Moderatorius: Astro-Meška

Parašė sigita12
#359423 na stai,buvau pas seimos gydytoja.nunesiau neurologo atsakyma vadinama kur siulo magnetini galvos atlikti ir itaria pagal siuos simptomus ne depresija o isetine skleroze.sake butinai atlikti galvos mr.nors pries 3 metus atlikta.o stuburo tipo veliau reiks.tai dabar kai pasiskaiciau apie is.ir ten simptomai panasus kaip ir depresijos.dabar visaj nervinuosi ir isvis panikuoju.o mr tik gruodzio 28 dienai.negaliu..... :( ir ka daryti ,kur kreiptis ir isvis pavargau nuo savijautos,mediku visu......
Vartotojo avataras
Parašė markalone
#359425
sigita12 rašė:na stai,buvau pas seimos gydytoja.nunesiau neurologo atsakyma vadinama kur siulo magnetini galvos atlikti ir itaria pagal siuos simptomus ne depresija o isetine skleroze.sake butinai atlikti galvos mr.nors pries 3 metus atlikta.o stuburo tipo veliau reiks.tai dabar kai pasiskaiciau apie is.ir ten simptomai panasus kaip ir depresijos.dabar visaj nervinuosi ir isvis panikuoju.o mr tik gruodzio 28 dienai.negaliu..... :( ir ka daryti ,kur kreiptis ir isvis pavargau nuo savijautos,mediku visu......

...nesmagu, žinoma, ką ir besakyt, kai taip klostosi, bet kartais, o gal ir išvis visada, būna tiesiog taip, kaip būna...aš nuo liepos mėn. kai pradėjau, tai dar nebaigiau vaikščiot pas medikus pirmyn atgal, tebeieškant dėl ko spengia galvoje jau nuo pavasario kažkur maždaug...jei leidžia finansai, tai būtų geriausia privačiai kur kreiptis ir būtų greitai ir tyrimai, ir megn. rez. pačiai atliktas, nereiktų laukti tos metų pabaigos...
Vartotojo avataras
Parašė emar
#359426 Aš nelabai į temą, bet rugsėjo mėnesį patyriau stuburo traumą, mano šeimos gydytojas linkęs tai nurašyti depresijai :bloga Šiaip panašu į išvaržą, bet gydytojo kabinete ji kažkodėl nepasireiškia (pasireiškia tik kai kur nors atstoviu kelias valandas arba pastoviu ant aukštakulnių :( ), Ir man baisoka, nes nežinau ką daryt :(
Parašė sigita12
#359431
emar rašė:Aš nelabai į temą, bet rugsėjo mėnesį patyriau stuburo traumą, mano šeimos gydytojas linkęs tai nurašyti depresijai :bloga Šiaip panašu į išvaržą, bet gydytojo kabinete ji kažkodėl nepasireiškia (pasireiškia tik kai kur nors atstoviu kelias valandas arba pastoviu ant aukštakulnių :( ), Ir man baisoka, nes nežinau ką daryt :(

spengia ausyse?cia reikia taip pat galvos mr daryti.vestibiulinis aparatas gali but sutrikes.nors jei stuburo virsutine dalis pazeista gali ir nuo sito darytis.o del privaciu tyrimu ka as zinau.105 eurai vien tik stuburo magnetinis.konsultacija neurologo 60.o kelione....tai kad bent rimtai nustatytu ir skirtu gydyma.o tai priraso reikia ar ne rimtu vaistu.da nugydo daugiau.o pati is kokio miesto?
Parašė sigita12
#359464
Kovotojas rašė:jei kaklinei dalyje isvarzos, spengia ir ausyse ir galvos skausmai ir akyse aptemsta

butent.man buvo.tik po tempimo mankstu dingo ir dingo.matomai sioks toks sportas gerai siai diagnozei. :super
Vartotojo avataras
Parašė emar
#359471 oi, man beveik visą gyvenimą ausyse spengia ir ūžia (įvairiu stiprumu), bet tai susiję su klausos nervo uždegimu.

