Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė emar
#364907 Manau, kad čia ne tik kunigas. Manau, kad čia ir žmogus išsakydamas savo nuodėmes turi kažkokių lūkesčių. Ką reiškia "reagavo šaltai"? Ko tikėjosi Kovotojas? Kokios emocijos? Užuojautos? Paguodos? Ko nors kitko?
Vartotojo avataras
Parašė emar
#364948 Tai yra kažko, ant ko būtų galima pakabinti tą nuodėmę ir paleisti?

Teks sau pačiam už ją atleisti. Tiesiog. Ir paleisti.
Vartotojo avataras
Parašė Mirka
#372601 Galvos svaigimas. Svaigimas iki apsivemimo ( soriukas) Greit bus 8 metai :bloga Stai tokie, mano fainosios , depresijos pozymiai staoga neispeje prasidejo ir tesiasi.. ..tesiasi.. Tai ne pastovus pozymis. Tai panasu i pirsto spragtelejima ir prasideda. Sedint..miegant..dirbant..net buvo vairuojant :bloga :bloga Dabar zinau ka daryti...dvi nošpos ir tablete raminamuju tada in lova ir nejudi kol kambarys plaukia. Tai siaubinga. Puse metu nebegeriau AD. Galvojau fsio..isgyjau. sportas, nuotaika, energija, planai.. Bet nieko panasaus.. uzsirasiau pas gyd. Cia gal pavasarine krize. Nes kazkodel pvasariai kartojasi. :oops:
Parašė sigita12
#373942
Mirka rašė:Galvos svaigimas. Svaigimas iki apsivemimo ( soriukas) Greit bus 8 metai :bloga Stai tokie, mano fainosios , depresijos pozymiai staoga neispeje prasidejo ir tesiasi.. ..tesiasi.. Tai ne pastovus pozymis. Tai panasu i pirsto spragtelejima ir prasideda. Sedint..miegant..dirbant..net buvo vairuojant :bloga :bloga Dabar zinau ka daryti...dvi nošpos ir tablete raminamuju tada in lova ir nejudi kol kambarys plaukia. Tai siaubinga. Puse metu nebegeriau AD. Galvojau fsio..isgyjau. sportas, nuotaika, energija, planai.. Bet nieko panasaus.. uzsirasiau pas gyd. Cia gal pavasarine krize. Nes kazkodel pvasariai kartojasi. :oops:




Na ir ka israse gydytoja?
Vartotojo avataras
Parašė Vaiduk
#377352
Jakunasv rašė:Sveiki,

o ar baimė, nerimas dėl ateities yra depresijos požymiai>?

Normalus pojuciai, nors gali but ir prie depresijos, reiktu papildomai kazka zinot, kad nustatyt depresija.
Vartotojo avataras
Parašė Elenitaa
#378046 Sveiki. Pas mane tai visa puokste simptomu. Pagrindiniai ir yra fiziniai. Tokie kaip ivairus kuno skausmai, ypac pilvo nugaros. Kaip viena forumiete minejo po sonkauliaiis migruojantys skausmai. Virskinimo sutrikimai toks kaip rugstingumas. Viduriavimas arba ne. Issityriau ka galejau apart DZS nieko nerado. Na dar siule zarnyna issitirt bet tikrai nedrisau..Dar spengimas galvoje. Ar svaigimas.. visi rodikliai geri. Tai taip ir tenka kankintis diena geriau diena blogiau :o
Vartotojo avataras
Parašė Elenitaa
#378104 [quote="Vaiduk"]Pas mane tai pagrinde nerimas, bet nezinau kaip su tuo kovot taip jau ilgai.[/quote]

Pas mane jau kazkur 8 metai taip.. ieskojau pagalbos pas psixiatrus. Bet menka nauda is ju.. vaistai viena is pagalbos priemoniu. Bet reik labai su savim dirbti ir daug kad pasiekti jog tau geretu. Ieskausi savi mieste psixoterapeuto gal kiek palengves :heart
Vartotojo avataras
Parašė vataitau
#378116 Sveiki, likimo draugai, mano fiziniai pojūčiai tai begalinis silpnumas - vos atsistoji iš lovos ir jauti kad sukasi kambarys.. labai įkyrus spengimas galvoj. O kartais pastebėjau jog alpimas lyg mano apsaugos saugikliai - tik per daug streso ar nervo - atsijungiu, kaip ir pailsiu :D
dar žinoma galvos nuolatinis skausmas, iki vėmimo, tas pats pykinimas, viduriuos sukasi kažkas lyg pasiutęs, rankų tirpimas, drebėjimas.. žodžiu visa gražiausia puokštė :dance kaip matau iš visų atsakymų ne aš viena tokia vaikščiojanti bėda :roll:
Vartotojo avataras
Parašė Elenitaa
#378172 [quote="vataitau"]Sveiki, likimo draugai, mano fiziniai pojūčiai tai begalinis silpnumas - vos atsistoji iš lovos ir jauti kad sukasi kambarys.. labai įkyrus spengimas galvoj. O kartais pastebėjau jog alpimas lyg mano apsaugos saugikliai - tik per daug streso ar nervo - atsijungiu, kaip ir pailsiu :D
dar žinoma galvos nuolatinis skausmas, iki vėmimo, tas pats pykinimas, viduriuos sukasi kažkas lyg pasiutęs, rankų tirpimas, drebėjimas.. žodžiu visa gražiausia puokštė :dance kaip matau iš visų atsakymų ne aš viena tokia vaikščiojanti bėda :roll:[/quote]

Labas B) oj tikrai ne tu viena. O kaip su tuo kovoji? Ar stengies susigyventi?
Vartotojo avataras
Parašė vataitau
#378282
Elenitaa rašė: Labas B) oj tikrai ne tu viena. O kaip su tuo kovoji? Ar stengies susigyventi?


Tai čia toks ir susigyvenimas, su alpimais tai jau pajaučiu kada negerai - kartais spėju atsisėst, kartais ne :D o dėl viso kito nieko nepadarysi, galvai būna saridonai, o kai labai negerai tai tiesiog užsidarau, išsiguliu, nieko neveikiu ir prieš miegant sakau - rytoj jau bus geriau, rytoj jau neskaudės, nebebus bloga. kartais patikiu :) svarbiausia išmokt nekaupt ir nedėt visko į krūvą - kad man ir tas negerai, ir anas negerai... geriau spręsti po vieną problemą vienu metu, bent jau man. neleidžiu sau įsikalbėt.
Parašė Mamusius
#383531
vataitau rašė:
Elenitaa rašė: Labas B) oj tikrai ne tu viena. O kaip su tuo kovoji? Ar stengies susigyventi?


Tai čia toks ir susigyvenimas, su alpimais tai jau pajaučiu kada negerai - kartais spėju atsisėst, kartais ne :D o dėl viso kito nieko nepadarysi, galvai būna saridonai, o kai labai negerai tai tiesiog užsidarau, išsiguliu, nieko neveikiu ir prieš miegant sakau - rytoj jau bus geriau, rytoj jau neskaudės, nebebus bloga. kartais patikiu :) svarbiausia išmokt nekaupt ir nedėt visko į krūvą - kad man ir tas negerai, ir anas negerai... geriau spręsti po vieną problemą vienu metu, bent jau man. neleidžiu sau įsikalbėt.

O kiek laiko jau tesiasi liga?