Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#320902 Ar būtų vilniečių norinčių prasilėkt dviračiais, susigalvotumėm maršrutų, po miestą ar parkuose.

Galim šioj temoj apsirodyti dviračiais. :achtung

maniškis Focus.
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#321215 Ar būtų norinčių pablūdyt po centrą, senmiestį ir pafotkint įdomias vieteles, skveriukus? Arba pafotkint bažnyčias...?
Parašė rvj
#321467 aš gal :achtung seniai bevažinėjau dviračiu.
Vartotojo avataras
Parašė DDarijus
#321534 Mielai pasivažinėčiau su kuom nors, kiekvieną dieną praminu bent 20 km
Parašė rvj
#321566 ar būtina maršrutą pasidaryt? manau važiuot kur akys mato smagiau tik :achtung tai kaip sakei senamiestyje galima, laikas kada darom manau svarbiau.
Parašė rvj
#321600 šį savaitgalį būsiu Jūros šventėj, tai negalėsiu.
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#321601 Ačiū DDarijus už nuorodą. Reiks patyrinėt :DD
Tai ką, kitą savaitgalį arba rašykit kada paprastą dieną galit, šią savaitę gal ne, tai kitą, Galim tiesiog susitikt Sereikiškėse, paplepėt, tada pavažinėt, vėl paplepėt... jetau kaip laukiu. :DD
Vartotojo avataras
Parašė Pipe
#322010 Man atrodo šitas pasivažinėjimas sueitų kaip Vilniaus DK susitikimas™. Kuroshitsuji, gal parašyk apie tai atitinkamose forumų skiltyse? Parašyčiau aš, bet nemėgstu važinėti dviračiais, todėl nedalyvausiu.
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#323208 Ar dėvite liemenę dieną? Ar važiuojate su įjungtom šviesom dieną? :bloga
Ar to tikrai reik jei važiuoji šaligatviais ir dviratininkų takais?
Vartotojo avataras
Parašė Ionia
#324700 Kuroshitsu! ar radai jau sukuo pasilakstyt?? Aš čia visą rytą maršrutus žiūrinėju ir nieko nesuprantu (aš nauja Vilniuj, tai galima įsivaizduot)...Vakar myniau Sapieginės pažintiniu taku, Pavilnio Regioniniu Parku, bet jesus, pasiklydau gal 30 kartų :achtung
Man reikia kompanijonės/o :)