Traumą gavau kai jau gydžiausi depresiją (bandžiau "kažką nuveikti", nepaisydama depresijos epizodo, ir, matyt, buvau pernelyg įsitempus - čia man toks įtarimas, prisimenu, kad pusę dienos gulėjau paslika).

Žodžiu, man reikia tik juosmens dalies MRT. Gyvenu Kaune.
Vartotojo avataras
Parašė Vaiduk
#359475 Karta keturiese nesem futbolo vartus, tai dejo per sona stipriai menesi ar du skaudejo, bet praejo ir siaip skolioze buvus, del per silpnu nugaros isilginiu raumenu.
Parašė sigita12
#360257 IDOMUS DALYKAI SU MANO ORGANIZMU VYKSTA.VISA SAVAITE SKAUDEJO AKIS .TOKIOS JAUTRIOS BUVO.SEKANCIA SAVAITE JAU AKYS ATSISTATE VISKAS OK.VISA SAVAITE SUEME STUBURO VIRSUTINE DALI SKAUDETI.NEGALIU GALVOS PALENKTI.TACIAU JAU PRAEIDINEJA.KAZI AR CIA NUO DEPRESIJOS TAIP GALI BUTI.PRISIMASCIAU AR NEBUS ISETINE SKLEROZE.NORS TIRTA PRIES 3 METUS.NERADO.NA NUPUSIMAS.....JAU PAVARGAU NUO TOKIU SAVO NEGALAVIMU...... :(
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#360324
sigita12 rašė:IDOMUS DALYKAI SU MANO ORGANIZMU VYKSTA.VISA SAVAITE SKAUDEJO AKIS .TOKIOS JAUTRIOS BUVO.SEKANCIA SAVAITE JAU AKYS ATSISTATE VISKAS OK.VISA SAVAITE SUEME STUBURO VIRSUTINE DALI SKAUDETI.NEGALIU GALVOS PALENKTI.TACIAU JAU PRAEIDINEJA.KAZI AR CIA NUO DEPRESIJOS TAIP GALI BUTI.PRISIMASCIAU AR NEBUS ISETINE SKLEROZE.NORS TIRTA PRIES 3 METUS.NERADO.NA NUPUSIMAS.....JAU PAVARGAU NUO TOKIU SAVO NEGALAVIMU...... :(

Pas mus forume yra tam tikros taisyklės, jas reikia žinoti. Ir skaityti moderatorių žinutes... Forume draudžiama rašyti žinutę vien didžiosiomis raidėmis ar spalvintu šifru išskyrus dienoraščius ir kūrybos skiltis. Kitos tokios žinutės bus trinamos.
Vartotojo avataras
Parašė Kovotojas
#360338 na kontroliuoti panikos atakas nemoku ir as, nezinau ar yra galimybe jas kontroliuoti be vaistu! mano atveju be xanaxso neisiverciu, jauciu kai pradeda arteti panika.
Parašė face
#360434 Štai jau antras depresijos epizodas ir jį lydi daugmaž tas pats psichosomatinių pojūčių/simptomų spektras: sunkumas skrandyje, pykinimas, visa virškinimo sistema (skrandis ir žarnynas) nuolat siunčia bjaurius signalus, paūmėjo galvos skausmai (bet tam gali turėti įtakos ir grįžimas prie antidepresantų). O šiaip nuolat purto toks keistas vidinis drebulys, silpnumas, galvos svaigimas, raumenų įtampa/stingimas kaklo ir pečių srityje. O labiausiai pikta, kad kai tik išeinu iš namų ir turiu intensyviai tvarkyti visokius reikalus/darbus - tuomet užeina įkyrūs maudžiantys skausmai po apatiniais šonkauliais arba duriančio pobūdžio skausmai širdies plote. Kartais iki tiek, kad net sunku paeiti. Jaučiuosi lyg turėčiau šimtus ligų, bet iš tiesų tai depresija ir nerimas kalba per mano kūną :(
Parašė Auryte19
#360448 o jums ar skauda galva, man tai toks vienodas skausmas, spaudzia galva, nepraeinantis. Galva sunki, po nakties atsikeliu su skaudancia galva, nors ir vartoju AD, vistiek skausmas nemazeja.