Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Egidam
#419217 Po parexotino metimo, prasidėjo nemiga, po kurios pasijaučiau daug geriau, tą dieną, kurią nemiegojau arba labai blogai miegojau nejaučiau depresijos ir nerimo. Aišku nuo nemiegojimo jaučiausi pavargęs, be jėgų. Šitą dalyką buvau pastebėjimas ir anksčiau, bet galvojau atsitiktinumas. O dabar pradėjau domėtis. Yra atliktas tyrimas, kad miego nepriteklius padeda pusei žmonių su depresija.
https://www.news-medical.net/news/20170 ... ients.aspx
Taip pat yra jau senai žinoma wake therapy metodas:
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Wake_therapy
Čia yra parašyta, kokie yra šalutiniai to poveikiai, su kokiom ligom neveikia šitas metodas.
Šis būdas tikrai nėra gydomasis, nes ilgalaikis miego nepriteklius taip pat iššaukia depresiją ir kitas problemas. Bet manau gali būti naudojamas kartais pagerinti būklę, jei nepadeda kitos priemonės.
Ar kas nors esatę pastebėję, kad miego nepriteklius jums pagerina nuotaiką?
Parašė Graikas
#419223 Kai skyriausi su zmona apie 4men turejau nemiga,bet nesigriebiau vaistu. Seip sergu depresija su psichozes ir nerimo apraiskomis (siuo metu remisija). Galiu pasakyti,jog nemiga man labai paastrino depresija ir nerima. Jokiu teigiamu nemigos veiksniu nepastebejau.
Vartotojo avataras
Parašė Egidam
#419227 Tai nemiga ilgą laiką yra blogai ne tik psichinei sveikatai, bet ir širdžiai ir dar turbūt n viskam. Apie tokią būseną net nėra ką kalbėt, būtina gydyt. Aš kalbu apie 1d nemiegojimo į kokį mėnesį. Aišku jeigu ką čia išgelbės ta 1 diena :D
Bet man tai patiko jausmas toks be vaistų, kai tokio jausmo net vaistai nesukelia.
Reiks dar pasidomėt, ką padaro tas nedamiegojimas, kad taip pasijauti. Gal yra koks būdas pasiekti tokią savijautą miegant su netradicinėm priemonėm.
Vartotojo avataras
Parašė Deividas
#419271 Hmm. Aš pastebėjau man kažkodėl geriau kai atsikeliu anksčiau, negu kad atsikeliu ir toliau nueinu miegot. Mažiau valandų miegojimas tikrai kažkaip mažina tiek depresiją tiek nerimą. O kai pamiegu ilgiau tai kažkodėl su nerimu atsikeliu. Aišku jeigu grynai nemiga tai tada ne, tada nerimas tikrai gan stiprus sekančią dieną.