Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė XEXE
#406481 Sveiki, turiu tokią problemą, nuolatos maudžia galvoje jau 10 mėn. vaistai nepadeda, ką daryti, gal kam panaši situacija yra, ar buvo, ką darėt?
Parašė Hmz
#406483
XEXE rašė:Sveiki, turiu tokią problemą, nuolatos maudžia galvoje jau 10 mėn. vaistai nepadeda, ką daryti, gal kam panaši situacija yra, ar buvo, ką darėt?

Patariu nieko nelaukti ir brautis pas neurologą. Čia gali būt nevaikiški dalykai.
Vartotojo avataras
Parašė XEXE
#406488 Dalykas toks, kad šią problemą seniau jau esu turėjęs, prieš 4,5 metų, ir ji tesėsi ir 3,5 metų, kai per viena diena viskas praėjo ir buvo gerai, po to vėl užėjo po greičiausiai psichozės epizodo, bet va problema neaišku, kaip tai gydyti, neurologai čia nieko greičiausiai nepadarys, nes teko kažkada kreiptis, nieko neaptiko...
Vartotojo avataras
Parašė XEXE
#406495 čia net nepavadinčiau, kaip skausmas, kažkoks maudimas, jis toks subtilus, laikosi pastoviai...
Vartotojo avataras
Parašė emar
#406501 Bent jau aš tikrai nieko negaliu pasakyti. Anatomijos neišmanau, kad "vidury" ir "maudžia" labai jau neapibrėžta. Tiesiog eičiau pas šeimos gydytoją klausti ką daryti. Ir jei vaistai nepadeda, einu ir sakau, kad nepadeda.
Vartotojo avataras
Parašė emar
#406504 Jie nieko negali padaryti su medicininiu išsilavinimu, bet koks nors atsitiktinis žmogus internete viską žino? Kai turėjau problemą su nugaros maudimu kurio nesupratau, ir mano gydytojas sakė, kad išsigalvoju, ėjau ir skundžiausi, kol išsiaiškinau kas ten yra. Tai tiesiog keli stuburo slanksteliai nyksta, bet bent jau pasakė, ko nedaryti.

Mitybą keisti bandei? Režimą?