Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Katinas
#381021 Ir man buvo taip univero paskutiniais metais, bet dėl to, kad vopšė ten nenorėjau būti + per daug užsispausdavau kelnes :D Bet jo suprantu, ta pykinimo baimę tikrai pažįstama :bloga
Vartotojo avataras
Parašė Elise
#381025 Oh, pirmą kartą radau bendrabaimį. Beje, aš iki šiol žiauriai bijau pykinimų visokių, o jau vemti kaip bijau, tai JJJJEEEESSSSUUUUSSS... Todėl ir drebu dabar pastoviai tuos vaistus keisdama - kad tik nesupykintų labiau, kad tik nesusivemčiau... Uch.
Vartotojo avataras
Parašė Katinas
#381028 Same, jau geriau prasileisiu keletą smūgių nei vemsiu :D Jau taip nekenčiu to dalyko. Nors su mano skrandžio ligom tas kartais neišvengiamą.... Ir tada nežinai, ar nervai, ar skrandis, ar abu..... Geri raminamuosius, nuo skrandžio ir nežinai :D
Vartotojo avataras
Parašė Elise
#381032 HI5! Bet matai, iš tokios paprastos baimės ir prasideda viskas... Atrodo, gi smulkmena, bet tikrai sukelia nemažai parkės. Man tai buvo pati pradžia hipochondrijos. O dabar hipochondrija yra pagrindas dėl ko atsirado depresija.
Vartotojo avataras
Parašė Katinas
#381034 Tai jau tikrai :D Kai važinėju viešuoju, visada turiu su savim maišiuką o jeigu kas :D Taip užknisa... O nuo hipochondrijos ir prasidėjo mano kelionė pas psichiatrę :)
Parašė Graikas
#403895 Sunkiai valdomas mieguistumas. Pokalbio metu esu uzsnudes.Snustelejau vairuodamas masina. Masinoje buvo zmona ir 2 vaikai. Po pastarojo snustelejimo kreipiausi i neurologa. Veliau bendras kuno silpnumas. Minciu apsiblausimas,nerislumas. Pasidare sunku regzti logiskus sakinius. Galvos svaigimas,koju silpnumas,virpejimas. Isterijos.
Vartotojo avataras
Parašė mmm
#419448
Graikas rašė:Minciu apsiblausimas,nerislumas. Pasidare sunku regzti logiskus sakinius.

Kaip susitvarkei su mąstymo problemomis? Kokie vaistai padėjo? Ar kas kita?
Parašė Graikas
#419452
mmm rašė:
Graikas rašė:Minciu apsiblausimas,nerislumas. Pasidare sunku regzti logiskus sakinius.

Kaip susitvarkei su mąstymo problemomis? Kokie vaistai padėjo? Ar kas kita?

Psichoterapija ir vaistai: vartioxetine,aripiprazole ir vaistu vaistas nr1 modafinilas
Parašė Deode
#421783 Prasidėjo nuo miego sutrikimų ir nuovargio, apatijos. Ryškiausias simptomas, o šiaip pastebėti sudėtinga. Žmogus gali šypsotis būti aktyvus, bet sergi. Čia kiekvienam skirtingai kokio tipo depresija. Mano artymam žmogui hyperaktyvumas per didelis pasireiškė priešingai kaip juoda ir balta nuo manęs.
Vartotojo avataras
Parašė emar
#421784 Aš išlipus iš depresijos gaudau visas žlugdančias mintis. Vos tik pirma mintis apie bevertiškumą, suicidą ir kitą š.., žinau, kad tai JI. Ir stengiuosi reaguoti iš karto.