Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#324701 Aš bijau, kad aš prasta kompanjonė būčiau, nes nepakeliu didelio fizinio krūvio ir išvis mažai važinėju šiais metais. Man reik nedidelių atstumų ir kur mažiau kalvų. :bloga
Vartotojo avataras
Parašė Ionia
#324704 A...aišku, na betkada galima ir pasivaikščiot tokiom vietom! aš vakar kai važinėjau keikiausi kad tą dviratį išvis pasiėmiau, tokiais keliukais ir tokiais kalnais teko jį vestis, nu žodžiu būtų mane kas matęs :D
Bet tikrai, gal tada tu pasivaikščiot po gamtą mėgsti? :war
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#324718 Mėgstu ir yra buvę meetų per kuriuos kažkur ėjom, vienas iš sunkiausių man buvo lipt į trijų kryžių kalną, ten tokie laiptukai nizgrabni, bet įveikėm užlipom ir net nulipom. :achtung O jei grįžt prie manęs, tai buvo minčių apkeliauti Vilniaus parkus, nes deja žinau neblogai tik vieną... :birst: Vingio parką. Tai galima būtų kartu pavaikščiot ar dviračiais, po parkus manau sugebėčiau mint. :DD
Vartotojo avataras
Parašė Ionia
#324722 Sweet! kai tikrai norėsi, parašyk asmeninę žinutę ir susitarsim. Aš savaitgalius pasiplanuoju labiau tokiem dalykam, nes šiokiadieniais po darbo einu pabėgiot ir jau po to nieko nenoriu :achtung
Parašė BYLS7F
#339913
Kuroshitsuji rašė:Gal kas žinot kur ieškot nusipirkt plentinuką? Parduotuvėse neįperku. :bloga


Labas, galiu parduoti už 150 eurų aliumininį Torpado 2012metų gamybos, prasukta 6500km per tris metus, grandinė buvo plaunama dažnai, dydis 57.
Su kalniniais pedalais ir selle italia sėdyne kaina 200eu.
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#340245 Praeitą savaitę tik užsėdus ant dviračio nukrito grandinė. Uždėjau. Po savaitės važinėjimo grandinė nekrito nei karto. Bet vistiek bijau nuo kalvų "ant greičio" važiuot, kad neužsimušt. Yra pagrindo tokiai baimei?
Parašė Itaru Hashida
#345583 Galbūt yra važinėjančių ir šaltuoju metų laiku? Susiduriu su problema, kad kvėpavimo takai ir gerklė yra labai jautrūs šalčiui ir dėl to greitai susergu. Galbūt kas turi idėjų, kaip galėčiau šią problemą išspręsti? Šalikas ant pusės veido nėra labai patogus reikalas. Yra minčių apie tas medicinines kaukes, bet nežinau ar tai duos naudos.

Kuroshitsuji, labai priklauso nuo ko ji krito. :) Ir ar tiesiog nukritusi buvo ar dar ir trūkusi.
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#345673 Nu galų gale visai nutrūko grandinė, uždėjo kažkokią vaikišką ir kai paklausiau apie profilaktiką pasakė kainuos 40eurikų, čia norm. kaina?

šalikas ant pusės veido negerai, dabar tiksliai nepasakysiu kodėl, bet tai patvirtino gydytoja kažkokoj sveikatos laidoj. Reiks paklaust gydytojos, kaip tik žadu pas ją eit. :)
Parašė Mila