Moderatorius: KunigaikštisMyškinas

Parašė Tadas Andriulis
#385575 Sveiki,

radau forumo skilties aprašymą:

Kadangi forume labai daug žmonių, kurie dėl ligos negali dirbti, tačiau kažką sugeba, įkūriau šį skyrių, kad jie galėtų čia pasiūlyti savo paslaugas.


norėjau pasiteirauti - kaip sergantiems depresija sekasi dirbti ar ieškoti savęs, kur jie norėtų dirbti bei save įprasminti?
Parašė Tomas2222
#385592 O apie sizofrenikus, bipolikus, obsesyvius kas nors pagalvoja ? Kur jiem detis ?

Depresija sergantis daugiau uzuojautos gauna negu pvz koks sizikas...

Noreciau darbo su kurybine veikla, bet nkam tai nerupi, o jei ir rupi nks negali pagelbet siuo atveju...
Vartotojo avataras
Parašė Katinas
#385605 Dirbu kažkaip. Tiesa, iš namų, savo komforto zonoj, bet dirbu. Jau metai lygiai.
Vartotojo avataras
Parašė Vaiduk
#385613 Kad pastoviai gerciau tuos pacius vaistus ir nereiktu i ligonine po ligonines reikia atsistatyt iskart i darba negali gal ir dirbciau. Bet didziausia problema,kad man daug miego reikia viena kart kai dirbau sirdi pjaut pradejo del miego trukumo kita kart galva svaigt pradejo, niekas neivertina, kad negaliu dirbt, o su antra grupe, skaitosi tu praktiskai gali dirbt, pirma duoda kai i vezimeli atsisedi...
Vartotojo avataras
Parašė Vaiduk
#385615 Durna sistema jei irodytum, kad negali dirbti duotu puse minimalaus apie 200 euru, jei gali isdalies duotu duotu maziau. Ir, kad su grupe neapsimoka dirbt, nes yra neapmokestinamos pajamos nepadidejusios, taip kai dirbtum, tau apmokestintu ir gautum ta pati, todel ir nedirba invalidai dazniausiai. Be to per kelius metus kels pensija iki kitu seimo rinkimu tikiuos nors 30-40 euru pakeltu i metus po 13 euru sake kels, bet cia gali but tik pensininkam senatves, o ne invalidumo pensijas.
Vartotojo avataras
Parašė Vaiduk
#385618 Nesakau ir nesiskundziu(kolkas) ta invalidumo pasalpa, bet galima istatymus tikrai protingesnius padaryt kurie nekeisti 20-25 metus, kodel tiek metu niekam tas nebuvo idomu, o visos reformos buvo tam, kad nuskurdinti lietuva...
Parašė Tomas2222
#385653
Vaiduk rašė:Durna sistema jei irodytum, kad negali dirbti duotu puse minimalaus apie 200 euru, jei gali isdalies duotu duotu maziau. Ir, kad su grupe neapsimoka dirbt, nes yra neapmokestinamos pajamos nepadidejusios, taip kai dirbtum, tau apmokestintu ir gautum ta pati, todel ir nedirba invalidai dazniausiai. Be to per kelius metus kels pensija iki kitu seimo rinkimu tikiuos nors 30-40 euru pakeltu i metus po 13 euru sake kels, bet cia gali but tik pensininkam senatves, o ne invalidumo pensijas.


Tai jau tikrai kad durna jei dirbtai uz 300€ , tai 150mokesciam, maisto savaotei uz 50€ 50x4= 200. Uz kitka susimoket *** zino kaip. Plius uz maista -50 skoloj sedi.