Skyrius depresija sergančiųjų artimiesiems

Moderatorius: signs

Parašė Deode
#424316 Galit nesutikti bet manau čia visiem individualiai. Sergantys yra jautrus, labai reaguoja į kritiką, irzlus. Taigi net menkiausias žodis, neturintys jokios blogos prasmės, gali būti nesuprastas ir priimtas neigiamai. Tokiu atveju geriau nekritikuoti žmogaus, nesakyti jo silpnybių, kartais net nepasakoti apie savo patirtį, nes gali sulaukti priešingo atoveiksmio. Pati sirgau, man buvo kitaip, dabar gyvenu šalia kito sergančio, pati nežinau kaip kalbėti, nes kaip sakiau atrodo nori gero, o darai tik blogiau. Labai keista. Manau kai sergi, tavo smegenys informacija apdoroja kitaip. Kaip pvz. sirgdama anorekcija - žiūri į veidrodį ir suvoki kitaip, o kai tau sako, kad esi kuda, tai galvoji iš pavydo.

Labai reikia atsargiai su sergančiu. Kai kas gali kainuoti ir jo gyvybe.
Parašė Karalieva
#428576 Tu tokia protinga, o kaip čia dabar su savimi nesusitvarkai. Juk viskas gerai, turi stogą virš galvos, išsilavinusi, kiti tau tik pavydėtų. Eik sportuoti, judėk, negulėk kaip čia kaip lavonas, nesergi nepagydoma liga, mesk blogas mintis iš galvos.
Susitvarkyk, žiūrėk, koks tavo miegamasis, kaip kiaulidė.
Čia tinginystė ir egoizmas, žiūri tik savęs, o dar turi sūnų, manai jam malonu tokią mamą matyti( va šitas tai pjaudavo iki skausmo pasakymas, lyg aš pati nesuprasčiau, jog liga skriaudžia sūnų).. Tada jaučiausi visiška netikėlė, nesugebu pasirūpinti nei sūnumi, nei namais, nei savimi.