Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė DDarijus
#339190 Siūlau paskambinti į Valstybinę mokesčių inspekciją tel. 1882 ir sužinoti informaciją iš pirmų lupų. Čia dėl darbo pagal individualią veiklą.
Vartotojo avataras
Parašė Lifelover
#339782 Nelabai žinau, kaip nueisiu pirmadienį į darbą su depresija, praeitą ketvirtadienį pirmoj dienos pusėj tai galvojau, nekažką bus, bet pagerėjo darbe, vakar buvo OK, bet buvo OK apskritai, o šiandien vėl blogai ir tai gali tęstis toliau. Bandysiu eit į darbą, nenorėčiau jo prarasti, tačiau kaip man ten seksis, neįsivaizduoju. Gal jau bus geriau.
Vartotojo avataras
Parašė Antitezė
#340184
EniGmO rašė:Sveiki,nežinau ar čia pataikiau,gal neužpyksit...taigi,pratęse man pirmą neįgalumo grupę dviem metam,kaip ir dirbti negaliu,bet ir sedet namie be darbo ne išeitis,noriu veiklos,galvoju ką čia sumasčius,ir atejo mintis dirbti sau....taigi,kątik gavau grafikos ir dizaino maketuotojo kvalifikaciją(baigiau mokyklą),ir norečiau imti patentą,arba individualią veiklą ir pradėt maketuoti reklaminė atributiką;,vizitines,lankstinukus,bukletus,pakvietimus,kalendoriukus,ir tt....ar yra galimybė tai daryti turint pirmą invalidumo grupę,25% ....ar čia tik žydrojo drambliuko svajone?internete info neradau,arba ji man sunkiai iskaitoma pasirode,vienur rašoma galima imt ind.veiklą,kitur jau ne.....ačiu už atsakymus ir atsiprašau uz neraštinguma,nepatogu rašyt ..:-)


Nežinau visų detalių, bet man regis visi neįgalieji gali dirbti (jei sveikata leidžia) ir dar gali gauti įvairias subsidijas individualiai veiklai. čia šiek tiek info : https://www.ldb.lt/Informacija/Paslaugo ... mimas.aspx