Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Amore
#166877 zarnyno netyriau , mirstu pagalvojus apie zarnyno tyrima ,turbut zinot kaip ji daro.... :x o skrandzio gleiviu biski yra dave vaistu nuo rugstingumo , bet seip nieko tokio nerado kas sukeltu tokius skausmus .... :bloga
o kodel tu nebegali gert lexatonilio?
Vartotojo avataras
Parašė Silva
#166887 Buvo man pilvo skausmai,dariausi tą prakeiktą žarnyno tyrimą,tai vos galo negavau.Kai pradėjau alpinėt iš skausmo ,gydytojas dar aprėkė kad esu be kantrybės.Va ,sako prieš jus buvo vaikinas ,tai nė neaiktelėjo.O aš jam atšoviau-gal jam malonu buvo ,gal pas jį oreantacija tokia.Tai pasijuokėm ir tiek.Na ir ką-tiek iškentėjau ,o išvada ta pati-jokių pakitimų,dirgli storoji žarna-dažnas sutrikimas depresikams.Bet to tyrimo daugiau -niekada,labai sunku ir fizine ir moraline prasme.
Vartotojo avataras
Parašė dangiska
#166896 o kas cia per tyrimas ? kaip daromas ?
Vartotojo avataras
Parašė Jozhik v'tumane
#166897 Aš Lexotanilio nebegeriu, kaip ir visokių kitų raminamųjų, nes nuo jų esu priklausoma ir vartoju juos kaip saldainiukus, jei jau vartoju. Ir šiaip jau AD visus šiuos dalykus turi tvarkyti, o ne raminamieji. Deja, maniškiai AD kol kas tik blogina padėtį. Matyt, reikia palaukti, kol įsiveiks, ar kažką.
Vartotojo avataras
Parašė Amore
#166912 nu tai toks tyrimas kai sukisa gera slanga i uzpakali ( dar pries tai turi pasirasyt kad jei pradurs zarna jie neatsakingi :D )... O kaip manot gali but prie depresijos pablyskimas , isblyskimas? ar pastebejot , man visi eme sakyt - kokia isbalusi :bloga o kraujas geras
Vartotojo avataras
Parašė dangiska
#166914 siaubas jei pradurs neatsakingi :bloga na tyrimas ne is maloniuju ir gali but skausmingas ..
Vartotojo avataras
Parašė kukas
#166941
Amore rašė:O ar kam yra pilvo zarnyno ir skrandzio skausmai? man jie dideli ir praeina tik isgetus lexatonilio


Ko gero skrandžio skausmai dažnai būna sergant depresija. Aš tai tik taip ir ligą atradau, nes daugiau nieko nerado,o skrandžiui vaistai nepadėjo. O gal yra tokių kuriems veidą skauda??? Man kokius 4 metus veidą maudė,panašiai kaip sinusitu sergant. Tik pradėjus cipralexa gerti susitvarkė, bet va dabar turėjau vaistus pakeisti ir vėl atsirado nestiprus veido maudimas. Kai susinervinu pastiprėja.
Parašė Diana7777
#166951 O del ko reikejo keist vaistus?
Vartotojo avataras
Parašė Amore
#166952 buvo ir man veido skausmai , buna kad skauda visus kaulus ir raumenis , visa kuna :bloga
Parašė Diana7777
#166953 O man dazniausiai pykina.plesia krutine ir truksta oro.
Vartotojo avataras
Parašė Amore
#166956 arba kartais nuo nerimo uzeina nerviskai zagsejimas raugejimas tartum kas stovetu krutineje :bloga
Parašė Diana7777
#166959 Kelis kartus irgi zagsejimas buvo,kazkoks nenormalus.
Vartotojo avataras
Parašė Lota
#166999 Man pastoviai būna širdies skausmai. Pabundu, o širdis vartosi, lyg stirprus išgąstis būtų, kaip sako "širdis kulnuose" ir nerimo bangos per visą kūną.
Vartotojo avataras
Parašė kukas
#167023
Diana7777 rašė:O del ko reikejo keist vaistus?


Vaistus keičiau ,nes dingo lytinis potraukis. Pagailo vyra,bet matyt nieko gero neišeis ir su šitais vaistais, aš visai abejinga pasidariau meilės reikalams .
Vartotojo avataras
Parašė Jozhik v'tumane
#167213
Amore rašė:arba kartais nuo nerimo uzeina nerviskai zagsejimas raugejimas tartum kas stovetu krutineje :bloga


Aš turiu tokį nervinį tiką: prieš kokią svarbią paskaitą, susitikimą, šiaip ką nors, kad neramina, lakstau sysiot kas kelias minutes. :D Šiaip labai juokinga būna, bet ir užknisa. Ir čia ne nuo vaistų ar nuo depresijos atsirado - čia natūrali mano reakcija į stresą. :D