Moderatorius: Astro-Meška

Parašėnemoku
#125937 Aš nuolat jaučiuosi pavargusi (nors, atrodo, per dienas nieko neveikiu), labai sunku užmigti ir nuolat kažką skauda be jokios priežasties. Tai galvą, tai tai širdį, tai kepenis, tai inkstus, tai nugarą, tai kairio ar dešinio šono apačią, tai skrandį, tai dar ką. Turiu sveikatos problemų, bet ne tokių, kad nuolat taip viską skaudėtų, manau, kad depresija čia prisidėjusi. Nuolat pila šaltas prakaitas, krečia drebulys.
Vartotojo avataras
Parašė Vėjo
#126243 Nors pačios sunkiausios depresijos dienos jau praeityje, bet puikiai pamenu, kad mane kankindavo panikos priepuoliai, kurių metu užeidavo nenumaldomas kūno drebulys, taip pat širdies permušimai, išsekimas (tiek fizinis, tiek ir emocinis), ypatingo išsekimo metu, emociniai proveržiai, daug ašarų, ir bėgantis kraujas iš nosies, taip pat galvos skausmas.
Parašė Cinderella
#126895 Dreba rankos,širdies permušimai atrodo kad širdis kiekvienoj kūno daly plaka,spaudimas galvos-toks jausmas kad uždėjo ranka man ant kaktos pats delnas ant kaktos o ant viršugalvio visi pirštai ir spaustų iš visų jėgų,baisi nuojauta kad kažkas atsitiks,nu nežinau ar čia sutapimas ar susiję bet traukia mėšlungis kairę koja o ypač pėdą(2-3 kartus per parą,jei lb nervuojus ir daugiau)ir ilgai neatleidžia,skauda vieną šona arba kitą ir nežinau ar sutapimas tik ar ne,jokio noro ką nors veikti,jokia veikla nedomina darai iš reikalo o ne iš noro,nuovargis,miego trūkumas,nemiga,klaikios mintys ir didžiulis noras daužyt save pakol praeis viskas
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#126914 mėšlungis gali būt nuo magnio trūkumo.
Parašė Cinderella
#126934 Žinau,kad gali būt dėl vitaminų trūkumų todėl pradėjau gerti ir magni ir kalci,bet rezultato jokio,vistiek traukia
Vartotojo avataras
Parašė Edena
#129002 Man nuo nuolatinio nerimo buna skausmai pilvo ir juosmens srityje...o siaip beveik visada truksta oro, atrodo, kad kazkas smaugia, kartais kai itin isvargstu nuo stipraus nerimo pro ausis plaukia neaiskus garsai. Rankos nuolat dreba. Jaudinuos del visko: kad reiks vaziuoti i darba, eiti i parduotuve, grizti namo. As nebesuvokiu realybes, lydi daznas apatijos jausmas, saves nuolatinis edimas kad nesugebu nieko pakeisti i geraja puse. Pastovi bloga nuojauta, kad kazkas atsitiks, todel negaliu planuoti ateities. Be to, negaliu teigti, kad vaistai padare dideli stebukla, tik atsirado sioks noras kazka veikti, sioks toks domejimasis kazkuo, bet ir tai daznai tenka daryti per prievarta.
Vartotojo avataras
Parašė Smilgaa
#148586 Norejau paklausti (nors kazkas klause, bet atsakimo neradau): ka daret su permusimais ir nemormaliu sirdies plakimu.
Varo kaip motoras! Tiek ramybes busenoj, tiek judant. Pabundi nuo jos davimosi arba net trukdo uzmigti. Seip tai jau ir skausmas sirdies plote...
Pas daktara uzsirasiau, bet priims tik kitos savaites gale.
Vaistinej dave lasiuku ir raminamu, bet kad nelabai padeda.
Ka darot tokiais atvejais? Aciu!

Sirdies ydu neturiu ir niekad ja nesiskundziau. Bet dabar del streso kosmaras su ja.
Vartotojo avataras
Parašė dangiska
#148614 pavartojus antidepresantus praejo..skaudejo dvi savaites turbut sirdi pastoviai...o del permusimu raminamieji...volakardinas...bet jei toli busena pazengus gali neapsieit be psichotropiniu..
Vartotojo avataras
Parašė Smilgaa
#148692 Aciu!
Vartotojo avataras
Parašė dangiska
#148698 ar padejo kasnors ?
Vartotojo avataras
Parašė Smilgaa
#148700 Siek tiek volakardinas. Bet tik siektiek.
Parašėvers
#148772 Man kartais labai skauda visą kūną, raumenis, kaulus iššilgai, kad nežinau kur dėtis...
Vartotojo avataras
Parašė dziun
#148773 Pas mane visados buvo shiokiu tokiu problemu, bet jos nebuvo labai dideles ir greit praeidavo, bet va jau metus niekur nedirbu nebent biski pasportuoju ar alaus ishgeriu ( neretai padaugindavau) , vis dazniau pradejo atmintis dingti, po kurio laiko (nuo dabar priesh 3-5 menesius mazdaug) prasidejo pirmi panikos priepuoliai. Ispradziu net nesupratau kas cia tokio darosi, nebegalejau su draugais buti meciau gerti alkoholi, pradejau daugiau sportuoti bet su kiekviena diena pasidare vis sunkiau daryti kasdienius darbus, y parduotuve nebegalejau nueiti, uzhsidariau namie porai menesiu niekur nejau poto ir y ligonine patekau 10 ciai dienu.
Pastovus nerimas, pasireishkiantis nutirpusiomis galunemis, sutrikusia judesiu koordinacija, pasotvia depresija, visai niekas nebedziugina, dinges noras gyventi, nebegaliu zeeti y laimingus zmones aplinkui, apetito nera, saves niekinimas, kvepavimo sutrikimai, daznas noras y tuoleta, pastovi nezmoniska ytampa. Viskas aplinkui nervuoja , Sirdies permusimai kartais, ir t.t. labai daug visokiu nemaloniu pojuciu ir baimiu yvairiu vietu agrofobijos atsirado.
Geriu 2ju rusiu antidepresantus ir Cvalazepama, biski lyg ir padeda bet tik biski pokolkas, jau kartais sugebu broli ishmokyklos paimti ar y parduotuve nueiti. Sorry turbut perdaug prirasiau :)
Vartotojo avataras
Parašė dangiska
#148780 ne per daug..tam gi ir yra sitas forumas :)
man tai labiausiai varginantis dalykas budavo kaires veido puses nutirpimas..kai uzeidavo nerimas sunku budavo normaliai sneket atrodo zandikauli paralyziuoja.. ir drebejimas ...nes del kiekvieno nediduko susijaudinimo ar salcio drebedavau kaip lapas..tas pats budavo nerimo metu...po tokio drebulio skauda visi kaulai :) ir zmones mato :) aisku pasakai kad salta ir tiek...
ad tai sutvarke :) garbe efexorui :D bet nuo jo kitas labai idomus dalykas atsirado siurpimas ..tarkim jei man patinka muzika as ir anksciau kartais pasiurpdavau, o dabar siurpstu visada ir taip stipriai kad net veido plaukeliai atsistoja piestu :D