Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#320572 Na va, pribrendau... :achtung
Šian. darysiu paprasčiausią "mokyklinę" mankštą išjudinti daugumą raumenų grupių.

Plius bandysiu presui prat. - https://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474

Plius "Buns Of Envy Warm Up " https://www.youtube.com/watch?v=O3iTm-jHN1M
Ir "Buns of Envy Workout" https://www.youtube.com/watch?v=Liy4VCMs91k

Žinoma visko nepadarysiu, bet praleidžiant "neįvykdomus" pratimus :achtung teks paplušėt. :da

varau dabar žiūrinėt tą psl. kur slibinėlis "mankštose" įmetė... judamkartu.lt. ir visokių kitokių pratimų youtube.
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#320574 Jaučiu atrodo daug, kaip pirmą k., bet aš judu šiaip su Saniu ir ne tik, kartais dviratis, tai šoko organizmui neturėtų būti...
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#320668 aha... :D užteko padaryt apšilimą ir presui pratimus, įtariu ne taip kvėpavau, nes pradėjo galvą maust. :bloga

Šian. pilvui prat. padariau. Nusprendžiau, kad nuo visai mažmožių pradėsiu, po truputį po truputį, dalinant krūvį po visą d., kol kas dar tokią galimybę turiu. :DD

Šian. dar pratimai klubams ir rankoms pr. su hanteliais.

o čia neblogas pvksl su būdu sportuot prie tv :D šian kaip tik fūlia...

Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#320680 Pamiršus jau buvau kaip energijos priplūsta po sportavimų. :DD

Paauglystėj sportą taip ir buvau prisijaukinusi po truputį, kas naudos pvz svorio metimui visai neduoda, bet pripratini kūną prie veiklos, įpranti kvėpuot kaip reikia, o ne belekaip, kad tik padarytum pratimą. :D
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#320870 Šian hantelius kilnojau po 4kg į ranką, pritūpimai nežinau kiek iš viso nes per kelis k. dariau su pertraukom, nes sugebėdavau susvyruoti... :achtung Pratimas klubams 30k.
Ir apie 5km ėjimo greitu tempu parke.
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#320989 Šiandien tik dviratis..., neįveikiau Kalinausko g. kalno, jau nedaug buvo likę, bet galvojau plyšiu nuo to baisaus kvėpavimo.
Vartotojo avataras
Parašė Noras
#321034 Labas, šaunu, kad forume yra sportuojančių :super

Aprašyk plačiau savo treniruotes,
Esi prieš tai kada reguliariai sportavusi, jei taip kiek laiko, kada ir kokie rezultatai?
O mityba kiek nors taikai prie sporto? :)
Sėkmės :)
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#321039 Aš nuo mažens žaidžiau krepšinį, norėjau lankyt, bet tėvas buvo prieš. :bloga Giminaitis įkalbėjo, kad leistų mane į lauko tenisą tėvas, bet ten prabuvau kokius du metus, ne mano sportas, nors dabar visai norėčiau pažaist. Kai įstojau į konservatoriją mane užrašė į stalo tenisą, tai vienintelis pasiekimas buvo antra vieta Lietuvos aukštesniųjų mok. čempionate. Tada susidomėjau bėgimu, bėgiodavau po 10km, tada pradėjau žiūrėti ir maistą, bet bišk persistengiau su tuo bėgiojimu ir prasidėjo tachikardija ir baigės mano sportai...
Pradėjau gert vaistus priaugau svorio... Daug... apie 30 kg. Ilgai tame sedėjau, kol atsirado jėgų vėl bandyti... Tai dabar pratinuosi labai pamažu, net juokinga pasakot, bet reik kažką daryti. Su mityba visiškas pravalas, kai pažiūriu ką sūnėnas valgo (fitnesu užsiima), tai graudu dėl savęs pasidaro. Na bet aš manau, kad ne viskas iš karto... Norėčiau vėl bėgiot, tachikardijos nebėr, bet turiu bėdą, man būna žiauriai pėdas skauda, aš vos iki tūliko būna nueinu...

O tu ką sportuoji? :)
Vartotojo avataras
Parašė Noras
#321060
Kuroshitsuji rašė:Aš nuo mažens žaidžiau krepšinį, norėjau lankyt, bet tėvas buvo prieš. :bloga Giminaitis įkalbėjo, kad leistų mane į lauko tenisą tėvas, bet ten prabuvau kokius du metus, ne mano sportas, nors dabar visai norėčiau pažaist. Kai įstojau į konservatoriją mane užrašė į stalo tenisą, tai vienintelis pasiekimas buvo antra vieta Lietuvos aukštesniųjų mok. čempionate. Tada susidomėjau bėgimu, bėgiodavau po 10km, tada pradėjau žiūrėti ir maistą, bet bišk persistengiau su tuo bėgiojimu ir prasidėjo tachikardija ir baigės mano sportai...
Pradėjau gert vaistus priaugau svorio... Daug... apie 30 kg. Ilgai tame sedėjau, kol atsirado jėgų vėl bandyti... Tai dabar pratinuosi labai pamažu, net juokinga pasakot, bet reik kažką daryti. Su mityba visiškas pravalas, kai pažiūriu ką sūnėnas valgo (fitnesu užsiima), tai graudu dėl savęs pasidaro. Na bet aš manau, kad ne viskas iš karto... Norėčiau vėl bėgiot, tachikardijos nebėr, bet turiu bėdą, man būna žiauriai pėdas skauda, aš vos iki tūliko būna nueinu...

O tu ką sportuoji? :)


Svarbu saunu, kad stengies nenustoti sportuoti, sakom kol judi tol gyveni :)
Pats dėl savęs mėgėjiškai sportuoju kai noro atsiranda, sporto salė, programos įvairios, bėgiojimas ir panašiai :)
Vartotojo avataras
Parašė EniGmO
#321257 Labai dailus ciucis :)))
Vartotojo avataras
Parašė Noras
#321489 Laukiam foto :da
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#321492 Šiandien vėl dviratis buvo, noriu išeit į kašę pamėtyt, bet gėdijuos savo raibuliuojančių padangų ant pilvo. :achtung Nors bandau įteigt, kad pasiekimas bus jei nueisiu į aikštelę ir tris k. mesiu, geriau nei nieko. :achtung Šiaip dar problema yra ta, kad aikštelių norm nėra... Nulaužyti lankai, lentos, asfaltas duobėtas. Bent mano rajone tai nekas. :cry: Kas juokingiausia mokyla šalia ir nebloga aikštelė, nu kaip nesutvarko tų krepšių, taip nesutvarko jau antra vasara. :death Centre kur lankausi nebloga aikštelė, anksčiau esu ten buvusi ir žaidusi kašę, bet kad ji dabar užimta ir užimta. Reik rast padpolną vietelę. :achtung
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#321740 Tena sustabdyti savo treniruotes, dabar reik susitelkt į sveikatą, kiek galėsiu bent atsilenkimus, pritūpimus kitus pratimus darysiu, bet nefiksuosiu...