Moderatorius: Katinas

Vartotojo avataras
Parašė Katinas
#381021 Ir man buvo taip univero paskutiniais metais, bet dėl to, kad vopšė ten nenorėjau būti + per daug užsispausdavau kelnes :D Bet jo suprantu, ta pykinimo baimę tikrai pažįstama :bloga
Vartotojo avataras
Parašė Elise
#381025 Oh, pirmą kartą radau bendrabaimį. Beje, aš iki šiol žiauriai bijau pykinimų visokių, o jau vemti kaip bijau, tai JJJJEEEESSSSUUUUSSS... Todėl ir drebu dabar pastoviai tuos vaistus keisdama - kad tik nesupykintų labiau, kad tik nesusivemčiau... Uch.
Vartotojo avataras
Parašė Katinas
#381028 Same, jau geriau prasileisiu keletą smūgių nei vemsiu :D Jau taip nekenčiu to dalyko. Nors su mano skrandžio ligom tas kartais neišvengiamą.... Ir tada nežinai, ar nervai, ar skrandis, ar abu..... Geri raminamuosius, nuo skrandžio ir nežinai :D
Vartotojo avataras
Parašė Elise
#381032 HI5! Bet matai, iš tokios paprastos baimės ir prasideda viskas... Atrodo, gi smulkmena, bet tikrai sukelia nemažai parkės. Man tai buvo pati pradžia hipochondrijos. O dabar hipochondrija yra pagrindas dėl ko atsirado depresija.
Vartotojo avataras
Parašė Katinas
#381034 Tai jau tikrai :D Kai važinėju viešuoju, visada turiu su savim maišiuką o jeigu kas :D Taip užknisa... O nuo hipochondrijos ir prasidėjo mano kelionė pas psichiatrę :)
Parašė Graikas
#403895 Sunkiai valdomas mieguistumas. Pokalbio metu esu uzsnudes.Snustelejau vairuodamas masina. Masinoje buvo zmona ir 2 vaikai. Po pastarojo snustelejimo kreipiausi i neurologa. Veliau bendras kuno silpnumas. Minciu apsiblausimas,nerislumas. Pasidare sunku regzti logiskus sakinius. Galvos svaigimas,koju silpnumas,virpejimas. Isterijos.