Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#424846 Ojei kiek daug. :what
Man kažkada patiko mėtyti į kašę, truputį lankiau lauko tenisą, stalo tenisas (žaidžiau profteche), bėgiodavau po 10km.
Dabar vos 6000 žingsnių nueinu. :bloga
Regresas kažkoks. :roll:
Parašė Graikas
#424851 Realiai svarmenu+kazkoks kardio uziimtumas,jei nuosirdziai darant,atiduodant save net su steroidais ir stimuliantais neliktu jegu kitam sportui. Kalbu daugiau nei is desimties metu patirties. Galima,galima daugybe veiklu tureti,bet is cia pareina posakis: devyni amatai desimtas badas. Esu taip laabai veiklus zmogus,plius maksimalistas.
Parašė Spartan
#424878
Graikas rašė:Realiai svarmenu+kazkoks kardio uziimtumas,jei nuosirdziai darant,atiduodant save net su steroidais ir stimuliantais neliktu jegu kitam sportui. Kalbu daugiau nei is desimties metu patirties. Galima,galima daugybe veiklu tureti,bet is cia pareina posakis: devyni amatai desimtas badas. Esu taip laabai veiklus zmogus,plius maksimalistas.


Lankiau seniau tik svoriu sale bei ziuredavau i sporta labai disciplinuotai, sale, 7 valgymai, poilsis, bet su laiku nuobodu pasidare, dabar i tai ziuriu kaip i gero laiko praleidima bandau kuo daugiau ivairoves inesti, sporte labiau man rupi gera savijauta. Darau zinoma pertraukas, duodu kunui atsistatyti, nealinu saves kiekviena diena. Reikia ir darbui laiko rasti kartais...
Esu skaites, kad tarp kulturistu daznai pasitaiko depresija galbut del per didelio saves suvarzymo na ir manau nulipus nuo kurso kai visi pasiekimai pradeda mazet tai irgi kerta per psichika plius tie valgymai, alkoholio atsisakymas ziurek kokie sanariai pradeda saibom eit kitos traumos viskas aisku susideda i kruva.
Parašė Spartan
#424880
Astro-Meška rašė:Ojei kiek daug. :what
Man kažkada patiko mėtyti į kašę, truputį lankiau lauko tenisą, stalo tenisas (žaidžiau profteche), bėgiodavau po 10km.
Dabar vos 6000 žingsnių nueinu. :bloga
Regresas kažkoks. :roll:


Tenisa noreciau prisimint esu tik vaikysteje zaides.
Na ziurekit jeigu kiekviena diena po 6000 tai ne tiek ir mazai per metus gausis.
Parašė Graikas
#424891
Spartan rašė:Nepaklausiau ar dabar kokiu sportu uzsiimate?

Vis dar kulturizmas ir begioju 3 kartus per sav po 35-50km
Parašė Graikas
#424920
Spartan rašė:Nemazai nubegat! As labiau dvirati cardio naudoju.
Kiek kartu i sav sportuojate? Ryskinimui pratimai ar masei?

Liesa raumeni auginu. Nematau tikslo cikluoti,beto del darbo negaliu "apaugti".
Realu dvirati naudoji ar treniruokli?
Parašė Spartan
#424936 As kazkaip irgi ant lieso einu neturiu laiko valgymams zinoma prisiziuriu mityba, bet, kad kaip seniau ryti 7 kartus tai tikrai nera noro. Kiek turiu tiek uztenka. Tik tikra dvirati minu neidomu ant salinio man... Miskas, pusu kvapas, saule ar lietus vis smagiau negu saleje minti. Ilga laika mano paagrindinis sportas buvo dviratis. Dabar turiu menisko plysima kazkiek turiu pasisaugoti pritupkiu su stanga, bet kitkas pilnu tempu.