Moderatorius: Astro-Meška

Parašė Deode
#337894 man tik dabar yra taip: visą dieną neprisiverčiu nieko praryti, nes nėra apetito, bet vakare prieš miegą visas apetitas sugrįžta. Noriu ėsti kaip kiaulė.
Parašė Deode
#337895
Emocija rašė:Verčiu, bet gaunasi nebe malonumas, o prievarta, tikrai puikiai suprantu, kad jei nevalgysiu gali išsivystyti aibe ligų, ko mažiausiai norisi, bet labai sunku kai pavalgai nuramint įkyrias mintis, norisi gero šviežio sveiko maisto, o man atrodo kad parduotuvėse šviežio nebegausi, atrodo kad jis man kenkia, atrodo kad jis nesveikas, ir tuomet atrodo kad nebėra ką valgyti, žinau tai proto išdaigos, bet tokios mintys mane valdo.


vasara ateis. turguje gali rasti šviežių daržovių, o jei turi kokį artimą, kuris augina dar geriau :) na aš taip pat nepasitikiu produktų kokybe, ypatingai tarp pusgaminių, daržovių.
Vartotojo avataras
Parašė pasipoginam
#337915
Emocija rašė:Verčiu, bet gaunasi nebe malonumas, o prievarta, tikrai puikiai suprantu, kad jei nevalgysiu gali išsivystyti aibe ligų, ko mažiausiai norisi, bet labai sunku kai pavalgai nuramint įkyrias mintis, norisi gero šviežio sveiko maisto, o man atrodo kad parduotuvėse šviežio nebegausi, atrodo kad jis man kenkia, atrodo kad jis nesveikas, ir tuomet atrodo kad nebėra ką valgyti, žinau tai proto išdaigos, bet tokios mintys mane valdo.


O mėgsti gamint maistą?