Moderatorius: Astro-Meška

ParašėKatinas
#72874 Ar pas jus giminej yra zmoniu serganciu depresija ar kokiom nors psichikos ligom?Jau ne pirma karta pastebiu,kad sergancio zmogaus giminej jau kazkas panasaus yra buve,tai galvoju ar cia tik pora sutapimu ar is tiesu daug itakos turi paveldimumas? Mano giminej yra ir sizofrenijos, ir depresijos atveju. :bloga
Vartotojo avataras
Parašė Aurėja
#72875 Žinai, perskaičius tavo temą ir aš pagalvojau, kad paveldimumas čia turi įtakos... Mano giminėj yra depresijos atvejų. Ir tėvai ja sirgę. Tai nieko nuostabaus, kad ir man stuogelis slystelėjo :)
Vartotojo avataras
Parašė nulis
#72876 Alkoholizmas iš abiejų pusių, sunki depresija iš vienos.
Vartotojo avataras
Parašė Medeja
#72881 visko pas mane giminej. kaip ir pas dauguma zmoniu manau.
Vartotojo avataras
Parašė smekla
#73766 Taip ir pas mane giminėj visko. Nors artimiausi lyg depresijos neturėjo. Bet ir juk mano atvejis kitoks, mano depresijai reta priežastis- insultas. Pasirodo du trečdaliai po insulto suserga depresija. Ir gal jau būčiau iš jos išsikapsčius jei ne ta tragedija, net į psichiatrinę išvežė.. Na bet kalba ne apie tai. Prisimenu, kad kol dar prieš visas nelaimes nuostabiai gyvenau, buvau pradėjus galvot, kad gal man reiktu dar vaikelio, jaučiau tiesiog turinti pagimdyti dar vieną vaikelį.. Kažkaip galvojau, kad pora turi po savęs palikti porą =) . Nors tos poros jau nebėra, ir dar neturėjau su kuo tą pareigą atlikti Cha cha, bet tai turbūt ne problema, bet galvoju, kad gal dabar jau man nebegalima, juk tikrai baisu būtu perduoti vaikeliuo depresija. Baisu būtu matyt kenčiantį savo vaiką ir žinot jog tai iš tavęs..
ParašėKatinas
#73788 Gyvenimas su depresija nesustoja ,juk nebutinai tavo vaikas turi sirgti depresija,bus dar pora is taves ir galesit po saves pora palikt :DD
Dar gali guostis,kad tavo depresija turi aiskia priezasti ,vadinas tu pati to nepaveldejai,tai gal ir vaikui nepesididuotu :DD
Vartotojo avataras
Parašė smekla
#73844 O tu moki suteikti viltį B)
ParašėKatinas
#73903 Tai as kazkada svajojau i psichologija stot,butu juokingai iseje :D :D :D ,galeciau pries veidrodi sau psichoterapijas vest.
Parašė Indre
#73912 Domejausi ir as savo gimine. Pasirodo artimi gimines nera sirge psichologinemis ligomis. Tai savo gimineje esu balta varna, daugelis ne neisivaizdavo kas tai yra depresija, ypac mano tevai...
Vartotojo avataras
Parašė nulis
#73929
Minerva rašė:Tai as kazkada svajojau i psichologija stot,butu juokingai iseje :D :D :D ,galeciau pries veidrodi sau psichoterapijas vest.

Turim tokių forume. :D
ParašėKatinas
#73930 :D :D :D bet kiek paradoksu gyvenime
Parašė autumn
#73940 Is this about me?
Vartotojo avataras
Parašė ZNS
#73976 iš vienos pusės - narkomanija, alkoholizmas, gal ir depresija, nežinau.
iš kitos - šizofrenija, depresija, neurozės.


žodžiu, spalvinga puokštelė :flo
ParašėKatinas
#73998 O tai gal paveldimumas turi itakos visgi :?
Parašė Indre
#74013 Manau, kad paveldimumas turi itakos psichologinems ligoms (kaip ir daugumai kitu). Ka zinai kaip tie genai persiduoda, kas juose uzkoduota ir pasislepe. Mokslas daug pasieke, bet nemanau, kad galutinio atsakymo prieita genu srityje, juk tai pakankamai nesenai pradeta tyrineti. Na, medicinos nestudijuoju, bet man taip atrodo.
Va, pacios atveju nesuprantu...is kur ir kodel...