Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#343269 Nu galų gale po kokių poros metų pertraukos pamėčiau į kašę. Tiek kad aikštelė šūdinos būklės ir aplinkui nėr normalios, bet išspardžius akmenis ir įsidėmėjus "išartas" vietas kojų neišsisukau ir gal neišsisuksiu. Kol kas įkvėpimo yra, nes neblogai sekėsi. Pajutau kaifą :)
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#349042 Vėl priaugau numestus kg......
Gydytoja skalambija varpais, kad reikia mesti svorį.
Taigi, pradžiai - pasivaikščiojimai.
Bandysiu kasdien eiti į parką, dar nenusprendžiau ar su šuniu, bet kažką daryt reikia...
Vartotojo avataras
Parašė Spalvininkas
#349503 Aš sportuodamas svorio nesumažinau , padidėjo tik kita forma :D
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#349543 Aš tai porą kg numečiau, bet ne visada einu į parką, tiesiog aplink rajoną su šuniu daugiau vaiškščiot stengiuos.
Turiu būtinai numest svorio dar, kad galėčiau pavasarį lipt ant riedlentės, nes ribotą kg sk. ji pakelia. :bloga
Vartotojo avataras
Parašė Spalvininkas
#350159 Įdomiai riedlentė :super Kartą išbandžiau kvailai , nuo kalno pirmam kartui :D Su motociklu ir ore skridęs ir po motociklu gulėjes , nu bet su riedlente žiauriau prisiplojau :D
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#350183 Aš irgi lėkiau kartą nuo kalno ir riedlentė pradėjo taškytis į visas puses, kol galų gale nušokau nuo riedlentės, bet greitis buvo toks didelis, kad mano kojos tiek nenešė ir paariau delnais asfaltą. Bet vistiek lipu.
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#371698 Kažkaip sunkiai su tom treniruotėm. Šian. dviračiu pavažinėjau, bet kad šalta, vėjas koks, net snigt bandė. Taip norisi šilumos (sveiko proto ribose). :bloga
Parašė Tomas2222
#371746 As tai snd irgi ejau prasivaiksciot ir pradejo snigt. Tai net paemiau ir nufilmavau, neblogas vaizdas gavos. Pavasaris susintegravo su ziema :achtung kazkieno isdaigos, neminesiu kieno :D