Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Virtual
#80890
gaudvis rašė:na tiesiog gal netiek ar verta kiek apima baime kad nedaeisi ir nepadarysi. o kai reikalai neatideliotini tai imi dar labiau panikuoti. kontruliuoti panikos as kolkas neismokau. nerima siaip ne taip valdau. beje del vaistu . kokius geriat ? man prirase lexotonilio kuris manes neveikia. arba veikia jo kokios dvi tabletes. dar bandziau xanax. tas irgi kartais veikia kartais ne... nezinau ar taip gali buti ? nes kaip suprantu ramiakai bent tam kartui turetu nuglusinti.


man panikos priepuolius (dazniausiai kyla troleibuse) padeda kontroliuot :

- mp3 grotuvas. Jauciant kad uzeina, pagarsinu ir visa demesi nukreipiu i pvz , melodijos sekima. Be to negirdziu pasaliniu garsu.
- kvepavimas. Skaiciuojant iki 7 ikvept, taip pat iki 7 iskvept. Pakvepavus gali pasvaigti galva del deguonies pertekliaus.
- jei jau nieks nepadeda - klonazepamas. Po 1/4 po liezuviu ty nuo ketvirtuko pradedu, jei nepraeina - dar ketvirtukas. Max 1 tablete. 2 nerekomenduoju, uzmigsit :D Atsargiai, vystosi priklausomybe!!!
Vartotojo avataras
Parašė rugpjūtis2006
#80891 oij apie klozika tai nenoriu netik kalbeti bet ir galvoti. nuo jo as pasidarau gumunis kazkoks. man viesajam transporte irgi uzeina. kartais tenka islipt :lakstau
Vartotojo avataras
Parašė Virtual
#80900 o nuo 2 lexotanilio xanaxu uzkandus neguminis :? jokiu budu nepropaguoju cia jokiu kloniku aplamai vaistai yra individualus dalykas.

man trulike pastebejau, kad isprovokuoja priepuoli pvz garsus juokas, snekos, barnis... tai va ausis uzkisus geriau
Vartotojo avataras
Parašė rugpjūtis2006
#80901 nu tai as negeriu tokio kokteilio. as sakau ka esu bandes. leksotonilis tai isvis kazkoks labai jau svelnaus veikimo. va xanax gal geriau. o kloziko tai tikrai nenoriu. nes nuo jo man net bloga darosi. :bloga
Vartotojo avataras
Parašė rugpjūtis2006
#80902 jo teisingai pastebejai. vaistai kiekvienam individualiai.
Vartotojo avataras
Parašė kukas
#85276 Apie savo depresiją sužinojau iš fizinių negalavimų, prie nenormalių jausmų matyt buvau jau pripratusi ir galvojau, kad tai jau norma, kad tokia mano asmenybė. Atsirado keisti fiziniai negalavimai : veido skausmas kankini 3 metus ir nerado nieks priežasčių , skrandžio skausmas kurių nenumalšindavo įprasti vaistai nuo skarndžio. Pradėjus gerti AD stebuklingai pradėjo mažėti visi skausmai. Juasdavau nuolatinę įtampą, nerimą, baimę, nenorą bendrauti, liūdesį be priežasties, verksmingumas atsirasdavo staiga ir be priežasties, nuovargis ir neturėjimas jėgų nudirbus netgi nesunkius darbus, negali išlipti iš lovos dėl dvasinių jėgų neturėjimo, kaltinimas savęs,kad esi niekam tikęs ir keli tik nepatogumą aplinkiniams ir tada seka mintys apie savižudybę. Kažkaip keistai man labai padeda AD. Greitai pajaučiau pagerėjimą. Nežinau ar čia vaitai taip tiko ar dar neįsisenėjusi liga, tik nerimauju kaip bus kai nutrauksiu vaistus. Užteko trumpam pakeisti kitais ir prasidėjo niūrus liūdesys. Neįsivaizduoju kaip gyvenčiau be vaistų.
Vartotojo avataras
Parašė Nezinau
#98963 Virtual

O tau tikrai diagnozuota depresija? Nes viskas ka tu parasei apie savo pojucius absoliuciai atitiko tai, ko nei sau nei kitiem paaiskinti negalejau..o ir gydytojai jokiu fiziniu sutrikimu nerado.
Vartotojo avataras
Parašė Virtual
#98971 ughu F 33.2 :bloga
Vartotojo avataras
Parašė Virtual
#98975 Pasikartojantis depresinis sutrikimas, sunkios depresijos epizodas be. psichozės simptomų.

