Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė dziun
#148789 man tai Antidepresantai nujame labai nemalonu pojuti, pvz pas mane kzkas beldziasi y duris ir man mazdaug virs pilvo toks jausmas lyg kasnors butu trenkes stipru smugi tuo metu. :) tiesa sakant man atrodo kad man laikas butu didineti antidepresantu doze reiks su gydytoja apie tai pakalbeti :)
Vartotojo avataras
Parašė dangiska
#148955 man tai vienas labai slykstus pojutis dar nepraejo...jau vargina ...kaip elektra atrodo vaiksto po oda tai vienoj tai kitoj vietoj...nerimo didelio nebejauciu...o elektra vaiksto kiekviena ryta ir taip puse dienos...is tiesu beveik visa diena jei nieko neveikiu ..
Vartotojo avataras
Parašė dziun
#148959 geriausia kai turi koki uzsiemima, kai laiko laisvo nera tai kzkaip uzsimirsti :)
Vartotojo avataras
Parašė dangiska
#148965 tai darbu kalnas..laukia ir akis bado tiesiog :x tik kad su tokia busena nelabai eina juos daryt
Parašė gruodine
#148984 ...negalėjimas atsikelti iš lovos(atrodė,kad magnetas iš apačios traukė),toks širdies skaumas,jausmas,kad kažkas lupa ją iš krūtinės,toks galvos skausmas,kad norėjosi taip tėkšt į sieną,kad nulėktų...
ParašėKatinas
#148985 pasibaigus depresijai skausmas dingo?
man jau apsveikus galva skaudejo kokius 4-5 men kasdien,dare visus tyrimus,kadangi smegenyse pakitimu nerado,nusprende,kad cia nuo itampos
Vartotojo avataras
Parašė Blue
#155715 man tai ziauriai nera jegu nei energijos, pastoviai jauciuosi kaip vampyro issiurbta.
geriu vitaminus nei velnio nepadeda
Vartotojo avataras
Parašė Blue
#155716
gruodine rašė:...negalėjimas atsikelti iš lovos(atrodė,kad magnetas iš apačios traukė),toks širdies skaumas,jausmas,kad kažkas lupa ją iš krūtinės,toks galvos skausmas,kad norėjosi taip tėkšt į sieną,kad nulėktų...

taikliai pasakyta, man kartais iki duso nureplioti atrodo kryziaus kelias...
Vartotojo avataras
Parašė Meta
#155752 man irgi baisiausia yra astenija, nekenciu jos, atrodo tiek nuveikciau jei ne ji...
Vartotojo avataras
Parašė Asta0
#155802 Žiaurus pykinimas
Oro trūkumas
Dantų surakinimas
Kojų pėdų sukimas
Nerimas, baime
Širdies plote diegimas
Parašė antaneca
#156192
Asta0 rašė:Žiaurus pykinimas
Oro trūkumas
Dantų surakinimas
Kojų pėdų sukimas
Nerimas, baime
Širdies plote diegimas


o kas yra dantu surakinimas ? :)
Vartotojo avataras
Parašė Asta0
#156202 Pavadinau dantu surakinimas, bet tai kazkas panasaus i paralyziu. Buvo viena kart gana stipriai. Turejau ziopcioti, kad atsipalaiduotu.
Vartotojo avataras
Parašė dangiska
#156205 man zandikauli surakindavo..sunku pasneket budavo...tai cia panasiai manau
Vartotojo avataras
Parašė Asta0
#156209 Man cia buvo pries pat susirgima, pries patekima i ligonine. Tada ir visa kuna kazkaip buvo sukauste. Paskui pradejus gerti vaistus pagerejo.