Skyrius depresija sergančiųjų artimiesiems

Moderatorius: signs

Vartotojo avataras
Parašė Jasmine
#314313 Sveiki, mano sheimos narys serga psichine liga. Buvo labai sunku, kai pradejau ja rupintis ir priziureti, net pati buvau susirgusi depresija, bet aciu Dievui, ish depresijos ishsikasciau. Butu idomu pabendrauti su panashiais zmonemis, kurie turi psichine liga serganciu giminiu. Rashykite privacia zinute. Aciu
Parašė VeronikaM
#348048 Sveiki,
aš esu Veronika Mordas Vilniaus universiteto klinikinės psichologijos magistro II kurso studentė. Šiuo metu atlieku magistro darbo tyrimą, kuriuo siekiu daugiau sužinoti apie depresija sergančių asmenų artimųjų psichologinę gerovę. Tyrimo atlikimui ieškomi žmonės, kurių artimasis (šeimos narys, giminaitis) serga depresija.
Dalyvavimas tyrime labai paprastas – tyrimo dalyviams reikėtų užpildyti anketą, kuri pasiekiama per šią nuorodą: http://www.manoapklausa.lt/apklausa/759656751/.

Surinkti duomenys bus naudojami tik apibendrinti, išlaikant dalyvių konfidencialumą.

Maloniai prašau depresija sergančiųjų artimuosius sudalyvauti tyrime. Kiekviena užpildyta anketa yra svarbi siekiant kuo tikslesnių duomenų.
Iš anksto dėkoju už Jūsų skirtą laiką ir pagalbą!
Parašė Man Rupi
#360030 Sveiki, mano sesuo ir mama serga psichikos liga. Kuri laika jauciausi labai vienisa. Dabar lankau savipagalbos grupe skirta artimiesiems, kuriu seimos nariai serga psichikos liga. Man ji labai padeda. Ji ikvepe mane sukurti puslapi artimiesiems, dalintis patirtimi isgyvenimais "Šalia psichikos liga sergančio žmogaus". Prisijunkite, bendraukime, kam aktualu!
Vartotojo avataras
Parašė Jasmine
#421253
Man Rupi rašė:Sveiki, mano sesuo ir mama serga psichikos liga. Kuri laika jauciausi labai vienisa. Dabar lankau savipagalbos grupe skirta artimiesiems, kuriu seimos nariai serga psichikos liga. Man ji labai padeda. Ji ikvepe mane sukurti puslapi artimiesiems, dalintis patirtimi isgyvenimais "Šalia psichikos liga sergančio žmogaus". Prisijunkite, bendraukime, kam aktualu!

Sakykite, o kaip rasti ta grupe? Ar cia Facebook'e?