Bet as isvardinau ne tai kad vien savo o aplamai BUDINGUS pojucius...
Parašė KICKBOXER
#102260 Sveiki,as Linas.Kol dar man buvo 16~17 metu,tai man pasakydavo kas nors apie depresija ir galvodavau,kad kazkokia nesamone,kaip tai gali buti,nes pats nepatyriau ir nezinojau nieko,bet.17 metu pabaigoje as pradejau labai daug gerti alkoholio,nu pradzia budavo paprasta,o toliau prasidejo kosmarai,apie kuriuos,net nesu pasvajojes,taigi po kiekvino gerimo man budavo labai ziaurus pojuciai,as nebegaledavau bendrauti su zmonemis,nes viskas budavo reikia kalbeti,as palikdavau visas baltas,tiesiog vos galedavau nuryti seiles ir nuo tu seiliu nenurijimo prasidejo dar baisiau,nors ir istyre kakla ir t.t ir nieko nerado,bet su laiku vis stiprejo ir stiprejo iki tokiu busenu kaip nuslabimas,galvos sukimasis,nebesiorentavimas aplinkoje,oro trukumas,krutines spaudimas,viso kuno drebuliai ir daug kitokiu nesamoniu.Tada pradejau gerti Paroxetin Actavis ir buvau antiek durnas,kad as juos gerdavau kartu su alkoholiu ir buvo amen beveik,tada israse stipresniu,ta prasme kurie greitai suveikia ir nuramina,tai Clonazepamas,bet vistiek 4 metus geriau alkoholi ir vaistus,tai poveikis buvo galima sakytis mirtinas,bet nezinau kaip dar issilaikiau.Ir didziausia beda buvo ta,kad mano organizmas iprato prie Clonazepamo ir gerdavau,net po 4~5 tabletes per para,bet baimes pojuciai nepraejo.Meciau gerti,pradejau normaliau jaustis,bet vistiek man ir iki siol jie jau nebepadeda,kalbu apie Paroxetin ir tenka vartoti Clonazepama.Nu vnz zodziu manes tie vaistai nebeveikia ir tada nusprendziau pradeti rimtai uzsiimineti Sportu ir jau kaip 2 metus sportuoju ir viskas depresija dingo.Nezinau cia gal ka parasiau visai ne i tema,bet vaistai nevisada padeda.Zmogaus smegenys turi buti stiprios ne nuo vaistu,o nuo pacios veiklos ka tu darai,kad ir buna sunku,tiesiog reikia negalvot apie tai ir varyt i prieki,pamirsdamas Depresija.Dekui :)
Vartotojo avataras
Parašė linn
#102347
KICKBOXER rašė:Sveiki,as Linas.Kol dar man buvo 16~17 metu,tai man pasakydavo kas nors apie depresija ir galvodavau,kad kazkokia nesamone,kaip tai gali buti,nes pats nepatyriau ir nezinojau nieko,bet.17 metu pabaigoje as pradejau labai daug gerti alkoholio,nu pradzia budavo paprasta,o toliau prasidejo kosmarai,apie kuriuos,net nesu pasvajojes,taigi po kiekvino gerimo man budavo labai ziaurus pojuciai,as nebegaledavau bendrauti su zmonemis,nes viskas budavo reikia kalbeti,as palikdavau visas baltas,tiesiog vos galedavau nuryti seiles ir nuo tu seiliu nenurijimo prasidejo dar baisiau,nors ir istyre kakla ir t.t ir nieko nerado,bet su laiku vis stiprejo ir stiprejo iki tokiu busenu kaip nuslabimas,galvos sukimasis,nebesiorentavimas aplinkoje,oro trukumas,krutines spaudimas,viso kuno drebuliai ir daug kitokiu nesamoniu.Tada pradejau gerti Paroxetin Actavis ir buvau antiek durnas,kad as juos gerdavau kartu su alkoholiu ir buvo amen beveik,tada israse stipresniu,ta prasme kurie greitai suveikia ir nuramina,tai Clonazepamas,bet vistiek 4 metus geriau alkoholi ir vaistus,tai poveikis buvo galima sakytis mirtinas,bet nezinau kaip dar issilaikiau.Ir didziausia beda buvo ta,kad mano organizmas iprato prie Clonazepamo ir gerdavau,net po 4~5 tabletes per para,bet baimes pojuciai nepraejo.Meciau gerti,pradejau normaliau jaustis,bet vistiek man ir iki siol jie jau nebepadeda,kalbu apie Paroxetin ir tenka vartoti Clonazepama.Nu vnz zodziu manes tie vaistai nebeveikia ir tada nusprendziau pradeti rimtai uzsiimineti Sportu ir jau kaip 2 metus sportuoju ir viskas depresija dingo.Nezinau cia gal ka parasiau visai ne i tema,bet vaistai nevisada padeda.Zmogaus smegenys turi buti stiprios ne nuo vaistu,o nuo pacios veiklos ka tu darai,kad ir buna sunku,tiesiog reikia negalvot apie tai ir varyt i prieki,pamirsdamas Depresija.Dekui :)

tai vien del to kad pradejai sportuoti viskas praejo ar dar kazkokie pasikeistimai padejo?(beje labai dziaugiuosi kad pasveikai ir puikiai jautiesi) =)
Parašė Nematoma
#106939 Kada užeina depresiškos "lomkės", jaučiuosi apgailėtinai, lydi nuolatinė apatija, kažkoks keistas realybės suvokimas, nemoku apsakyt, koks tai keistas jausmas, viskas kažkaip iškreiptai atrodo...kankina nekalbadieniai, nuolat jaučiu įtampos skausmą galvoje, apie apetitą nėra nė kalbos, kankina arba nemiga, arba ilgos miego valandos, jaučiuosi išvargusi, bejegė, užeina nerimo priepuoliai, nuolatinės nuotaikų kaitos, pykčio proveržiai...
Vartotojo avataras
Parašė Tuja
#107205 Ar geri vaistukus,per lomkes reiktų gerti raminamųjų,nes savo kailiu tai jaučiau kokius 10 metų ir galvojau kad esu kažkokia tiesiog apgailėtina nevykėlė,kad esu kitokia,o kad sergu,tai net nesusimasčiau apie tai.Dabar,kai rimtai gydaus,rodos ir pasaulis prašviesėjo ir aš pačiai sau pradedu patikti,pykčio priepoliai vis švelnesni...kažkur nutolę...būna nerimo priepolių,bet taipat po truputį ir su jais susitvarkau.Jei neini dėl ligos pas gydytojus,tai rekomenduočiau kuo greičiau ten apsilankyti,žinau,kad tikrai padeda.Sėkmės.
Parašė Nematoma
#107220 Vaistus as jau gerus puse metu vartoju, tik pastaruoju metu jie kazkaip keistai veikt pradejo, nors du menesius buvo gerai..