Moderatorius: Astro-Meška

Parašė sigita12
#360751 Noriu paklausti visu,ar pas jus pojuciai kune daznai kaitaliojasi?tarkim siandien akis skauda,mirguliuoja,po keliu dienu aptirpes veidas,dar po dienos galvos svaigimas..ir ar daznai kankina tustuma galunese,silpnumai?Lauiu paskirto mrt ir tiesiog isproteti galima nuo laukimo kada visaj savijauta nepaaiskinamai bloga.prisitaikiau sau jau ir isetine skleroze nes pojuciai tai labai panasus ir depresija sergant ir IS....
Vartotojo avataras
Parašė Rola Balčiūtė
#360752 parasysiu,kaip as jausiuciuosi,viso kuno skausmas,galva tarsi vakume,istisinis nerimas,netgi dantu implantus pradejo gelti,be antidepresantu blogai jauciausi,dabar labai blogai ,,netgi bromzepama pradejau dienomis gerti,ko niekada nedarydavau :?
Vartotojo avataras
Parašė Rola Balčiūtė
#360757 atmintis sutriko,tesiasi neistisai,buna dienos,kai ,atrodo,kad buvo tie kosmarai susapnuoti,bet atsikeli ryte ir jauti,bus vel...jau ir uzsiregistravau i klinikas del gulimosi i stacionara,bet kita diena persigalvojau,ka darbe sakyti,kokios ten salygos ligoninej,na,zodziu dar tas nuomoniu pasikeitimas penkis kart per diena...
Parašė face
#360761
sigita12 rašė:Noriu paklausti visu,ar pas jus pojuciai kune daznai kaitaliojasi?tarkim siandien akis skauda,mirguliuoja,po keliu dienu aptirpes veidas,dar po dienos galvos svaigimas..ir ar daznai kankina tustuma galunese,silpnumai?Lauiu paskirto mrt ir tiesiog isproteti galima nuo laukimo kada visaj savijauta nepaaiskinamai bloga.prisitaikiau sau jau ir isetine skleroze nes pojuciai tai labai panasus ir depresija sergant ir IS....


Man kaitaliojosi. Kai jau atrodydavo, kad vienus pojūčius perpratau ir jau atpažįstu ir nebepanikuoju jiems užėjus, nes žinau, kad čia depresija (skrandžio ir virškinimo sutrikimai, pykinimas, skausmai po apatiniais šonkauliais, galvos svaigimas), tada lyg tyčia visu intensyvumu atsirasdavo nauji (širdies permušimai ir duriantis širdies skausmas, nerviniai tikai, rankų ir kojų tirpimas, trišakio ir tarpšonkaulinio nervo skausmai ir t. t.). Depresija mano kūne pasireiškė labai plačiu simptomų spektru, todėl beveik metus laiko klaidingai ieškojau fizinių ligų. Bet kuriuo atveju, labai svarbu išsitirti, kad tie pojūčiai tikrai nėra dėl somatinės ligos. Kai jau buvau tikra, kad mano atveju visi simptomai yra dėl depresijos - tapo lengviau juos ištverti arba tiesiog juos priimti suvokiant, kad tai laikina ir kad tikrai bus geresnių dienų, kai nieko neskaudės ir nereikės visą dieną prasėdėti ant unitazo :relax:
Vartotojo avataras
Parašė Kovotojas
#360783 taip Rola Balciute, panasiai ir man budavo, ryta pramerkdavau akis ir galvodavau, vel tas pats bus...., tai bjaurus jausmas, bet kai dabar geriu kitus vaistus, tas jausmas dingo, turi psihetras atitaikyti vaistus.
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#360864 Man fiziniai pojūčiai būna nuo stipraus nerimo, tai dūrimas širdies plote arba skrandžio plote arba galvos skausmai, bet būna tokie skausmai, kad nenuima vaistai ir atrodo sprogs ta galva. :bloga
Vartotojo avataras
Parašė paulina
#364326
Auryte19 rašė:o kaip jums su nuovargiu. man ne tik galva skauda, sunki, bet ir nuovargis. Atsikeliu ryte ir jau jauciuosi pavargus, psichiatre sako cia nuo depresijos.


Man taip pat buna, o reikia keltis 6ryto, kad i darba spet. Bet paskui idienojus buna geriau :)))
Vartotojo avataras
Parašė paulina
#364328
paulina rašė:
Auryte19 rašė:o kaip jums su nuovargiu. man ne tik galva skauda, sunki, bet ir nuovargis. Atsikeliu ryte ir jau jauciuosi pavargus, psichiatre sako cia nuo depresijos.


Man taip pat buna, o reikia keltis 6ryto, kad i darba spet. Bet paskui idienojus buna geriau :)))


Siaip nuovargis gali buti del:
vitamino d stokos,
gali buti del mazakraujystes issivystimo,
del skydliaukes problemos,
del mineralu trukumo, vitaminu trukumo.
Parašė Auryte19
#364331 Paulina, o kaip paciai sekasi dirbti. As tai bijau pagalvoti, kaip reiks grizti i darba. Dabar prasitesiau vaiko prieziuros atostogas, bet reikia grizti kazkaip, nes vien vaistai kiek kainuoja :( Galvoju, kaip su tokia galvele padirbsiu, namie vos prisiverciu kazka padaryti.
Vartotojo avataras
Parašė paulina
#364337
Auryte19 rašė:Paulina, o kaip paciai sekasi dirbti. As tai bijau pagalvoti, kaip reiks grizti i darba. Dabar prasitesiau vaiko prieziuros atostogas, bet reikia grizti kazkaip, nes vien vaistai kiek kainuoja :( Galvoju, kaip su tokia galvele padirbsiu, namie vos prisiverciu kazka padaryti.


Na kaip tik siandien viena kliente pasake kad dirbu is pasaukimo :))) tai matyt kad darbas man tinka :) aisku, budavo kada jau viskas uzknisdavo, bet stengiuos i darba ziureti pozityviai, kad jei jo isvis netureciau, tai dar blogiau butu. Reikia dirbti su savimi, neuzsileist blogoms mintims. Kitas zmogus atsidures tavo vietoje galbut net nepagalvotu kad jam turetu but blogai. Tai as mastau taip.