Moderatorius: Astro-Meška

Parašė Tomas2222
#376353 Sigita12 i mane kreipkis TU, vienaskaita :)

O buna visko, kai paspringsti begu vandens, ir toks sunkumas gerklejr ir sirdies plote, po to iki skrandzio nuaina net. Bet as dar uzrukau, tai isviso sausa buna.
ParašėVilčius
#376394 Nzn ar cia rysium su depresija, bet man su gerkle irgi problemos. Prasidejo staiga, pradejo kimti balsas, rytais buna labiau atkimes vakarais uzkimsta. Buna ir skausmai nemalonus. Kartais atsistatydavo balsas laikinai. Bandziau purskalus, tabletes, antibiotikus. Niekas nepadeda. Taip vargstu su ta gerkle 1 metus. Bijau eiti tikrintis kad nebutu koks gerkles vezys...
ParašėVilčius
#376406
emar rašė:Vilčiau tai gal geriau anksčiau pasitikrink nei per vėlai, ką?

Jo vis ruošiuosi ruošiuosi nu sakau dabar jau tikrai eisiu po to ai vėliau nu ir kažkaip užsitesė per ilgai. Dabar guodžiu save kad jei per metus neišprogresavo tai gal ne vėžys bet kodėl nepraeina kimimas vistiek kažkas rimto labai bijau operacijos, ir dar bijau o jei iš tikro kasnors rimto tai mane subjauros įstatys vamzdelį į trachėją ir liksiu va toks invalidas visam gyvenimui, nu nafik man baisu.
ParašėVilčius
#376414 Labai bijau daktarų ir tyrimų kur skauda, aš išvis bijau skausmo. Bet anksčiau ar vėliau reiks nueiti vien tam kad diagnozę sužinočiau.
Kita vertus, jei koks vėžys tai geriau gyventi įprastą gyvenimą net nežinant. Jei sužinočiau kad vėžys tai turbūt vien nuo to fakto žinojimo greit užsilenkčiau.
Parašė Tomas2222
#376418
Kovotojas rašė:na man skauda nugaroje ties inkstu, byjau ir as tirtis kad nebutu koks vezys :bloga


Nebijokit jus... man tas pats nuo vaikystes.

Galva maudzia kairem pusrutulyje, gerklej pojuciai tai nesveiki, sirdi kartais paskausta, strenas suskauda kartais, skrandis keistai darbuojasi, ir nusimyztai kartais sunku. Ir tai nuo vaikystes, jeigu papasakociau gyd tai jau tureciau begale diagnoziu bei buciau seniai jau mires.
Laikykites praeis tai jaigu sveikai maitinsites, prisiziuresit save, sportuosit, vandens pakankamai gersit. Nes man siie pojuciai praeina kai sportuoju, medituoju i neisileidziu negatyvo į mintis. (Negalvoju sudio!)
Parašė Tomas2222
#376421
Vilčius rašė: Jei sužinočiau kad vėžys tai turbūt vien nuo to fakto žinojimo greit užsilenkčiau.


Neiteiginek sau ir nebus to. Zn gali nuait pas gyd bet su nuostata, prielaida kad ir jie gali klyst. Bus tai bus, reiks ir mirsi. Jei nemirei reiskias dar nelaikas. Nemirsi tol kol noresi but pasaulyj.
Vartotojo avataras
Parašė paulina
#376422
Tomas2222 rašė:
Vilčius rašė: Jei sužinočiau kad vėžys tai turbūt vien nuo to fakto žinojimo greit užsilenkčiau.


Neiteiginek sau ir nebus to. Zn gali nuait pas gyd bet su nuostata, prielaida kad ir jie gali klyst. Bus tai bus, reiks ir mirsi. Jei nemirei reiskias dar nelaikas. Nemirsi tol kol noresi but pasaulyj.


Tomai, nenuteikinėk žmonių prieš gydytojus.