Skyrius depresija sergančiųjų artimiesiems

Moderatorius: signs

Ar reikia keistis forumui?

29
33%
37
42%
14
16%
9
10%
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#335199 Užeinu kasdien po dešimt gal daugiau kartų. :D
Crazy, nėr tokios funkcijos. Nebent gali pažiūrėt kada paskutinę žinutę rašė. Tai išsirenki nick, eini į jo profilį ir spaudi kur vartotojo žinutės, tuomet pračekini paskutinę žinutę ir žinai kada rašė. Bet tai, jaučiu, ir pats žinojai. :achtung
Turbūt naujasnėse forumo versijose yra tokia galimybė. Taip kad vėl atnaujinimo tema. :bloga
Vartotojo avataras
Parašė Crazy
#335201
Kuroshitsuji rašė:Užeinu kasdien po dešimt gal daugiau kartų. :D
Crazy, nėr tokios funkcijos. Nebent gali pažiūrėt kada paskutinę žinutę rašė. Tai išsirenki nick, eini į jo profilį ir spaudi kur vartotojo žinutės, tuomet pračekini paskutinę žinutę ir žinai kada rašė. Bet tai, jaučiu, ir pats žinojai. :achtung
Turbūt naujasnėse forumo versijose yra tokia galimybė. Taip kad vėl atnaujinimo tema. :bloga


Tai taip ir dariau, paziurejau viena, kita, trecia. kazkieno rasyta pries diena, dvi, o dar kazko-menesi... o privacia zinute visiems rasyt- buvau ne visai tokios busenos, kad ram susikaupt :?
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#336217 Aš irgi kasdien čia užeinu, bet paskutiniu metu man rodos tik mudvi su Kuroshitsuji čia ir besilankom...
Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#336223 Na aš kasdien bent kokius 5 kartus užsuku, tik ne visada rašau :)
Vartotojo avataras
Parašė groowax
#336227 O kiek reikia pinigų forumui pasikeisti?
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#336232 ai ten prašė milžiniškos sumos be aiškių ribų, be to jau reikia rinkti serverio mokestį pradėt.
Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#336240 Manau galėsiu pervesti šiek tiek pinigų. Nedaug, nes pats vos verčiuosi, bet kažkiek sukrapštysiu :)
O taip euras prie euro ir žiū surinksi ir reikiamą sumą
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#336265 Na forumo atnaujinimui tai vargiai, nes kaina nuo 250 eurų, plius dar galimos neribotos išlaidos.
Vartotojo avataras
Parašė Padangiu klajoklis
#341047
Agni rašė:Na forumo atnaujinimui tai vargiai, nes kaina nuo 250 eurų, plius dar galimos neribotos išlaidos.


Kaip lurker'is su nuliniu post count'u man nederėtų kišti nosies čia, bet jei nepaslaptis kokius atnaujinimus buvo aptariama? :) Visgi yra ant šios žemės gerų žmonių, kurie galbūt visa tai padarytų ir už dyką. Ypač, jei tie atnaujinimai nėra super sudėtingi.
Vartotojo avataras
Parašė maingirdas
#349034
KunigaikštisMyškinas rašė:Užeinu kasdien po dešimt gal daugiau kartų. :D
Ačiū ,KunigaikštisMyškinas ,kad mus aplankai . :flo
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#349129
Padangiu klajoklis rašė:
Agni rašė:Na forumo atnaujinimui tai vargiai, nes kaina nuo 250 eurų, plius dar galimos neribotos išlaidos.


Kaip lurker'is su nuliniu post count'u man nederėtų kišti nosies čia, bet jei nepaslaptis kokius atnaujinimus buvo aptariama? :) Visgi yra ant šios žemės gerų žmonių, kurie galbūt visa tai padarytų ir už dyką. Ypač, jei tie atnaujinimai nėra super sudėtingi.

Tiesa pasakius tai buvo toks sudėtingas darbas, kad net ir už pinigus nelabai kas jį norėjo daryti. Gudrūs visi po smerčiai bezdėt, o kur tie gudručiai buvo kai keletą metų ieškojom žmonių, kurie galėtų sutvarkyti jau visai lūžtantį forumą?
Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#349143
Žemaitis_R rašė:Sveiki, Esu čia naujokas. Nerandu jokių diskusijų... čia kas nors išviso vyksta?


Diskusijos vyksta pastoviai, bet matomai ne visi akli dieną mato :)
Pabandyk kas kart prisijungęs paspausti viršuje: forumas->peržiūrėti naujus pranešimus
Tada gal klausimų nekils :)
be to jei esi pripratęs prie chatų, tai žinok kad forumuose diskusijos paprastai daug lėčiau vysktosi
Vartotojo avataras
Parašė Lifelover
#349144 šiais laikais šiaip jau sakyčiau sudėtinga kitą tokį aktyvų forumą rasti, nes visi kiti kitokiom temom numirė arba išsikėlė į facebook. :)