Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#402756 Šiandien atidariau 2019 metų dviračio sezoną. :achtung Važiavau pas psichologę ir atgal... Gerai, kad netoli. :D Kojoms tai nieko, bet nugarą jau buvo pradėję mausti. Kažkaip durnai gal svorį paskirstau, nežinau. Momentu tik viena ranka laikiausi už vairo, nes norėjosi bent šiek tiek ištiest nugarą. :bloga
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#403805 Jau gal antras mėnuo kai kasdien bandau nueiti 10 000 žingsnių kaip rekomenduoja pasaulinė sveikatos organizacija. Sekasi gerai. Padeda šuo. Cvergšnauceriukas, kuris dievina pasivaikščiojimus parke. :heart
Tiek žingsnių gaunasi turbūt apie 6,5 km., bent taip sako app'sas "Pacer", kurį naudoju. Dažnai nueinam daugiau... Po 12 000, 13 000 žingsnių. Šiandien pvz. nuėjom 8,63 km. (13 000 žingsnių) Galvoju, gal kol yra galimybė, padidinti pasivaikščiojimus iki 10 km per dieną, nes svoris, kad ir kaip norėtųsi nekrenta... :(
Vartotojo avataras
Parašė emar
#403806 Myškinai, kaip bebūtų gaila, svoris krenta tik nuo maisto ribojimo. Sportas tik raumenis / formą ar geresnę savijautą padeda suformuoti. Bet svorio numesti nepadeda.
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#403807 Na kai dirbau puse etato fizinio darbo, tai buvau 10kg numetusi per pusę metų. Aišku ten viskas intensyvu buvo, ne pasivaikščiojimai. :roll: Bet norėtųsi blemba bent kažkiek to svorio numest. :death Tuo labiau, kad šuo priverčia ir labai pamiklinti kojas. :achtung Na taip.. gal aš ir naivuolė... :o
Vartotojo avataras
Parašė emar
#403810 Aš numetu svorio tada, kai viskas būna intensyvu ir neturiu laiko, o paskui jėgų ryt :D
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#403812 Aš ligoninėj sugebėdavau per miegus valgyt naktį... O namie kartą pabudau nuo to kad šuo intensyviai kažką laižė lovoj, pasirodo per miegus valgiau hematogeną ir nesuvalgius užmigau. :D Šuo laižė tą hematogeną. :achtung :death
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#422760 Nemačiau kažkaip, Kovotojau, tavo žinutės... :bloga Užjaučiu...

Nu ką... nieko aš nuo to vaisto nenumečiau... Jau ir į kitus vaistus pakeitė...
Šiaip buvau pamiršus jau apie šią savo temą. :achtung
Kaip jau rašiau tiksluose... Galvoju nusipirkti kašio kamuolį... Ir reiktų atidaryti jau galų gale dviračio sezoną... Paveikslėlis
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Parašė Dievybe37
#423112
Astronautė-Myška rašė:Ai tiesa, radau kamuolį kašio ir prisipūčiau. :achtung

Puse darbo jau padaryta, dabar belieka susirast su kuo ta kamuoli metyti i krepsi :)