl darbo viskas susidėjo. Bet praėjo jau 8 dienos ir kas dien tik blogyn. Lovoje atrodo tik noris gulėti ir nieko. Esmė, kad baisu man tuos vaistus gerti jei skirs, noris pačiam gal kiek įmanoma išgyt. O čia dar šita problema, dar labiau kerta per mąstyseną...
Vartotojo avataras
Parašė Vitalija
#319411 Nu jo...sekso amziuj gyvenam...
Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#319412 Vaistų nereikia bijoti, čia ne prozako kartos laikai. Vaistai sutvarko emocinę būklę, pagerina savijautą, o tada ir kitas bėdas lengviau išspręsti. Suprantu, dabar tu sutrikęs, pasimetęs, viskas krinta iš rankų, jėgų nėra ir panašiai. Žinok visi per tai praeiname. Ryžkis normaliai gydytis, nes vienas nuėjimas pas psichologą nieko nepakeis. Kuo ilgiau delsi, tuo ilgiau gydytis teks. Va aš kelis metus uždelsiau su gydymo pradžia, po to dar metus šiaip pusiau gydžiausi pusiau ne ir va tenka dabar dešimti metai vaistus gerti ir tik dabar viskas gerėja, dabar vaistų minimalią dozę geriu, gal greitu laiku visai jų neprireiks.
Žodžiu ką noriu pasakyti: tu nesi vienišas, gali remtis į mus. Remkis į draugus ir artimuosius, jei jie tavo būklę supranta. Ir kreipkis į gydytoją.
O tada pamažėle viskas susitvarkys. Tik svarbiausia nestresuoti, nepanikuoti ir klausytis taip sakant labiau patyrusių patarimų :)
Laikykis, viskas susitvarkys, gal ne šiandien, ne rytoj, bet tikrai susitvarkys
Parašė K2_fujativeK2
#320460 Man nuo daug vaistu kokius esu geres tai isvis seksui poreikio nera. Nors to demesio netruksta, bet isvis sekso nenoriu jau kokie 5 metai. O erekcija tai tikrai blogeja nuo vaistu. Ypac seroxatas labai sugadina lytinius reikalus.